Szcześliwych walentynek

Chcemy, aby każde środowisko pracy było zachęcające i klimatyczne. Codziennie, przez cały rok. Ale na Walentynki proponujemy specjalne produkty, które mogą pomóc wyznać uczucie. Mamy nadzieję, że każdy, kto będzie miał odwagę i okazję wyrazić miłość, zrobi to. I że osoba, którą wybrał, zareaguje zgodnie z oczekiwaniami. POWODZENIA!

 

 

Gdy masz związany język

Jesteś trochę zdenerwowany perspektywą wyznania skrywanego uczucia? Boisz się, że słowa utkną ci w gardle i wszystko wyjdzie źle? To zupełnie normalne, nie ma się czym martwić. Mamy rozwiązanie. Zapisz swoje myśli na tablicy, najlepiej mobilnej z kółkami. Kiedy skończysz, umieść planszę w miejscu, w którym zwykle przechodzi osoba, do której kierujesz swój komunikat. Możesz też umieścić tablicę w pobliżu stanowiska pracy ukochanej osoby. Aby uzyskać dodatkowy efekt, wybierz dwustronną tablicę i odwrócić ją w odpowiednim momencie. Voilà!

 

 

Dyskretne miejsce
Nikt nie lubi publiczności, kiedy wyznaje najskrytsze pragnienia swojego serca. Jednak znalezienie dyskretnego miejsca może być trudne w dzisiejszych otwartych biurach. Co zrobić? W takich sytuacjach można mieć tylko nadzieję, że osoba odpowiedzialna za wnętrze pomyślała o akustyce i potrzebie prywatności. Jeśli tak, w pomieszczeniu z pewnością znajdą się zarówno ścianki biurkowe, jak i podłogowe, za którymi można się schować. Jeśli nie - pamiętaj, aby je jak najszybciej zamówić.

 

 

Pomyśl o oświetleniu
Nic tak nie wpływa na atmosferę jak odpowiednie oświetlenie. Jasne, dobrze jest zwierzyć w trakcie rozmowy w cztery oczy, ale ze względu na podekscytowanie najlepiej unikać ostrego, bezpośredniego światła. Wtedy lepiej zgasić lampy sufitowe i wybrać otoczenie z oświetleniem punktowym, na przykład nasze eleganckie lampy stołowe Dome i Fold lub lampy wiszące Stream i Plop.
 

 

Dla dwóch osób
Wreszcie przyjemne miejsce może być dużym atutem podczas Walentynek. Jeśli jesteś szalenie zakochany, prawdopodobnie wystarczy ci dowolne krzesło, ale my dążymy do wygodniejszych alternatyw. Mamy wszystko, od sof takich jak Edge po klasyczne sofy wypoczynkowe, takie jak Turn, Neo i Labyrint. Jeśli zależy ci na maksymalnej ciszy i spokoju, wyposaż firmę w akustyczne sofy Hush, których wysokie ściany tworzą pomieszczenie w pomieszczeniu. Dobre miejsce, by w spokoju powiedzieć, co czujesz.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.