Zabawki do przedszkola, szkoły, pokojów zabaw

Zabawki dla przedszkoli rozwijające motorykę

Nasze zabawki edukacyjne i meble do zabawy pomagają stymulować młode umysły, a także zachęcają dzieci do rozwijania umiejętności motorycznych i poznawania otaczającego ich świata. Ćwiczenie umiejętności motorycznych dzieci jest bardzo ważne i powinno rozpocząć się w wieku kilku miesięcy. AJ Produkty ma wiele zabawnych zabawek i narzędzi, które trenują mobilność dzieci, od wieku niemowlęcego aż po przedszkole. Nasze silikonowe zestawy do przedszkola są dostępne w wersjach zachęcających do zabawy na podłogach i ścianach, dostosowane do wieku dziecka. W naszym sklepie Aj Produkty znajdują się także montowane na ścianie edukacyjne zabawki do żłobka, zabawki do przedszkola z atestem, w kształcie zarówno samochodów, jak i zwierząt. W żłobku czy w przedszkolu z dużą liczbą dzieci i mniejszą powierzchnią podłogi trenażery ścienne są optymalne, a kilka wariantów można połączyć obok siebie i używać jednocześnie, tworząc jeden duży zestaw. Nasze pomoce dydaktyczne pozytywnie wpływają na zdolności motoryczne każdego dziecka, dzięki nim dzieci dobrze się bawią i jednocześnie się uczą. Oferowane przez nas zabawki dla przedszkolaków czy pomoce edukacyjne, zabawki do szkoły są wytrzymałe, zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu przetrwają długie lata intensywnego użytkowania. Dodaj krzesło do ćwiczeń Vippi, a otrzymasz kolejny wszechstronny produkt, który ćwiczy równowagę i koordynację. Przyjrzyj naszą ofertę, a z pewnością znajdziesz idealne zabawki dla dzieci do przedszkola, drewniane gry czy zabawki do pokoju zabaw.

Miękkie zabawki do przedszkola

Do zabawy, siedzenia bądź przytulania się - w naszej ofercie miękkich zabawek znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Nasze klocki do nauki i zabawy, zestawy do budowania nie tylko pomagają uwolnić wyobraźnię dzieci, ale również zachęcają każde dziecko do samodzielnego budowania i składania kształtów. W momencie kiedy miękka zabawka dla przedszkolaka spadnie na podłogę, nie ma mocnych uderzeń ani głośnych dźwięków. Miękkie zabawki dla przedszkolaka z naszej oferty mają wiele zalet, są bezpieczne, praktyczne, dzięki nim nauka to sama przyjemność, a także są bardzo wytrzymałe, aby przetrwać naprawdę długie lata intensywnego użytkowania. Dla umilenia czasu na czytanie, pufa, poducha, siedzisko typu bean bag bądź przytulny materac to miła alternatywa, w której dzieci mogą usiąść lub położyć się w celu regeneracji i odpoczynku. Zabawne i kolorowe klocki, zestawy budowlane, maty do zabawy i poduszki, dostosowujące się do ciała użytkownika dla optymalnego komfortu, czyli nasze zabawki w przedszkolu sprawiają, że życie codzienne jest dla dzieci znacznie przyjemniejsze i bardziej edukacyjne. Nasze produkty przyczyniają się do dobrego samopoczucia dzieci w każdej placówce edukacyjnej.

Zabawki przedszkolne do pokoju zabaw

Dzięki nam Twój przedszkolny pokój zabaw może stać się dużym obszarem aktywnym, w którym dzieci będą mogły swobodnie się poruszać, zużywać swoją energię. Nasze produkty do skoków i wspinaczki są idealne do wszystkich placówek edukacyjnych oraz placów zabaw. Klasyczny koziołek gimnastyczny do skakania i ćwiczeń gimnastycznych jest zarówno przyjemny w użyciu, jak i dobry do treningu umiejętności motorycznych dzieci. Oferujemy również stoły do zabawy w różnych wzorach, które idealnie pasują do wszystkich środowisk przedszkolnych. Nasze meble stołowe są wyposażone w różną liczbę przedziałów i szuflad, które działają zarówno jako meble do zabawy, jak i inteligentne przechowywanie przyborów szkolnych. Mobilne stoły do zabawy z kółkami i półkami można łatwo przenosić między pomieszczeniami. W zabawkowej kuchni od AJ Produkty dzieci mogą bawić się w szefa kuchni, piekarza lub w restaurację, do woli mogą wykorzystywać swoją wyobraźnię w swobodnej zabawie. Nasza praktyczna dziecięca wyspa kuchenna z płytą grzejną, zlewem i półkami do przechowywania to wszechstronne rozwiązanie, w którym kilka dzieci może brać udział w zabawie jednocześnie. Zarówno nasze stałe kuchnie z zabawkami, jak i kuchnie na kółkach są przyjemne, solidne, wykonane zostały z trwałej płyty MDF malowanej na kolor biały, aby przetrwać naprawdę długie lata intensywnego użytkowania, dzięki czemu zapewniają dużo zabawy. Zabawki kuchenne są również sprzedawane indywidualnie, co oznacza, że możesz łączyć kuchenkę z półkami, szafkami kuchennymi i zmywarką zgodnie z własnymi życzeniami. Dodatkowo w ofercie posiadamy panele, pochłaniacze dźwięku, które tłumią poziom hałasu w przedszkolach czy w pokojach zabaw.

Sceny szkolne

Zbuduj własny teatr ze sceną, podium i miejscami do siedzenia. Umożliwienie dzieciom samodzielnych występów to świetny sposób na wykorzystanie ich kreatywności, ćwiczenie umiejętności motorycznych i wspólnej zabawy. AJ Produkty chce wspierać rozwój każdego dziecka poprzez zabawę zarówno w środowisku szkolnym, jak i w domu, dlatego w naszej ofercie znajduje się wszystko, co stanowi wyposażenie przedszkola, od modułów po gotowe podesty z wysuwanymi skrzynkami, które mają miejsce na poduszki do siedzenia. Górna część sceny wykonana jest z czarnej lakierowanej sklejki z teksturową powierzchnią, co nie tylko ogranicza, ale również niweluje ryzyko poślizgu czy przewrócenia się dziecka. Każdy zestaw podestu ma wpuszczone uchwyty, mała szczelina w bocznych ściankach, tak aby łatwo można było go przenosić, jak i przechowywać. W asortymencie AJ Produkty znajdują się praktyczne i stabilne sceny oraz moduły sceniczne. Podesty stanowią idealne zabawki edukacyjne do przedszkola, a ich konstrukcja jest bardzo wytrzymała, aby przetrwać naprawdę długie lata intensywnego użytkowania. Wybierz jeden z kilku różnych modeli, dzięki którym razem z dziećmi możesz stworzyć własną scenę. Dowiedz się więcej o naszej ofercie zawierającej zabawki dla przedszkola, klikając specyfikację każdego produktu lub skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy!