Zabawki miękkie

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Miękkie klocki i zabawki, klocki z pianki

Miękkie zabawki dla przedszkola

AJ Produkty oferuje szeroką gamę innowacyjnych i stymulujących zabawek, mebli edukacyjnych oraz sprzętu do zabawy, które są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, od żłobka, przedszkola, po młodzież uczęszczają do szkół wyższych. Wierzymy, że dzieci uczą się najlepiej poprzez zabawę, gdy są zainspirowane, dlatego wszystkie nasze zabawki czy to miękkie zabawki dla dzieci, klocki piankowe duże czy meble szkolne do klasy, biblioteki czy pokoju zabaw, są kolorowe, nowoczesne i zabawne. Oferowane przez nas piankowe klocki do nauki i zabawy, zestawy do budowania wspomagają rozwój zdolności manualnych, wyobraźni, oraz koordynacji ruchowej każdego dziecka oraz zachęcają dzieci do stworzenie różnego typu budowli, pojazdów oraz skomplikowanych konstrukcji. Jak wiemy, najlepsze zabawki to te, które zajmą dziecko przez dłuższą chwilę, a przy okazji uczą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabawek do placówek edukacyjnych, a zapewne znajdziesz u nas odpowiednie miękkie klocki do swojego żłobka czy przedszkola. Możesz wybrać miękkie zabawki takie jak: klocki gumowe, klocki silikonowe czy duże klocki piankowe odpowiednie na każdy wiek dziecka. Polecane zestawy miękkich klocków z naszego asortymentu są bardzo wytrzymałe, mogą przetrwać naprawdę długie lata intensywnego użytkowania przez dzieci w każdym wieku. Dodatkowo atrakcyjna cena oraz istotne walory użytkowe zachęcają do zakupu klocków z naszej szerokiej oferty produktów.

Klocki z pianki - miękkie klocki

Klocki z pianki stanowią najlepszą zabawkę dla małych dzieci. Dostępne w naszej ofercie zestawy klocków są kolorowe, miękkie, a także lekkie, co stanowi ich dodatkowy plus, a dzięki czemu są idealne do budowania domów, zamków czy mostów. Oferowane przez nas zabawki są doskonałe na każdy wiek dziecka. Piankowe klocki rozwijają kreatywność oraz sprawność manualną dzieci, uczą myślenia przestrzennego, a także pomagają w nauce kolorów, cyfr, liter oraz rozpoznawania różnych kształtów i komponowania ich w spójną całość. Nauka z pomocą klocków, to doskonała zabawa dla każdego przedszkolaka, który uczy się swobodnej, jak i kreatywnej zabawy oraz integracji w grupie rówieśników. Oferowane przez nas miękkie klocki występują w wielu wariantach kolorystycznych, kształtach i rozmiarach. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno miękkie klocki z pianki 100 sztuk, piankowe klocki imitujące drewno czy duże miękkie klocki dla dzieci, jak i nieco mniejsze klocki miękkie dla większych smyków. Klocki piankowe są nie tylko bezpieczne, ale również niezwykle trwałe i można się nimi bawić zarówno w pomieszczeniach, jak i na dworze. Pewne jest, że z takimi zabawkami dziecko w każdym wieku spędzi mnóstwo czasu na kreatywnej zabawie.

Miękkie klocki dla niemowląt w żłobkach

Oferowane przez nas miękkie i niezwykle kolorowe klocki są idealnym sposobem na kreatywną zabawę z dzieckiem. Nasze miękkie klocki dla małych dzieci wykonane są z przyjaznych materiałów, a ich intensywne kolory oraz ciekawa faktura zachęcają dzieci w każdym wieku do długiej zabawy nimi. Maluchy bawiąc się klockami za każdym razem tworzą coś nowego wykorzystując swoje własne pomysły, rozwijając przy tym kreatywność oraz wyobraźnię. Oferowane przez nas zabawki miękkie dla smyków, zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu przetrwają długie lata intensywnego użytkowania. Dostępne w naszej ofercie klocki miękkie na każdy wiek dziecka zapewniają bezpieczną zabawę, gdyż nie posiadają twardych ani ostrych krawędzi, a także przyczyniają się do lepszej akustyki w pomieszczeniu w żłobku czy w przedszkolu, co stanowi ich dodatkowy plus. W sytuacji kiedy miękka zabawka, miękki klocek upadnie na podłogę, nie ma głośnych dźwięków. Miękkie klocki do żłobka czy do przedszkola z naszej oferty mają wiele zalet, między innymi są bezpieczne, praktyczne, a dzięki nim nauka to sama przyjemność.

Pozostałe miękkie zabawki

W naszej szerokiej ofercie miękkich zabawek możesz również znaleźć produkty takie jak: pufy, materace, kojce czy siedziska, na które dzieci mogą usiąść bądź się położyć w celu regeneracji, odpoczynku. Dostępne w naszym asortymencie poduchy typu bean bag są wypełnione perełkami dostosowującym się do ciała użytkownika dla optymalnego komfortu, co oznacza, że są odpowiednie na każdy wiek dziecka. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że mogą być używane zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz budynku. Materiał tapicerki został wykonany z nylonu, który jest odporny na wilgoć, zabrudzenia, a także na promienie UV. Produkt dostępny w różnych kolorach oraz rozmiarach. Oferujemy również przytulne, nowoczesne pufy, wykonane z pianki sprężystej, na których można siedzieć i które uatrakcyjnią każdy pokój, kącik dziecięcy. Dzięki niskiej wadze pufa może być przesuwana nawet przez małe dzieci, co stanowi dodatkowy atut w zabawie. W naszej ofercie produktów dla każdej placówki edukacyjnej znajduje się szeroka gama zabawek, a także mebli do żłobków, przedszkoli, szkół czy nawet szkół wyższych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem produktów oraz do kontaktu z nami!