Wygodne meble do pracy i na przerwę

Meble wypoczynkowe kojarzą ci się z bezosobowymi poczekalniami, z których chcesz jak najszybciej wyjść? W takim razie mamy nadzieję, że zmienisz sposób myślenia i zwiększysz uznanie dla tego typu mebli. Używane kreatywnie potrafią zadbać o dobre samopoczucie w biurze. Dzięki komfortowi oraz zachęcającym kolorom i kształtom pomogą ożywić środowisko pracy.

 

 

Czas na relaks

Chwila odprężenia to dobry sposób na nowe pomysły. Spojrzenie na rzeczy z innej perspektywy często skutkuje nieoczekiwanymi rozwiązaniami. Jest to jedna z zalet wstawania od biurka i pracy w innym miejscu. Ponieważ wszyscy potrzebujemy różnorodności, aby czuć się dobrze, to na takie chwile meble wypoczynkowe sprawdzą się idealnie.

 

 

Wszechstronność to podstawa

Meble wypoczynkowe mogą sprawić, że poczujesz się dobrze. I na szczęście pasują do każdego obszaru. Można na nich pracować, odbywać małe i duże spotkania, pić kawę i spędzać czas z kolegami. Sprawdzą się też, gdy chcesz popracować na osobności lub usiąść i się zrelaksować. Ponadto można je ustawić niemal wszędzie: w recepcji i szerszych korytarzach, jadalni; zastosować jako miejsca do siedzenia dla gości w wybranych pomieszczeniach lub część wypoczynkową w przestrzeni wspólnej. Ponadto meble wypoczynkowe doskonale nadają się do tworzenia naturalnych miejsc spotkań w otwartych przestrzeniach biurowych.

 

 

Łącz i miksuj do woli

Więc co jest do wyboru? W naszej ofercie znajdziesz fotele, sofy i pufy w kilku różnych modelach, kształtach, kolorach i materiałach - meble, które możesz dowolnie łączyć i dopasowywać, aby stworzyć wygodny i elegancki akcent w biurze. Kiedy potrzebujesz odpocząć, dostępna jest również kanapa. Ten ostatni mebel najlepiej umieścić w zacisznym pomieszczeniu, najlepiej z możliwością zaciemnienia.

 

 

Nowoczesne funkcje

Dzięki dobrej łączności bezprzewodowej możesz pracować w dowolnym miejscu w biurze. Warto skorzystać z tej możliwości, bo oznacza to, że możesz zabrać laptopa do wygodnego fotela, w którym się zrelaksujesz i jednocześnie spokojnie popracujesz. Oznacza to również, że pracownicy mogą spotykać się zarówno na sofie, jak i przy stole konferencyjnym - tylko po to, aby móc swobodnie myśleć i wpadać na kreatywne pomysły.

 

 

Poczuj się dobrze!

Czas odpuścić i odkryć nowe sposoby pracy, nowe rodzaje mebli do pracy. Meble, które pomogą ci myśleć i czerpać nową energię. Wszystko dzięki kolorom i kształtom, które sprawią, że będziesz szczęśliwszy i dobrze się poczujesz w pracy. Odkryj nasze meble wypoczynkowe i korzystaj, jak ci wygodnie.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.