Worki na śmieci

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Porządek i czystość w firmie? Zapewnią to worki na śmieci

Skuteczna dbałość o czystość i porządek w firmie to rzecz na tyle oczywista, że nikomu nie trzeba o niej przypominać. Niezależnie od tego, czy dbaniem o ten element zajmuje się zewnętrzna firma czy wyznaczony do tego pracownik, warto w obu przypadkach wyposażyć ich w odpowiedni sprzęt, narzędzia i akcesoria, które pomogą utrzymać porządek w biurze, na korytarzach czy sali obsługi klienta. Takimi akcesoriami są między innymi worki na śmieci, które powinny być mocne, wytrzymałe, ale i nie przepuszczać nieprzyjemnych zapachów. W sklepie internetowym AJ Produkty mamy je w różnych rozmiarach - posiadamy zarówno worki na śmieci 5l, jak i znacznie większe 240 litrowe pakowane po kilkanaście lub kilkaset szt. Nasze artykuły są ekologiczne i zabezpieczane taśmą ściągającą, dzięki czemu ich zawartość się nie wysypuje nawet po przechyleniu. Jeśli interesuje Państwa wytrzymały worek na smieci o różnych pojemnościach, który można wykorzystać również w warunkach domowych - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Worki na śmieci 60l

Worki przeznaczone do zbierania i wyrzucania śmieci dostępne w naszej ofercie, to produkty w dużej mierze pochodzące z recyklingu. Charakteryzują się zróżnicowaną pojemnością od 20 litrów do nawet 660 litrów, dlatego mogą być stosowane w różnych pomieszczeniach w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Małe worki na śmieci 35l sprawdzają się w niewielkich, dyskretnych koszach w recepcjach, poczekalniach i gabinetach oraz biurach. Większe rodzaje worków na śmieci wykonane z materiału ldpe lub gęstszego hdpe pasują do przestrzeni pracowniczych, hal produkcyjnych, pokojów socjalnych. Worki na sieci 60l od sklepu AJ Produkty sprzedawane są w rolkach licząc od 10 do nawet 100 szt., dzięki czemu ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Ze względu na swoją uniwersalną pojemność nadają się również doskonale do segregacji odpadów. Mogą mieć też różny kolor, od czarnego i białego po czerwony, występują z górną taśmą do wiązania lub bez niej. Warto dodać, że nasze worki pochodzą z recyklingu, a po wykorzystaniu mogą zostać bezpiecznie zutylizowane bez negatywnego oddziaływania na środowisko.

Papierowe worki

Dbając nie tylko o czystość w firmie, ale również o środowisko i ekologię, warto zainwestować w papierowe worki na śmieci, które są w pełni biodegradowalne. Świetnie sprawdzają się do składowania mokrych odpadów, nie przemiękają i nie wymagają dodatkowo żadnego stojaka. Worki papierowe przydają się w miejscach, gdzie generuje się duże ilości odpadków naturalnych, mokrych, miękkich, pochodzących np. z działu produkcyjnego. Mają szerokie zastosowanie w lokalach gastronomicznych. Wzmacniane worki papierowe występują w pojemnościach 125 oraz 160 litrów. Są higieniczne, trwałe, pakowane po 50 szt. i bardzo łatwo je składować - zajmują niewiele miejsca a przy tym działają pozytywnie na wizerunek firmy troszczącej się o ekologię.

Pojemne worki na śmieci 240l

Bardzo duży i pojemny worek na śmieci 240l to propozycja dla firm, gdzie produkcja odpadów jest dość spora, a małe worki z folii o niewielkiej liczbie mikronów nie zdałyby egzaminu. Takie ogromne i barwne opakowania (dostępny jest różnorodny kolor) doskonale nadają się do restauracji, barów i pubów, ale też miejsc publicznych, szkół, uczelni wyższych, galerii handlowych czy supermarketów. Ponieważ wykańczane są taśmą do związania, są niezwykle wygodne podczas przenoszenia i mogą sprawdzić się również jako worki budowlane. Jedna rolka produktu tego typu dostępnego w naszej ofercie może zawierać nawet do 100 szt. worków w pakiecie, a im wyższy pakiet, tym niższa cena zakupu. Posiadamy również nieco mniejsze, ale również wytrzymałe worki na śmieci 120l, 100, 125 i 390l o wzmacnianej strukturze folii z mikronów, które nadają się do segregacji odpadów ze względu na swoją zróżnicowaną pojemność i kolorystykę. W ofercie mamy kolor niebieski, biały, czarny, zielony, czerwony a także opcje przezroczystą. Każdy worek na śmieci 120l cechuje nie tylko grube wykonanie folii, które zatrzymuje w środku nieprzyjemne walory zapachowe, ale również doskonała wytrzymałość worka, który trudno przerwać.

Sanitarne worki

Sklep internetowy AJ Produkty posiada również charakteryzujące się wysoką odpornością na zniszczenia oraz ewentualne perforacje (przekłucia, uszkodzenia, niewielkie dziury wyciekowe) worki sanitarne. Takie małe worki na smieci 35l do celów sanitarnych i medycznych doskonale zdadzą egzamin w szpitalach, przychodniach, gabinetach zabiegowych. Stosuje się je do składowania szczególnie wrażliwych odpadów medycznych i sanitarnych: igieł, bandaży, opatrunków, ale mogą być używane także do składania odpowiednio zabezpieczonych substancji chemicznych. Posiadamy worki sanitarne mające pojemność od 30 do nawet 110 litrów, wykonane z mocnego materiału ldpe i pakowane w pliki po 15, 25 lub 100 szt. Dostępny kolor to biały. W ofercie znajdują się również zwyczajne worki z polietylenu o dodatkowo wzmacnianej strukturze, które nadają się do gromadzenia przedmiotów i odpadów o ostrych, twardych, poszarpanych brzegach. Występują one jako małe worki na śmieci 20l lub osiągają większą pojemność sięgającą do kilkuset litrów. Można w nie zaopatrzyć nie tylko punkty sanitarne, ale również sklepy medyczne.