Meble tekstylne, stół do maszyny do szycia, prasowania, prac ręcznych i stolarskich

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Stoły do prac ręcznych

Stół do prac ręcznych to niezbędny element wyposażenia nie tylko warsztatów, magazynów i innych stanowisk pracy, gdzie odbywa się produkcja i obróbka, ale również i szkół przygotowujących uczniów do przyszłego zawodu. W dzisiejszych czasach placówki edukacyjne prowadzące specjalistyczne zajęcia przeżywają istne oblężenie chętnych osób do nauki zawodu. AJ Produkty wychodząc naprzeciw potrzebom zaopatrzenia szkół w branżowe wyposażenie stworzyło gamę wysokiej klasy produktów, które sprostają wielu wymaganiom związanym z pracami wykonywanymi przy ich użyciu. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele rodzajów funkcjonalnych stołów, które ułatwią wszelkie prace ręczne. Do sal szkolnych, w tym do pomieszczeń, jakim jest pracownia plastyczna, prezentujemy stół wyposażony w szuflady po obu stronach. Zastosowany uchwyt obustronny gwarantuje dwustronne otwieranie, dzięki któremu większa ilość uczniów może jednocześnie tworzyć prace plastyczne, brać udział w lekcji projektowania, haftowania czy innej robótki ręcznej, nie wchodząc sobie w drogę. Pod stołem znajduje się praktyczny dyspenser papieru, dzięki czemu w Waszych klasach nigdy go nie zabraknie. Praktyczna nauka to najlepsza metoda przyswajania nowych umiejętności, pobudzająca wyobraźnię. Zapoznaj się z ofertą od AJ Produkty, stwórz swoim uczniom takie możliwości i urządź odpowiednio wyspecjalizowaną i przedmiotową pracownię w swojej placówce, której stan będzie zachęcał do nauki.

Stół do maszyny do szycia i stół do szycia

Najlepszym rozwiązaniem do szkolnych pracowni technicznych, przygotowujących uczniów do świadczenia usług na wysokim poziomie, jest solidny i praktyczny stół warsztatowy, który gdy posiada wytrzymałą konstrukcję i odpowiedni kąt nachylenia blatu. Stół pod maszynę do szycia od AJ Produkty to idealny wybór nie tylko do placówek edukacyjnych, ale również dla krawców-hobbystów. Nasz stolik do maszyn do szycia posiada wytrzymałą powierzchnię blatu oraz stabilna konstrukcję z litego drewna. Dostępne w sprzedaży są dwie wersje stołu do maszyn - stolik dla maszyny do szycia z pełnym blatem roboczym, który gdy maszyna nie jest używana to stanowi miejsce idealne do wycinania wzorów lub innej pracy, a nawet zastępuje biurko oraz stolik dla maszyny do szycia z elektrycznym podnośnikiem, który pozwala wygodnie i ergonomicznie ustawić maszynę do szycia do pracy i obniżyć po zakończonych zajęciach bez obciążenia kręgosłupa. Stabilna platforma pod stołem dla maszyny do szycia, sprawia, że maszyna jest bezpiecznie przechowywana, jej stan nie ulega pogorszeniu i daje możliwość wykorzystania blatu do innych prac. Oba produkty posiadają pod stołem również dodatkową półkę, gdzie można położyć maszynę, stopy lub przechowywać dowolne przedmioty, takie jak tkaniny i przybory krawieckie. Nasze stoły posiadają sporą wagę, dzięki czemu nie wpadają w nadmierne drgania podczas pracy maszyny do szycia. Stoły do maszyn do szycia od AJ Produkty zawierają w zestawie gniazdka elektryczne montowane pod blatem, dzięki czemu maszyna i inne urządzenia związane z dodatkowym oświetleniem mogą być bezpośrednio podłączone oraz niewielką szufladę do przechowywania nożyczek i innych przyborów. Nowoczesny design oferowanych przez nas stołów, ich stan oraz kompaktowe wymiary, sprawiają, że są idealne do domowej oraz profesjonalnej pracowni, przygotowującej uczniów do świadczenia usługi krawieckiej.

Stół do prasowania - stół prasowalniczy

Stoły prasowalnicze, tak samo jak stoły dla maszyny do szycia, są niezbędnym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego zakładu szwalniczego czy krawieckiego. Pozwalają w szybki, efektywny i wygodny sposób prasować odzież i tekstylia potrzebne do nauki i pracy. Powierzchnia naszego stołu do czynności wykonywanych z żelazkiem zapewnia dużo miejsca do wykorzystania podczas prac ręcznych i pokryta jest odporną na wysokie temperatury tkaniną silikonową. Stół oferuje sporo miejsca pracy, gdyż posiada dwie wysuwane deski do prasowania, zapewniające oszczędność przestrzeni oraz dużą dolna półkę do przechowywania potrzebnych akcesoriów, takich jak żelazko z wytwornicą pary i tkanina.

Stół stolarski do nauki

Stoły stolarskie od AJ Produkty to posiadające odpowiednią grubość blatu wyposażenie, które dostępne jest zarówno w wersji jednoosobowej, jak i przeznaczonej dla jednoczesnej pracy czterech osób na stojąco. Dodatkowo dokupić można wiszący stołek do siedzenia z obrotową konstrukcja i regulacja wysokości. Nasz stół zaciskowy, którego wymiary zależą od wybranego modelu, przeznaczony może być również dla osób leworęcznych. Odpowiedniej wysokości kąt nachylenia, jaki posiada blat, dba o młode kręgosłupy użytkowników, przygotowujących się do świadczenia wyspecjalizowanych usług. Nasze stoły ze stalowymi ramami z ręczną bądź hydrauliczną regulacją wysokości należy dla stabilizacji zakotwić do podłoża. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również podobne drewniane produkty przeznaczone do użytku zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Ten rodzaj stołu wyposażony jest w dwa wymienne stojaki, co umożliwia dostosowanie wysokości roboczej do użytkownika z odpowiednim kątem nachylenia. Zarówno blat, jak i rama tego produktu wykonana jest z litego drewna bukowego.

Szafy na akcesoria do przechowywania

W pracowniach szkolnych ważnym elementem wyposażenia są szafy i szafki przeznaczone do przechowywania licznych akcesoriów i narzędzi. AJ Produkty oferują różnego rodzaju i wymiarów szafy, które posiadają funkcjonalne wyposażenie do przechowywania akcesoriów, materiałów i innych przyborów plastycznych. Dzięki wysokiej trwałości i stabilności szafa sprawdzi się nawet w trudnych środowiskach szkolnych. Nasze produkty posiadają zamki cylindryczne na drzwiach, które zapewniają bezpieczne przechowywanie i chronią przed dostępem ze strony osób nieupoważnionych. Solidne i wytrzymałe szafy od AJ Produkty w różnych wersjach kolorystycznych spełnią wysokie wymagania dotyczące przechowywania i jakości materiałów, co sprawia, że idealnie nadają się do zastosowania w placówkach edukacyjnych. Zapraszamy na strony naszego sklepu do zapoznania się z nasza bogata ofertą specjalistycznych stołów i szaf.