Parawan dziecięcy

Przestrzeń do zabawy jest niezwykle ważna dla każdego dziecka. Powinna być ciekawie zaaranżowana, aby zachęcać dzieci do aktywności, do rozwijania zdolności motorycznych i wyobraźni. AJ Produkty oferuje wysokiej jakości wyposażenie i zabawki dla dzieci w różnym wieku, przydatne, aby stworzyć zdrowe i bezpieczne środowisko do nauki i wypoczynku dla młodszych i starszych dzieci. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort maluchów. Nasze ekrany podłogowe tworzą wydzielone przestrzenie do zabawy. Można wykorzystać je w dziecięcym pokoju, ale idealnie sprawdzą się również w placówkach edukacyjnych. W przedszkolu ekran podłogowy z kolorowymi elementami, połączony w ciąg z innymi ekranami, stworzy wydzielone miejsce do zabawy. Ciekawym pomysłem na kreatywną zabawę dla kilkulatków są mebelki kuchenne, takie zmywarka, szafka ze zlewem, kuchenka do gotowania dla dzieci i szafki kuchenne. Można je obudować ekranami ze sklejki i stworzyć pomieszczenie na kształt prawdziwej kuchni. Kuchnia dla dzieci zawiera wszystkie elementy potrzebne do imitowania gotowania i sprzątania po posiłku. Przegrody od AJ Produkty wyposażone są w drzwi i okna, tworzą więc realistyczny obraz kuchni. Dzieci uwielbiają zabawę w gotowanie, a mebelki zapewnią im wiele godzin pasjonującej zabawy. Podobne funkcje rozwojowe pełnią stoły aktywizujące dla dzieci. W trakcie zabawy dziecko doświadczalnie odkrywa nowe rzeczy. Nauka poprzez zabawę to najlepsza metoda rozwijania zainteresowań dziecka i poznawania przez nie świata. Stolik edukacyjny rozwija zdolności manualne i pobudza ciekawość. Można go postawić w domku zbudowanym z parawanów. Dla większości przedszkolaków świetną zabawką będą sztalugi. Malowanie rozwija kreatywność i wspomaga wszechstronny rozwój dziecka. Podczas procesu tworzenia kształtuje się i rozwija wyobraźnia i wrażliwość dziecka, a ponadto malując i rysując dzieci doskonalą zdolności manualne, które przydadzą się w szkole, na przykład podczas nauki pisania. Praca z akcesoriami plastycznymi jest niezbędna do prawidłowego, harmonijnego rozwoju. Małe dzieci chętnie biorą udział w zabawach plastycznych, tworzą i eksperymentują. Doskonałym uzupełnieniem tych zabawek może być parawan dziecięcy, czyli przegroda z kolorowymi akcentami, tworząca pokój do gotowania czy pracownię malarską.

Parawany dziecięce - zastosowanie

Parawan dziecięcy może całkowicie zmienić dowolne wnętrze. Z parawanem od AJ Produkty stworzysz wydzieloną przestrzeń do zabawy i odpoczynku. Parawan nadaje się do pokoju dziecięcego, do żłobka czy przedszkola. Nasz parawan dziecięcy wyposażony jest w niewielkie okna lub drzwi. Parawany możemy łączyć z innymi przegrodami, budując je w na kształt domku dla maluchów w dowolnym pomieszczeniu. Ściany mają okna, drzwi albo duże okna z ladą, dzięki czemu nadają się do zabawy w sklep. Parawany posiadają czerwony dach, czerwone detale i niebieskie drzwi. Za pomocą praktycznych ekranów w kształcie domu stworzysz łatwo przegrodę pokoju lub wyznaczysz strefę zabaw. Ekrany wykonane są ze sklejki brzozowej, są trwałe, wytrzymałe i łatwe do utrzymania czystości. Łączenie elementów odbywa się bez trudu, w razie potrzeby zbudowane w ten sposób wydzielenie można poszerzyć lub zwęzić. Ekrany stanowią praktyczny, estetycznie wykonany element wyposażenia, który przyda się w każdej placówce edukacyjnej. Parawany dziecięce to doskonały sposób na podzielenie pokoju dziecięcego albo pomieszczenia do zabawy w przedszkolu. Nadają się także do szkół do klas dla młodszych dzieci czy do świetlicy szkolnej. Parawan dziecięcy do przedszkola lub do pokoju dziecka pomoże stworzyć kilka oddzielnych płaszczyzn. Parawany dają możliwość oddzielenia części do spania albo osłonięcia przed słońcem części pomieszczenia. Z pewnością parawan pomoże w kreatywnym podzieleniu przestrzeni. Ciekawym rozwiązaniem są parawany do pokoju dziecięcego z kolorowym nadrukiem. Pokój dziecięcy zyska kolory i nowe rozwiązanie do przechowywania sprzętów dziecka. Wewnątrz parawanu maluch może przechowywać zabawki, książki, miękkie poduchy do siedzenia. Parawan dziecięcy stworzy dziecku przytulną przestrzeń do zabawy i odpoczynku. Postaw na funkcjonalność kupując parawany dziecięce. Stwórz przegrodę w pokoju lub wyznacz strefę zabaw za pomocą praktycznych ekranów, a pokój zyska nowy charakter.

AJ Produkty oferuje wiele produktów dla dzieci, w tym zabawki, które łączą funkcje zabawy i nauki. Dla najmłodszych dzieci idealne będą miękkie klocki sensoryczne. Klocki sensoryczne zachęcają malucha do podejmowania swobodnej zabawy i stwarzają mu okazję do rozwijania kreatywności. Rozwój malucha wspomagają różnego maty edukacyjne, idealne do domów i przedszkoli. Pozwalają dzieciom na aktywną zabawę, na przykład na kreatywną naukę liczenia czy poznawania alfabetu. Mata tłumi hałas i izoluje od podłogi, zapewnia przytulne miejsce do zabawy. Dobrej jakości, pomysłowe zabawki przyczyniają się do rozwoju dzieci, rozwijają wyobraźnię, intelekt i zdolności manualne. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów przeznaczonych do placówek edukacyjnych skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie doradzimy przy wyborze mebli i wyposażenia dla dzieci.