Koc przeprowadzkowy

Koce ochronne mają wiele zastosowań, przydadzą się w transporcie, magazynowaniu, podczas remontów i przy przeprowadzkach. Koce przeprowadzkowe są szczególnie przydatne podczas przewozu różnych przedmiotów podczas przeprowadzki, ponieważ doskonale nadają się do owijania przedmiotów i łagodzenia wstrząsów, na przykład podczas przewozu mebli. Koc przeprowadzkowy chroni je przed zarysowaniami i przed zniszczeniem. Koce przeprowadzkowe mogą także służyć do zabezpieczania delikatnych rzeczy podczas dłuższego przechowywania. Są niezastąpione w magazynach i w domu, na przykład podczas pakowania rzeczy czy przechowywania ich w piwnicy albo w garażu. Koce ochronne mogą być również wykorzystywane podczas remontów jako zasłona przeciw kurzowi. Koc przeprowadzkowy zawieszony w drzwiach remontowanej części budynku zapobiega przedostawaniu się znaczącej ilości kurzu i pyłu oraz przed silnym zabrudzeniem pozostałej nieremontowanej części. Niekiedy koce ochronne, zwykle po położeniu ich na folię, stosowane są także w budownictwie. Takie zabezpieczenie ma przewagę nad zwykłą folią malarską, która jest lżejsza i przez to podatna na podmuchy powietrza i uszkodzenie, a jej brak chłonności naraża na roznoszenie się zbierających się na powierzchni zanieczyszczeń. Jak widać koc przeprowadzkowy to produkt o wszechstronnych zastosowaniach.

Budowa koca ochronnego

Koc przeprowadzkowy ma cechy, które sprawiają, że idealnie nadaje się do owijania przedmiotów. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, jest miękki i chłonny. Skład surowcowy koca jest tak dobrany, aby zapewnić jego trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Standarowy koc jest odporny na mole i wszelkie drobnoustroje, dlatego nadaje się do długotrwałego przechowywania owiniętych nim rzeczy. Ze względu na swoje właściwości zabezpiecza delikatne rzeczy przed uszkodzeniami, wilgocią i pyłem. Koce ochronne występują w wielu rozmiarach i w wielu wariantach grubości. Wytrzymały i miękki koc przeprowadzkowy z materiałów pochodzących z recyklingu od AJ Produkty chroni towary podczas transportu i przechowywania. Nasz koc jest wyjątkowo mocny i trwały. Warto użyć go na przykład do przesuwania ciężkich rzeczy po podłodze, co ochroni ją przed niechcianymi zarysowaniami. Koc przeprowadzkowy ułatwi przeprowadzkę, remont i transport. Zabezpieczy powierzchnię podłogi, meble i inne wartościowe przedmioty. Za niewielką cenę zyskany produkt o wielu zastosowaniach ochronnych.

Oferta AJ Produkty obejmuje także inne produkty ochronne i ostrzegawcze, takie jak znaczniki podłogowe, znaki informacyjne i ostrzegawcze, osłony krawędzi oraz bariery ochronne, które zapewnią bezpieczeństwo w domu i w zakładzie pracy. Odporne na ścieranie taśmy i znaki pomogą oznaczyć podłoże i powierzchnię ścian w prawidłowy sposób oraz przyczynią się do zachowania porządku. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości. Wiele z nich wytworzonych jest z materiałów pochodzących z recyklingu. W przypadku wątpliwości dotyczących cech produktów skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze produktów.