Stoły do pakowania, montażowe

Stół roboczy - poradnik

Nie wiesz, jaki stół roboczy wybrać?

Przeczytaj nasz poradnik!

Stół do pakowania

Firma AJ Produkty jest wiodącym producentem i dostawcą wszelkich produktów i rozwiązań do nowoczesnych biur, przemysłu i magazynu. Dzięki naszym produktom mogą Państwo nie tylko w pełni wyposażyć swoje przedsiębiorstwa, ale także znaleźć doskonałe rozwiązania do warsztatów, sklepów i magazynów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, już od ponad 40 lat dbamy o Państwa komfort i wygodę, a także o zadowolenie naszego i również Państwa klienta. Jesteśmy producentem wszystkich artykułów, które Państwu oferujemy. Dzięki temu możemy w pełni kontrolować cały proces produkcji i dostarczać asortyment wyłącznie najwyższej jakości.

Stół magazynowy i warsztatowy

Meble magazynowe są niezbędnym elementem w każdym magazynie czy zakładzie produkcyjnym, a wśród nich jednym z najważniejszych jest odpowiedni stół, którego powierzchnia robocza zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pracowni. Stół roboczy do profesjonalnego użytku o odpowiednio dobranej wysokości usprawnia pracę, czyniąc ją bardziej efektywną, dlatego też powinien znaleźć się w każdym warsztacie i magazynie. Pamiętać należy, że właściwie przygotowane stanowiska zapewniają pracownikom bezpieczeństwo oraz przyspieszają i usprawniają świadczone przez przedsiębiorstwo usługi. Wśród oferty marki AJ Produkty znajdują się stoły montażowe o różnych rozmiarach i wysokościach. Znajdą one również zastosowanie jako stoły magazynowe do pakowania paczek. Do wyboru są 3 warianty stołów, których długość wynosić może: 1600 mm, 2000 mm i 2400 mm, a każdy z nich ma nośność równą 400 kg. Regulowana ręcznie rama umożliwia dostosowanie stołu do potrzeb pracownika i pozwala uzyskać wygodną pozycję pracy, której maksymalna wysokość wynosić może 900 mm. Do wyboru wśród naszej oferty znajdziecie Państwo stoły różnorodne pod względem wyposażenia dodatkowego, które wzbogacić można o funkcjonalne akcesoria uzupełniające sprzedawane oddzielnie. Każdy stół montażowy posiada przegrody umożliwiające podział półki na praktyczne sekcje. Istnieje także możliwość dobrania odpowiedniego produktu, który posiadać w standardzie może panel narzędziowy, szafkę podwieszaną, szyny na plastikowe pojemniki, nóż - ucinarkę i drążek na papier oraz półkę na listy. Każdy z tych dodatkowych przedmiotów można osobo dokupić, by spersonalizować swoje stanowiska pakowania, dzięki którym potrzebne do pracy akcesoria są zawsze pod ręką, a dodatkowo łatwiej je znaleźć i utrzymać w nich porządek. Blat i półka, jaki posiada ten stół do pakowania paczek, czy też stół serwisowy, zostały pokryte twardym i wytrzymałym laminatem, odpornym na uszkodzenia, zarysowania i wilgoć. Laminat ten jest także bardzo łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu użytkownicy tego mebla w nieskomplikowany sposób będą mogli utrzymać czystość swojego miejsca pracy. Stal użyta do wykonania ramy i panelu została polakierowana proszkowo, zapewniając ich optymalną wytrzymałość. Cena tego produktu zależy od potrzeb klienta, wielkości stołu oraz wybranych przedmiotów dodatkowych.

Stół do pakowania

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy całą gamę produktów, które ułatwią pracę w Państwa przedsiębiorstwie. Wymienione powyżej stoły magazynowe i warsztatowe idealnie sprawdzą się również jako stoły do pakowania towarów. Produkty te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w pełni sprostać trudnemu zadaniu, jakim jest pakowanie wielu przesyłek w jak najkrótszym czasie. Dzięki naszym stołom, zdołacie Państwo w szybki, łatwy i bardzo wygodny sposób spakować wszystko, co tylko Państwo zapragniecie. W ofercie AJ Produkty znajduje się dedykowana wersja stołu roboczego do efektywnego pakowania. Jest to praktyczne stanowisko pracy, które posiada uchwyt ułatwiający odwijanie papieru i tektury falistej, a dzięki drążkom umiejscowionym za ucinarką kartony są utrzymywane w miejscu i pod ręką. Sama ucinarka jest wyposażona w obrotowy nóż tnący wykonany z niezwykle szybko tnącej stali. Oprócz papieru i tektury, ucinarka ta pozwala także dozować innego rodzaju materiał pakowny, jakim jest folia plastikowa, czy też bąbelkowa. Maksymalna wysokość tego stołu wynosić może 980 mm, dzięki mechanizmowi bezstopniowej regulacji wysokości, przy nośności 400 kg. Blat stołu modułowego wykonano z trwałego laminatu wysokociśnieniowego, dzięki czemu powierzchnia jest twarda i odporna na zarysowania. Stół do pakowania przesyłek znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczny jest proces szybkiego pakowania co przekłada się na poprawę wyników finansowych klienta. Stół do pakowania paczek, którego cena jest bardzo atrakcyjna. To doskonałe rozwiązanie dla sklepów internetowych, hurtowni, firm produkcyjnych, spedycyjnych czy magazynów fulfillment.

