Sztaluga dziecięca

AJ Produkty oferuje meble, wyposażenie i zabawki dla dzieci w różnym wieku. Mamy w ofercie wybór ciekawych mebli przedszkolnych z zaokrąglonymi narożnikami, wykonanych z bezpiecznych materiałów. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć zdrowe i bezpieczne środowisko do nauki i wypoczynku dla młodszych i starszych dzieci. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort dzieci, dlatego dokładamy starań, aby meble i akcesoria spełniały surowe kryteria jakościowe. Wiele oferowanych przez nas zabawek łączy funkcje zabawy i nauki. Dla najmłodszych dzieci idealne będą miękkie klocki sensoryczne. To produkt, który zapewnia dzieciom skoordynowany rozwój fizyczny i intelektualny. Klocki sensoryczne zachęcają malucha do podejmowania spontanicznej swobodnej zabawy według własnego pomysłu i stwarzają dzieciom okazję do rozwijania kreatywności. Integracja sensoryczna znacząco wpływa na całościowy rozwój dziecka, które za pomocą zmysłów odbiera wszystkie bodźce ze środowiska i przetwarza je, aby zrozumieć swoje otoczenie. Produktem idealnie wspomagającym rozwój malucha są różnego maty edukacyjne, idealne do domów i przedszkoli. Pozwolą dzieciom na aktywną zabawę, na przykład na kreatywną naukę liczenia, naukę zasad ruchu drogowego, pomogą poznać literki i cyferki. Dodatkowo mata tłumi hałas i izoluje od podłogi. Wielofunkcyjna mata z puzzli zachęca do zabaw wspomagających rozwój dziecka. Nasze stoły aktywizujące dla dzieci są także idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy zadbać o wszechstronny rozwój dziecka. W trakcie zabawy dziecko odkrywa nowe rzeczy. Nauka poprzez zabawę to najlepsza metoda rozwijania zainteresowań dziecka i poznawania przez nie świata. Stolik edukacyjny rozwija zdolności manualne i pobudza ciekawość dziecka. Ciekawym pomysłem na kreatywną zabawę dla kilkulatków są mebelki kuchenne, w tym zmywarka, szafka ze zlewem, kuchenka do gotowania dla dzieci i szafki kuchenne. Dzieci uwielbiają zabawę w gotowanie. Z zestawem od AJ Produkty stworzysz miejsce do fantastycznej, kreatywnej zabawy w kucharza. Jeśli nasze dziecko lubi malować na pewno będzie zachwycone prezentem w postaci dziecięcej sztalugi. Sztalugi dla dzieci są dostępne w różnych rozmiarach, można dopasować wymiary sztalugi do dostępnego miejsca w pokoju dziecka. Dziecko może na sztaludze prezentować swoje obrazki. Sztaluga będzie niewątpliwie stanowić wyjątkową ozdobę pokoju dziecka i sali w przedszkolu. Dobrej jakości, pomysłowe zabawki przyczyniają się do rozwoju dzieci, rozwijają wyobraźnię, intelekt i zdolności manualne. Na rynku znajduje się naprawdę bogaty wybór sztalug, które różnią się od siebie wyglądem i funkcjonalnością

Sztaluga dla dziecka - dlaczego warto ją kupić?

