Meble ogrodowe stworzone w Skandynawii

Szukasz mebli ogrodowych, które wytrzymają wściekłość żywiołów? W takim razie dobrze trafiłeś: jakość i trwałość to kluczowe cechy naszych mebli ogrodowych, odkąd wprowadziliśmy je do naszej oferty dziesięć lat temu. W tym czasie nasze produkty stworzyły wiele przyjaznych i bezproblemowych środowisk zewnętrznych, zarówno publicznych jak i prywatnych. Przyczyniły się tym samym do zadowolenia ogromnej liczby klientów i gości.

 

 

Niezmiennie wysoka jakość
Czego potrzeba, aby ławka wytrzymała trudne warunki pogodowe? Chodzi o solidną konstrukcję i staranny dobór materiałów. Do produkcji naszych ram wybieramy na przykład stal ocynkowaną ogniowo albo lekkie aluminium, a drewniane detale są wykonane z wytrzymałych desek szwedzkiej sosny, które są dodatkowo bejcowane lub zabezpieczane laserowo. Efektem jest wysokiej jakości mebel, którego wykończenie jest przyjemne dla oka i wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych.

 

 

Ławka – najcięższy na świecie test
Aby pokazać, że mocno wierzymy w trwałość naszych mebli ogrodowych, poddajemy teraz małą ławkę ciężkiej próbie. Wysłaliśmy ją na Islandię, gdzie przez cały rok będzie musiała walczyć z burzami północnego Atlantyku, uporczywym deszczem, zimnem, śniegiem, a nawet palącym słońcem. Wszystko po to, aby pokazać, że nasze ławki zewnętrzne to dobra i bezpieczna inwestycja, która się opłaca. Rok po roku.

 

 

 

Śledź relacje z Islandii
Test rozpoczął się w lutym 2021 roku. W połowie marca sytuacja wyglądała jak poniżej - z całkiem dobrą pogodą. Od tego czasu wiadomości pogodowe płynące z Islandii to m.in. trzęsienia ziemi i wysoka aktywność wulkaniczna. Chcesz wiedzieć, co dzieje się z naszą małą ławeczką na Północnym Atlantyku? Będziemy regularnie aktualizować informacje, zarówno tutaj, jak i w mediach społecznościowych. Zapraszamy do śledzenia!

 

 

Nowości od AJ Produkty w Twojej skrzynce!

Co tydzień wysyłamy newsletter z ciekawymi artykułami, wskazówkami i inspiracjami jak urządzić firmowe wnętrza. W naszym newsletterze znajdziesz też aktualne promocje i gorące nowości. Zapraszamy!