Profesjonalne i szybkie drukarki etykiet

Jeśli prowadzisz biznes, którego istotę stanowi sprzedaż produktów, niezależnie od jego wielkości prędzej czy później będziesz potrzebował dobrej drukarki etykiet. Za ich pomocą można wydrukować kod kreskowy lub umieścić kilka innych różnych danych identyfikacyjnych. W AJ Produkty oferujemy modele drukarek, które są proste w obsłudze, szybkie i efektywne, gotowe do podłączenia przez USB, mające prosty interfejs i wykorzystujące termiczny system druku. Dzięki nim łatwo wydrukujesz i spersonalizujesz etykiety w zależności od potrzeb swojego biznesu. Te oferowane przez nas są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dobrze przylegają do większości powierzchni i pozwalają na elastyczną długość oraz szerokość druku tak, aby zmieścił się na nim cały kod. Można nimi oznaczyć nawet meble biurowe, takie jak regały, aby poprawić organizację w biurze. Poniżej przedstawiamy funkcjonalności, jakie posiadają nasze drukarki do etykiet.

Łatwe wprowadzanie i formatowane tekstów

Dla ułatwienia obsługi, nasze drukarki etykiet oferujemy zarówno w wersji ręcznej, jak i z ekranem dotykowym. Drukarki etykiet manualne wyposażono w pełną klawiaturę QWERTY, dlatego pozwalają one na szybkie wprowadzanie tekstu. Dodatkowo, tekst niezwykle łatwo sformatować, korzystając z opcji takich jak pogrubienie, kursywa, podkreślenie, ramki oraz pisanie w pionie. Każda drukarka kodów kreskowych po wpisaniu tekstu pozwala na skorzystanie z podglądu etykiety przed ich zadrukiem na odpowiednie taśmy – pomoże to uniknąć błędnie stworzonych treści lub poprawić źle sformatowany kod. Niektóre nasze drukarki etykiet posiadają ekran dotykowy, dzięki któremu możemy szybciej i sprawniej wprowadzać na taśmy etykietowe dane takie jak kod, znany też jako popularna zebra i oczywiście cena produktu. Opisane powyżej cechy sprawią, że drukarka do metek doskonale uzupełni posiadane już wyposażenie biura i znajdzie w nim bogate zastosowanie.

Etykiety samoprzylepne do drukarki

Profesjonalna drukarka etykiet powinna pozwalać nie tylko na tworzenie i drukowanie danych cenowych, ale również adresowych. W naszej ofercie dostępne są taśmy (różne na długość i szerokość) oraz etykiety samoprzylepne do drukarki, które sprawdzają się na przykład w sklepach i magazynach, gdzie trzeba nieustannie drukować dane adresowe do wysyłki, a ich ręczne wypisywanie na listach przewozowych byłoby mało wydajne. Wszystkie etykiety adresowe samoprzylepne oraz specjalne naklejki adresowe samoprzylepne są wykonane w mocnego, wytrzymałego materiału, dlatego nie rwą się i nie niszczą nawet po wystawieniu na cięższe warunki atmosferyczne i przewozowe. Każda drukarka do etykiet samoprzylepnych z naszej oferty pozwala na swobodną modyfikację tekstu w zakresie wielkości i stylu formatowania, aby po takim wydruku z drukarki etykiet można było bez przeszkód odczytać dane.

Share & print

Większość naszych drukarek można podłączyć do komputera PC/Mac dzięki USB, a prosty interfejs zapewni ich łatwą obsługę. Jeśli zatem projektujesz skomplikowaną etykietę z mnóstwem informacji i szczegółów jak cena produktu, jego kod, czy dane techniczne typu długość albo wysokość, skorzystaj z naszych drukarek etykiet, dzięki którym możesz zrobić to przy pomocy komputera, a następnie przesłać efekt do drukarki etykiet samoprzylepnych. Drukarki kodów kreskowych z naszej oferty nie potrzebują dodatkowego oprogramowania ani sterowników. Wystarczy je podłączyć i od razu można zacząć drukować grafiki, kody kreskowe i logotypy – wszystko w wysokiej rozdzielczości, odpowiedniej długości i bez ryzyka, że zabraknie taśmy lub szerokość druku będzie nieodpowiednia.

Przenośna drukarka etykiet samoprzylepnych

Urządzenia dostępne w AJ Produkty to małe, kompaktowe drukarki etykiet, które swobodnie i bez problemów można przenosić z miejsca na miejsce. Dzięki temu taka drukarka do naklejek sprawdzi się nie tylko w sklepach, hurtowniach, punktach sprzedażowych, ale też w biurach, recepcjach, czy w biurach obsługi klienta, gdzie zachodzi konieczność szybkiego wydrukowania ważnych danych adresowych. Przenośne i mobilne drukarki etykiet nie potrzebują do działania żadnego specjalistycznego oprogramowania. Ich wewnętrzny program pozwala na formatowanie tekstu wręcz w dowolny sposób, zaś jeśli potrzebujecie Państwo szerszych możliwości edycji, każdą drukarkę do etykiet można podłączyć do komputera.