Ucinarka do folii

W pracy warto postawić na narzędzia, które nie tylko ułatwią nam pracę, ale także zoptymalizują czas, jaki przeznaczamy na konkretne czynności, szczególnie jeśli są to czynności powtarzalne, takie jak pakowanie. Jednym z najczęściej stosowanych materiałów do pakowania różnych produktów jest folia stretch. Taka folia jest materiałem niezwykle odpornym na przypadkowe rozdarcie, co jest jej zaletą. Jednak ta sama cecha sprawia, że folia stretch wymaga odpowiedniego narzędzia, które pozwoli na jej odcinanie w pożądanej ilości. Uzyskanie fragmentów folii stretch dopasowanych do potrzeb umożliwia narzędzie, jakim jest ucinarka do folii stretch. To idealne narzędzie, jeśli zależy nam na precyzji i czasie pakowania towarów w folię stretch. Ucinarka to narzędzie, które tnie folię stretch na pasy o potrzebnej szerokości, nie strzępiąc jej i nie marnując materiału. Z tego powodu stanowi praktyczne rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort korzystania z folii stretch podczas pakowania przesyłek i towarów. Ucinarki oraz dyspensery do materiałów do pakowania sprawdzą się w sklepie, w zakładach produkcyjnych i w magazynach, mogą się także przydać do zastosowań domowych. Ucinarka do folii stretch jest niezastąpiona w przedsiębiorstwach, które prowadzą sprzedaż wysyłkową i w branży gastronomicznej do pakowania żywności. Ucinarka do folii i inne narzędzia pozwolą spakować dokładnie, staranie i co ważne szybko więcej paczek niż bez ich użycia. Poprawią wydajność pracy i przyspieszą proces logistyczny, jeśli prowadzimy działalność handlową. Bez wątpienia podniosą również komfort pracy.

Ucinarka do folii stretch - budowa

Ucinarka do folii to proste urządzenie, którego kluczowym elementem jest nóż do cięcia. Nożyk musi być dobrej jakości i bardzo ostry. Ucinarka to produkt, który pozwala na precyzję cięcia, co przekłada się na szybkość pakowania. Narzędzie do cięcia do folii stretch to zatem świetne rozwiązanie w magazynie, w sklepie, a nawet w domu. Specjalna osłona zabezpieczająca została zaprojektowana w taki sposób, aby uniemożliwić skaleczenie. Ucinarki do folii stretch zazwyczaj przytwierdzane są na stałe do powierzchni typu blat czy stół, ale równie skuteczną metodą jest zamontowanie zestawu na ścianie, w miejscu pakowania przesyłek przez pracowników. Warto kupować tylko charakteryzujące się najwyższą jakością produkty wytwarzane przez renomowanych producentów. Praktyczna, wysokiej jakości ucinarka do folii z obrotowym nożem tnącym od AJ Produkty przeznaczona jest do montażu na stole do pakowania. Ucinarka poprawia efektywność i tempo pracy. Sprawnie docina papier pakowy, tekturę falistą, piankę, folię bąbelkową i inne materiały. Wysokiej jakości system tnący ułatwia pracę i doskonale nadaje się na stanowiska pakowania. Ucinarka jest wyposażona w obrotowy nóż tnący wykonany z hartowanej stali. Hartowanie stali pozwala na nadanie stalowemu materiałowi twardości, wytrzymałości, sprężystości i zwiększenie jego odporności na ścieranie. Odbywa się to dzięki nagrzaniu go, utrzymaniu w odpowiedniej temperaturze przez pewien czas, a potem właściwemu schłodzeniu. Nożyki z hartowanej stali będą nam służyły przez lata. Ucinarka została zaprojektowana do stołu warsztatowego, a ponieważ nadaje się do cięcia wielu materiałów, stanowi produkt naprawdę uniwersalny.

