Wózki gospodarcze do sprzątania firmowych powierzchni

Sprzątanie wielkich powierzchni – a zwykle z takimi ma się do czynienia w firmach, biurach, fabrykach albo sklepach – zajmuje mnóstwo czasu. Potrzebne są też do tego specjalistyczne sprzęty jak zamiatarki, wózek do sprzątania czy środku pomagające w utrzymaniu czystości. Dbałość o porządek i ład wymaga również dużych nakładów osobowych oraz niemałych kosztów finansowych. Można jednak ten proces znacznie przyśpieszyć i ułatwić, stosując odpowiednie narzędzia (chociażby wózki do sprzątania), a także sprzęty i środki umożliwiające szybsze i efektywniejsze sprzątanie, na przykład wózek gospodarczy. W ofercie AJ Produkty nie zabraknie wózków sprzątających, mopów, ścierek, środków czyszczących oraz dodatkowych akcesoriów niezbędnych podczas mycia podłóg, odkurzania, ścierania brudnych powierzchni czy czyszczenia. Posiadamy profesjonalny zestaw do sprzątania oraz zamiatarki uliczne, które swoją efektywnością mogą nawet zostawić w tyle zamiatarki elektryczne. Zachęcamy po zapoznania się z naszą ofertą - u nas znajdziesz wszystko co niezbędne do sprzątania firmowych powierzchni, ale także miejsc takich jak własny dom albo ogród lub sklep.

Wózki sprzątające

Przydatne na placu boju są przede wszystkim przygotowane i zaprojektowane specjalnie w tym celu wózki do sprzątania. Wyposażony w mobilne kółka, pojemniki na wodę, wiadra, wyciskarkę, zawieszki do ścierek, uchwyty na worki na śmieci oraz uchwyty na mopy lub szczotki wózek do sprzątania sprawdza się idealnie jako pierwsza linia walki z brudem i zanieczyszczeniami. Wózek gospodarczy ogrodowy albo hotelowy to wózki do sprzątania niezbędne przy czyszczeniu każdej firmowej powierzchni. Wózki sprzątające dzięki swojej kompleksowej oraz kompaktowej budowie pozwalają na zebranie w jednym miejscu praktycznie całego wyposażenia do efektywnej pracy. Można na nim umieścić mnóstwo pomocniczego sprzętu oraz cały zestaw do sprzątania, w tym wiadro, uchwyt na ścierki, worek na odpady itp. Często wyposażenie jest wzbogacone wyciskarką do mopów. Stabilna konstrukcja pozwala na poruszanie się wózkiem po każdej powierzchni bez ryzyka wylania się wody. Wózki dla sprzątaczek przystosowane do pracy na zewnątrz posiadają duże gumowe koła ułatwiające manewrowanie po nierównym terenie oraz wzmacnianą stalową konstrukcję odporną na zawirowania pogodowe. Decydując się na wózek gospodarczy dwukołowy warto pamiętać, że ma on specjalną blokadę chroniącą przed przypadkowym odjechaniem. W sklepie internetowym AJ Produkty znajdziesz profesjonalny wózek do sprzątania z mopem lub bez, wózek ręczny oraz na kółkach, wykonane z bezpiecznego, lekkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu transport całego sprzętu jest banalnie prosty. Polecamy też nasze zamiatarki, które będą świetnym uzupełnieniem dla wózka gospodarczego.

Wózki szpitalne i do hoteli

Dostępny w naszej ofercie wózek do mycia podłóg może być stosowany w każdym typie budynków, zarówno publicznych, prywatnych, jak i korporacyjnych. Posiadamy wózki hotelowe do sprzątania cechujące się unikatowym wyposażeniem i większą pojemnością zbiorników na wodę. Mamy również wózki do sprzątania w szpitalu, które z kolei mają więcej uchwytów na ścierki oraz drobniejsze akcesoria. Oba typy wózków mają standardową wysokość oraz mobilne koła służące do ich przewozu. Każdy z nich to wózek ręczny, który nie wymaga dodatkowego napędu. Dzięki ich uniwersalności mogą być też wykorzystane w innych miejscach jak ogród, taras, patio. Polecamy wózek gospodarczy szczególnie tym przedsiębiorcom, którym zależy na szybkim, a jednocześnie dokładnym sprzątaniu, po którym nie trzeba już poprawiać. Wyposażyć się w nie powinien przede wszystkim każdy sklep i magazyn, supermarket, dyskont, ale również zakład produkcyjny, gdzie potrzeba czyszczenia i sprzątania jest bardzo częsta, a wózek gospodarczy szybko jej zaradzi. W sklepie internetowym AJ Produkty znajdziesz również profesjonalne zamiatarki, które przyśpieszają całą pracę, a przy tym są znacznie efektywniejsze i wydajniejsze.

