Stojaki i uchwyty na worki do śmieci

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Szybka wymiana worków na śmieci dzięki praktycznym stojakom

Tam, gdzie standardowe kosze na śmieci o małej pojemności są niewystarczające lub zwyczajnie zawadzają, zamiast usprawniać pracę, idealnie sprawdzają się specjalne stojaki do worków na śmieci przeznaczone do ich podtrzymywania. Obecnie spotkać je można praktycznie wszędzie: wózek do worków jest na wyposażeniu magazynów, firm produkcyjnych, placów budowy i domowych remontów. W stojaki na śmieci wyposażają się szpitale, poczty, hurtownie i fabryki, korzysta z nich jeden ogród czy parking. Ich szerokie zastosowanie wynika z dużej uniwersalności, ponieważ stojaki na worki do śmieci są mobilne, łatwe do przenoszenia i nie zajmują wiele miejsca. W ofercie sklepu internetowego AJ Produkty znajdziesz uchwyty na worki na śmieci w formie obręczy, zacisków albo stabilnych stojaków, które powinna posiadać każda polska firma. W razie pytań pozostajemy do usług i chętnie na nie odpowiemy.

Stojaki do worków

Podstawową zaletą, jaką odznaczają się stojaki na worki oferowane przez sklep internetowy AJ Produkty nie jest jednak ich uniwersalność, ale znaczna pomoc w gospodarce odpadami. Zastanawiając się nad tym, jak zrobić stojak na worki do segregacji śmieci, lepiej po prostu skorzystać z gotowych rozwiązań i wybrać jeden z naszych stojaków. Zapewniamy, że każdy uchwyt na worki na śmieci jest akcesorium wysokiej jakości, praktycznym i przeznaczonym do zróżnicowanych środowisk pracy - można w nie wyposażyć nawet domowy ogród albo firmowe patio. W tym również takich, które wymagają profesjonalnej segregacji odpadów. Każda polska firma prędzej czy później będzie się z tym problemem borykała, dlatego już zawczasu lepiej pomyśleć o skutecznym rozwiązaniu całego procesu składowania, przechowywania i wyrzucania śmieci. Stojak na worki do śmieci umożliwia łatwe i szybkie zakładanie plastikowych lub papierowych worków oraz znacznie upraszcza ich opróżnianie. Można je również dowolnie przekładać, przenosić, ubijać czy nimi potrząsać, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń i nie wyrzucać tylko w połowie pełnych worków, co często się zdarza w przypadku zwyczajnych koszy. Stelaż do worków na śmieci przeznaczony jest do worków o pojemności od 60 do 240 L, co pozwala na zapewnienie czystości nawet w dużych obiektach firmowych. Wysokość, jaką osiągają nasze stelaże do worków na śmieci umożliwia z kolei ich swobodną obsługę; najwyższe modele mają do 1100 mm. Posiadają też zamykają pokrywę, więc doskonale pasują na przykład do otwartych przestrzeni jak ogród. Stojaki od AJ Produkty dostępne są w wersjach mobilnych, posiadających ułatwiające przenoszenie kółka lub w wersjach statycznych, opierających się na stabilnej konstrukcji ze stalowych nóżek.

Uchwyty na worki na śmieci

W miejscach, gdzie nawet postawienie stojaka okazuje się kłopotliwe ze względu na niewielką dostępną przestrzeń, idealnym rozwiązaniem są ścienne uchwyty do worków na śmieci. Klasyczny stalowy uchwyt na worek na śmieci mocuje się na ścianach lub do dowolnej pionowej powierzchni, a następnie zakłada na niego worki, które luźno zwisają i umożliwiają szybkie oraz praktyczne zarządzanie odpadami. Dzięki temu segregacja odpadami jest o wiele wydajniejsza. Doskonale sprawdzi się w wąskich korytarzach, niewielkich przejściach, pomieszczeniach socjalnych. Ze względu na praktyczne opróżnianie uchwyt na worek na śmieci ma swoje stałe miejsce w zakładach produkcyjnych, fabrykach, sortowniach i magazynach. Może być też przymocowany do ściany garażu albo altany i tym samym dodatkowo wyposażać ogród. Stojak na worki w formie uchwytu mocowanego na ścianie to skuteczne i minimalistyczne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić mnóstwo pionowej przestrzeni, co przydaje się np. w magazynach, sklepach albo hurtowniach, gdzie na podłodze zazwyczaj składowane są towary i nie ma miejsca na ustawienie stojaka. Dzięki specjalnej wygiętej konstrukcji uchwyt tworzy dodatkową półkę, na której można położyć zapas worków w rolkach, trzymając je zawsze pod ręką. W ofercie sklepu AJ Produkty znajdziesz uchwyt na worki na śmieci ścienny oraz podłogowy, oba pozwalające na zawieszenie worków do pojemności 125 litrów.

Stojak na odpady do segregacji śmieci

Klasyczny stojak na worki można bez przeszkód wykorzystać jako zwyczajny stojak do segregacji śmieci. W tym celu wystarczy jedynie wyposażyć go w kolorowe worki służące do składowania różnego typu odpadów. To znaczne ułatwienie zwłaszcza gdy stojak występuje jako lekka i funkcjonalna obręcz na worki na śmieci, którą łatwo przenosić z miejsca na miejsce tam, gdzie jest w danej chwili taka potrzeba. W AJ Produkty polecamy jedynie doskonałej jakości stojak na worki, który może posłużyć w celu segregacji odpadów i nie trzeba ponosić przy tym dodatkowych kosztów. To dobre rozwiązanie w miejscach, gdzie nie świadczy się bezpośrednio usług klientom, ale gdzie panuje wymóg segregacji śmieci - na zapleczach socjalnych, w fabrykach, halach produkcyjnych. W stojak na worki można wyposażyć również domowy ogród nie tylko do segregacji, ale na przykład zbierania chwastów czy kompostownika. Cena naszych stojaków zaczyna się od niecałych 200 złotych. Mamy również tradycyjne uchwyty na worki na śmieci do segregacji odpadów. Polecamy w szczególności stojak na worki do segregacji śmieci wyposażony w pokrywę. Pozostałe nasze produkty z oferty znajdziecie powyżej.

Stojaki obudowane

W ofercie znajdują się również nowoczesne obudowane stojaki na worki na śmieci, które wykonane są z ocynkowanej stali i posiadają dodatkowo wzmacnianą konstrukcję. Tego typu stojak na worki na śmieci zda egzamin w składowaniu odpadów ciężkich lub zakończonych ostrymi, twardymi krawędziami. Od modeli posiadających obręcze na worki na śmieci różni je przede wszystkim możliwość składowania odpadów o większych gabarytach i łatwiejsze przechowywanie odpadów sypkich lub płynnych w butelkach albo pojemnikach. Obudowany stojak na śmieci prezentuje się też wizualnie lepiej, dlatego może być stosowany jako zamiennik zwykłego kosza a nawet ozdobić ogród. Wyposażone w gumowe kółka są łatwe do przenoszenia; dostępne w wersji z pokrywą lub bez niej. Stojaki obudowane pozwalają na zachowanie większej estetyki danego miejsca, dlatego mogą być używane np. na placach firmowych, załadunkowych, parkingach, holach wejściowych i wszystkich miejscach, do których dostęp mogą mieć również klienci - także firmowy taras, ogród, patio, ogródek piwny czy restauracyjny. W ofercie posiadamy obudowany stelaż na worki na śmieci o pojemności do 60 oraz do 125 litrów, które doskonale ukrywają znajdujące się w środku worki.