Stół do pakowania - wygodne stanowisko pracy

Stół do pakowania to praktyczne stanowisko pracy przeznaczone do bardziej efektywnego pakowania, które można ustawić na przykład w halach magazynowych, gdzie każdego dnia pakowane i wysyłane są dziesiątki, jeśli nie setki produktów. Rama stołu z bezstopniową regulacją wysokości pozwala bez trudu utrzymywać zdrową i wygodną pozycję przy pracy. Stół do pakowania posiada ucinarkę i dyspensery do papieru do pakowania i tektury falistej. Dyspensery ułatwiają odwijanie papieru i tektury falistej podczas pakowania. Dzięki drążkom umiejscowionym za ucinarką materiały pakowe są stabilnie utrzymywane w miejscu i są zawsze pod ręką. Wymiana na nowy arkusz odbywa się bez trudu. Blat stołu wykonano z trwałego laminatu wysokociśnieniowego. Dzięki temu powierzchnia jest twarda i odporna na zarysowania. Ramę wykonano ze stali lakierowanej proszkowo. Ucinarka z obrotową tarczą, przystosowana do montażu na stole warsztatowym, jest wyposażona w obrotowy nóż tnący. Nóż jest wykonany z szybko tnącej stali. Ucinarka nadaje się do cięcia papieru i tektury, folii spożywczej, folii bąbelkowej i innych materiałów do pakowania. To wysokiej jakości narzędzie do cięcia, które ułatwia pakowanie i podnosi efektywność pracy.

Sprzęt do pakowania

W wielu zakładach pracy, szczególnie w sprzedaży wysyłkowej, przydatnych jest szereg narzędzi umożliwiających sprawne pakowanie, takich jak dyspensery do papieru i folii stretch, podajniki, stojaki, ucinarki do różnych materiałów, pistolety na zszywki i wiele innych. Pistolet na zszywki to praktyczny produkt do wszechstronnego zastosowania w wielu środowiskach firmowych. Pistolet na zszywki stalowe jest niezwykle trwały, aby sprostać wymaganiom profesjonalistów. Produkt szybko i sprawnie zszywa papier, tkaniny i etykiety. Składany uchwyt zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Mobilny stojak na materiały do pakowania z wbudowaną ucinarką służy do cięcia papieru, plastikowych opakowań, tektury i pianek. Ergonomiczny stojak ułatwia codzienne pakowanie. Stojak wyposażony w dwa kółka do płynnego poruszania oraz zintegrowane ostrze do precyzyjnego cięcia, z możliwością dopasowania do grubości materiału. Można także zaopatrzyć się w praktyczny zestaw do pakowania. Wszechstronny zestaw startowy zawiera wszystko, co potrzebne jest do pracy przy pakowaniu, to jest dozownik do taśmy, rolkę taśmy, nóż oraz permanentny marker do łatwego oznaczania pudeł lub paczek. Zestaw podstawowy, spełniający większość potrzeb, jest użyteczny zarówno w domu i w pracy.

Wszechstronny asortyment firmy AJ Produkty umożliwia wybór narzędzi i wyposażenia do każdego zakładu pracy. Oferujemy meble i sprzęty umożliwiające wygodne pakowanie towarów. Praktyczne stanowisko dla bardziej efektywnego pakowania przyda się w każdym magazynie wysyłającym każdego dnia setki produktów. Nasza kompletna stacja pakowania, dzięki której wszystkie materiały są zawsze pod ręką pozwala utrzymywać prawidłową pozycję ciała w trakcie dnia pracy. Dzięki niej wszystkie niezbędne materiały do pracy są zawsze pod ręką. Jej górne półki nad stołem doskonale sprawdzą się do przechowywania pojemników, taśmy, nożyczek czy kopert. Dyspensery na papier i tekturę pozwalają na używanie różnych materiałów pakowych na jednym stanowisku. Ucinarka posiada okrągły nóż wykonany ze stali szybko tnącej i pozwala na precyzyjne cięcie różnego rodzaju materiałów, dlatego będzie niezawodną pomocą w pracy. Wpłynie na podniesienie efektywności i komfortu pracy, ponadto jest bezpieczna. W przypadku pytań dotyczących produktów do pakowania prosimy o kontakt na czacie z naszymi konsultantami. Z przyjemnością doradzimy w wyborze odpowiednich produktów.