Zamiatarki

Wózek do sprzątania to niezbędne akcesorium na wyposażeniu każdej firmy, ale równie ważne są też zamiatarki ręczne. Pomagają w szybszym usuwaniu stałych zanieczyszczeń. Zamiatarka do kostki brukowej poradzi sobie z liśćmi i śmieciami na chodnikach przed budynkiem firmowym, na patio czy tarasach. Ręczna zamiatarka wewnętrzna to z kolei propozycja dla tych firm, które cenią sobie szybką i efektywnie wykonaną pracę w przestrzeni samego budynku. Wyposażona w cztery szczotki zamiatarka spalinowa umożliwia błyskawiczne wyczyszczenie nawet dużych powierzchni magazynowych albo halowych przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiego poziomu czyszczenia. W ciągu godziny spalinowa zamiatarka jest w stanie wyczyścić aż 3200 lub 3680 m kw. powierzchni. Świetnie sprawdzi się również podczas użytkowania zewnętrznego, do zamiatania między innymi piasku albo liści z chodników przed budynkami firmowymi. Do korzystania z zamiatarki nie trzeba mieć żadnych uprawnień. Urządzenie jest łatwe w obsłudze tak samo jak wózek do sprzątania, a przy tym wyjątkowo wydajne. Zamiatarki samojezdne dostępne w naszej ofercie wyposażone są też w nakładki odśnieżające. Obrotowe szczotki, w jakie wyposażone są zamiatarki chodnikowe, umożliwiają błyskawiczne wyczyszczenie powierzchni bez pozostawiania żadnych pozostałości. To doskonałe rozwiązanie dla firm o dużych przestrzeniach magazynowych, sklepów, galerii, hurtowni. Zamiatarka chodnikowa spełni też swoje zadanie podczas zimowych dni z opadami śniegu - wystarczy nałożyć specjalną nakładkę, aby zamiatarka do liści zamieniła się w mini odśnieżarkę. Szerokość robocza, jaką dysponuje nasza zamiatarka spalinowa z koszem, osiąga od 620 mm do nawet ponad 900 mm. Zamiatarki polecamy do wykorzystywania w miejscach o silnych zabrudzeniach: budowa (w tym prace remontowe), ogrody, tarasy, hole wejściowe. Zachęcamy do przejrzenia oferty - w tym celu wystarczy przejść do strony z opisem każdego produktu.

Mopy

Nie w każdej sytuacji sprawdzą się zamiatarka uliczna albo wózki do sprzątania. Na małych i niedostępnych przestrzeniach z mnóstwem kątów, mebli i sprzętów lepiej niż zamiatarka elektryczna albo zamiatarka samojezdna swoje zadanie wykona zwyczajny mop. Szczególnie, że to akcesorium wysoce poręczne, w jakie wyposażyć można każdy wózek do sprzątania bez względu na jego gabaryty. Mopy dostępne w naszej ofercie wykonane są z aluminium i mają teleskopową, rozsuwaną rączkę, dlatego łatwo w nie wyposażyć wózek sprzątający, gdzie nie zajmują wiele miejsca. Sprzątanie bez dobrego mopa to nie sprzątanie, dlatego warto wyposażyć swoich pracowników w praktyczne i wytrzymałe narzędzia. Mopy od AJ Produkty charakteryzują się dwoma znaczącymi parametrami: funkcjonalnymi, wygodnymi rączkami, które ułatwiają mocny zacisk na mopie oraz chłonnymi i elastycznymi końcówkami wykonanymi z przędzy, które dotrą w każdy zakamarek. Dodatkowo wszystkie trzonki posiadają składaną, teleskopową konstrukcję, dzięki której można dowolnie modyfikować długość uchwytu, poprawiając w ten sposób komfort wykonywanej pracy. Tam, gdzie wózek do sprzątania nie posiada wiadra albo pojemnika, polecamy mopy ze zbiornikiem na wodę (płyn), który mieści się w rączce.