Sztaluga to idealny prezent dla malucha, który lubi rysować i malować, czyli prawie dla każdego dziecka w wieku przedszkolnym. Malowanie rozwija kreatywność i wspomaga wszechstronny rozwój dziecka. Praca z farbami, kredkami, plasteliną i innymi akcesoriami plastycznymi jest niezbędna do prawidłowego, harmonijnego rozwoju dziecka. Małe dzieci chętnie biorą udział w zabawach plastycznych, tworzą i eksperymentują. Rozwijanie zdolności plastycznych malucha jest bardzo ważne, ponieważ dzięki temu z jednej strony kształtuje się i rozwija jego wyobraźnia i wrażliwość, a z drugiej malując i rysując dzieci doskonalą zdolności manualne, które przydadzą się w szkole, na przykład podczas nauki pisania. Podczas malowania poprawia się precyzja ruchów dziecka. Sztaluga pozwala spojrzeć na obraz całościowo, z pewnej perspektywy, dzięki czemu może dobrze dobrać kolory. Sztalugi malarskie skutecznie stabilizują podobrazie, co przekłada się na pewniejsze ruchy pędzla. Dobrze wykonana sztaluga powinna stanowić połączenie estetyki z funkcjonalnością. Wytrzymała drewniana sztaluga, na przykład sztaluga wykonana z drewna bukowego lub sosnowego, gwarantuje bezpieczeństwo, ponieważ jest stabilna, a materiał jest starannie wygładzony i przyjemny w dotyku. Wymiary sztalugi muszą być dostosowane do wzrostu dziecka, dlatego ważna jest możliwość regulacji jej wysokości. Mechanizm regulacji sztalugi pozwala na ustawienie jej na wysokości optymalnie do potrzeb dziecka i wygodne korzystanie ze sztalugi przez wiele lat. Używanie sztalugi znacząco ułatwia malowanie, a także odciąża kręgosłup i ogranicza zmęczenie mięśni. Półka lub schowki z tworzywa sztucznego zapewniają dużo miejsca na przybory plastyczne takie jak farby, pędzle czy kubek z wodą, które znajdują się na sztaludze podczas malowania. Sztalugę bardzo łatwo można złożyć, dlatego jest praktyczna w przechowywaniu i transporcie, a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

Dwustronna stabilna sztaluga malarska, z drewnianymi nogami i miejscem do użytkowania dla nawet czterech osób, od AJ Produkty, jest sprzętem idealnym do przedszkola. Sprzęt posiada zaciski na górze, tak by papier mógł być łatwo przymocowany do sztalugi. Sztaluga wykonana jest z drewna, dlatego jest stabilna i wytrzymała. Zawiera cztery plastikowe koszyki do wygodnego przechowywania farb i akcesoriów. Stwórz kolorowe i twórcze środowisko z praktycznymi sztalugami malarskimi. Taka sztaluga to niekwestionowany ulubieniec dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci mogą przy niej wspólnie wykonywać obrazki za pomocą kredek lub farb. Okazja do wspólnego malowania rozwija umiejętność pracy w grupie, dzieci uczą się formułowania opinii na temat obrazu, uczą się opowiadać o tym, co stworzyły. Po zakończeniu zabawy mogą zadbać o zrobienie porządku, co także jest doskonałą lekcją współpracy. Sztaluga to także doskonały prezent dla dziecka. Dzięki sztuce rysowania i malowania dziecko może pokazać, jak postrzega otaczający je świat. Zabawy plastyczne wywierają ogromny wpływ na rozwój maluchów, szczególnie w wieku przedszkolnym. Pozwalają wyzwolić aktywność twórczą. Maluchy mając obrazek ustawiony na sztaludze mają możliwość obserwowania efektów własnych działań, poprawiać rysunki i podziwiać dzieła innych dzieci. Podczas malowania dzieci się wyciszają i są zrelaksowane. Malowanie to czynność, której zalet nie można nie doceniać.

AJ Produkty oferuje nie tylko zabawki, ale także zabezpieczenia chroniące małe dzieci przed różnymi zagrożeniami, takie jak bramki zabezpieczające schody, zabezpieczenia drzwi przed zatrzaśnięciem chroniące rączki dziecka, osłony mebli i ścian do montażu na narożniki, zabezpieczenia przed otwieraniem, które mogą być montowane na przykład na szuflady i na drzwiczki szafek czy zabezpieczenia dostępu do gniazdek elektrycznych. Te akcesoria pomogą zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, szczególnie tym najmłodszym. U nas zaopatrzysz się także w środki ochrony indywidualnej dla dzieci, takie jak kaski albo ochronniki słuchu dla dzieci z regulowanym pałąkiem z miękką wyściółką i wyjątkowo wygodnymi nausznikami. Nauszniki mogą pomóc dzieciom odciąć się od uciążliwych dźwięków w gwarnych miejscach, na przykład gdy zabieramy je w miejsca o podwyższonym poziomie hałasu. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów do placówek edukacyjnych skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie doradzimy przy wyborze mebli i wyposażenia.