Stoły do pakowania paczek z półką kulkową

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo również stoły do pakowania paczek z dodatkową półką, które pozwolą na szybkie, łatwe i wygodne zapakowanie nawet bardzo dużej ilości przesyłek. Są one niezbędnym wyposażeniem przede wszystkim w przedsiębiorstwach, w których prowadzona jest sprzedaż wysyłkowa, a przy zakupie większej ilości towaru również darmowa dostawa. W przypadku takiego charakteru sprzedaży, każdego dnia stajecie Państwo przed wyzwaniem zapakowania niezliczonej ilości przesyłek, których wymiary są bardzo różnorodne. Wiąże się to ze żmudnym i nie zawsze prostym zadaniem pakowania każdej paczki osobno, oklejania jej oraz adresowania. Najtrudniej wykonać to zadanie, gdy nie mamy odpowiedniego miejsca do pracy. W związku z takimi potrzebami klienta, firma AJ Produkty dodała do swojej oferty praktyczny stół wyposażony w wysuwaną półkę kulkową, która zapewnia dodatkową ilość blatu, szczególnie przydatnego przy obsłudze dużych przedmiotów. Dodatkowa półka posiada niewielką wysokość, dzięki czemu praca z dużymi i ciężkimi przedmiotami jest bardziej ergonomiczna. Półka z rolkami, obracającymi się we wszystkie strony, ułatwia obsługę towarów, zapobiegając urazom oraz przeciążeniom pracownika. Cena tego produktu zależy od wymiarów blatu oraz rodzaju wyposażenia w standardzie. Specyfikacja każdego stołu zawiera przegrody umożliwiające podział półki na praktyczne sekcje oraz szafkę podwieszaną. Do wyboru odpowiedniego produkty przez klienta przedstawiamy nowy stół, który posiadać w standardowym wyposażeniu może: szyny na plastikowe pojemniki, panel narzędziowy lub drążek na papier, ucinarkę i panel narzędziowy. Uchwyt usprawnia odwijanie papieru, tektury, folii bąbelkowej itp. podczas pakowania. Ucinarka posiada obrotowy nóż tnący wykonany z hartowanej stali dla łatwego i szybkiego dozowania materiałów naszego klienta do pakowania na rolce. W celu spersonalizowania swojego stanowiska pracy i usługi, dokupić można sprytne i funkcjonalne akcesoria, których cena świadczy o jakości wykonania, dzięki którym potrzebne do pracy materiały będą zawsze pod ręką.

Stoły do pakowania paczek z podajnikiem kulkowym

W ofercie firmy AJ Produkty znaleźć można również nowy wszechstronny stół z podajnikiem kulkowym, który doskonale nadaje się do pakowania dużych towarów oraz do lekkich prac montażowych. Rolki obrotowe zintegrowane z blatem pozwalają sprawnie obsługiwać i przekręcać przedmioty, usprawniając usługi i zapobiegając urazom oraz przeciążeniom. Górna półka oraz szafka lub półka na listy zapewniają wygodne przechowywanie, a zamontować je można w dowolnym miejscu pod blatem, co pozwala łatwo stworzyć rozwiązanie ściśle dostosowane do Twoich potrzeb. Rodzaj przegród na górnej półce umożliwia jej podział na praktyczne sekcje dla wygodnego sortowania zawartości. Regulacja ramy, dostosowana na odpowiednią wysokość dla użytkownika, pozwala uzyskać wygodną, ergonomiczną pozycję pracy. Ta standardowa specyfikacja produktu, której wymiary takie jak długość wynosić mogą 2000 mmm lub 2400 mm, stanowi podstawowy, nowy rodzaj wyposażenia przedsiębiorstwa. Stół do pakowania z podajnikiem kulkowym w blacie wzbogacić również można o wysuwaną półkę kulkową, która sprawdzi się jako dodatkowy blat roboczy, zapewniając miejsce na kartony i materiały do zapakowania. Rodzaj zawartych w pakiecie elementów podstawowych, dostosowanych do działalności firmy, wpływa, tak samo jak wybrana długość stołu, na jego cenę. Pamiętać należy, że każda dodatkowa półka, jak i akcesoria wybrane z oferowanych produktów uzupełniających, które można osobno zakupić, sprawi, że nasza powierzchnia robocza i nasz stół do pakowania będzie miał wpływ nie tylko na szybszą i bardziej poukładaną pracę, ale również na jej efektywność.