Skrytki depozytowe

Przechowywanie dokumentów i kosztowności - poradnik

Ćśśśś! Poznaj nasze porady, jak przechowywać tajne dokumenty i kosztowności

Przeczytaj nasz poradnik

Skrytki depozytowe, sejfy, szafki zamkowe gwarancją bezpiecznego przechowywania przedmiotów

Każde miejsce pracy wymaga skrytek depozytowych, szafek antykradzieżowych, w których można bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty. W biurach lub archiwach może być wymagana bezpieczna obsługa materiałów wrażliwych i ważnych dokumentów. Sejfy i skrytki depozytowe naszej firmy AJ Produkty to bezpieczne produkty do przechowywania w różnych wersjach. Oferujemy szafy, sejfy, skrytki depozytowe, z których niektóre są ognioodporne przez długie godziny, a nawet można je wykorzystywać jako skrytek bankowych. Wybierz antykradzieżową skrytkę depozytową firmy AJ Produkty, a otrzymasz produkty bezpieczne do przechowywania. Przechowywanie cennych przedmiotów osobistych, kluczy, ważnych dokumentów, gotówki, złotych kosztowności czy firmowych sprzętów elektronicznych, niebezpiecznych substancji wiąże się z odpowiednimi zabezpieczeniami. W warunkach firmowych, czyli w szatniach dla personelu, szatniach dla gości i klientów lub biurach i gabinetach warto zadbać o bezpieczeństwo stosując specjalne skrytki depozytowe, takie jak stosowane są w bankach. Są to z pozoru zwyczajne szafki depozytowe – pojedyncze lub w kompletach – wyposażone jednak w zamki i zabezpieczenia, co uniemożliwia dostęp do skrytki depozytowej przez osoby nieupoważnione, a także chroni zawartość skrytek depozytowych przed ewentualną kradzieżą znajdującego się tam wyposażenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skrytek depozytowych, aby dowiedzieć się o różnych dostępnych typach i kupić te skrytki, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom w miejscu pracy.

Sejfy

Szczególnym rodzajem skrytek depozytowych i zdecydowanie najbardziej znanym, a przez to najczęściej stosowanym, są oczywiście sejfy. Zbrojone, wzmacniane, wykonane z ciężkiego, trwałego i grubego metalu są wręcz nieprzemijającą gwarancją na bezpieczeństwo przechowywanych w nich przedmiotów. Sejf depozytowy czy sejf bankowy jest często stosowany w sklepach, recepcjach hotelowych i poczekalniach firmowych, ale przede wszystkim w małych i większych firmach do przechowywania gotówki z codziennego lub tygodniowego utargu. Skrytki depozytowe od AJ Produkty występują w różnych modelach różniących się rozmiarami, wszystkie jednak są wyposażone w zamki elektroniczne oraz w zamki na klucz i cechują się ogromną odpornością na wszelkie próby kradzieży. Sejfy dostarczane są od razu z zestawem montażowym – mogą stać w wolnej przestrzeni lub zostać wbudowane w ścianę, szafę lub ladę recepcyjną. Nasze skrytki doskonale nadają się do przechowywania laptopów, paszportów i osobistych kosztowności. Dostępne w naszej ofercie kompaktowe, ochronne skrytki depozytowe w szarym kolorze w naturalny sposób wtapiają się w większość środowisk pracy i zajmują mało miejsca. Wybierz model sejfu między opcją z zamkiem kluczowym lub z elektronicznym zamkiem szyfrowym, który jest bardzo skuteczny, jeśli w miejscu pracy jest wielu pracowników, którzy potrzebują dostępu do skrytki depozytowej.

Sejfy ognioodporne i antywłamaniowe

Każde miejsce pracy potrzebuje odpowiednich rozwiązań do przechowywania, aby chronić swoje pliki, foldery, wrażliwe dokumenty i inne cenne przedmioty przed nieprzewidzianymi okolicznościami, takimi jak pożar czy włamanie. W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę przechowywania wartościowych przedmiotów, takich jak solidne sejfy, skrytki depozytowe, które są dostępne w różnych rozmiarach i są idealne do ochrony kosztowności przed ogniem i kradzieżą. Bezpieczne rozwiązanie do przechowywania jest tak samo ważne w biurach i środowiskach archiwalnych, jak małe sklepy i firmy, które zajmują się kosztownościami podatnymi na kradzież. Takim zabezpieczeniom służą skrytki depozytowe, sejfy przeciwpożarowe i antywłamaniowe firmy AJ Produkty, których koszt jest adekwatny do jakości. Wybierz skrytkę czy sejf ognioodporny z dwoma lub trzema półkami, w zależności od tego, ile kosztowności i dokumentów trzeba codziennie zamykać. Nasze skrytki depozytowe są zatwierdzane według kilku klasyfikacji, w zależności od tego, co tam przechowujesz i jak długo mogą wytrzymać nawet 1000-stopniowe ciepło. W ofercie posiadamy także skrytki depozytowe, które skutecznie chronią przed kradzieżą. Korzystając ze skrytek depozytowych firmy AJ Produkty jesteś o krok przed złodziejami. Nasze skrytki depozytowe wyposażone w zamki elektroniczne na szyfr bądź w zamek na klucz stanowią idealne rozwiązania dla każdego klienta, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Sejfy antywłamaniowe z zamkiem elektronicznym

W naszych skrytkach, sejfach antywłamaniowych z zamkiem elektronicznym można przechowywać różnorodne przedmioty, od rzeczy osobistych, takich jak laptopy i płyty CD, po poufne dokumenty firmowe, artykuły i inne cenne rzeczy. Oznacza to, że w skrytce można trzymać przedmioty, do których dostęp powinny mieć tylko osoby upoważnione. Skrytki depozytowe tego typu są wyposażone w ekran LCD, śruby blokujące i oszczędzającą miejsce klamkę wpuszczoną w drzwi, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Każda nasza skrytka depozytowa jest również wyposażona w baterie do zamka szyfrowego oraz zapasowy mechaniczny zamek na klucz na wypadek awaryjnego otwierania, a także jak to okazuje się w praktyce jest łatwa do obsługi. Skrytkę można zamontować na ścianie lub przymocować do podłogi. Jeśli potrzebujesz skrytki bezpieczeństwa bez zamka elektronicznego, możesz sprawdzić nasze sejfy, które są wyposażone w zamki na klucz. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymiarów, materiału, oceny bezpieczeństwa i ceny, kliknij specyfikacje poszczególnych skrytek lub skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

Skrytki zamkowe - depozytowe

Mniejsze gabarytowo, lżejsze i bardziej dyskretne są natomiast specjalne skrytki z zamkiem, które pozwalają na bezpieczne i swobodne przechowywanie cennych przedmiotów. Skrytki występują w różnych modelach, z elektronicznym zamkiem bezpieczeństwa na kod, z zamkiem na kluczyk lub w formie połączonej. Posiadają także zamki awaryjne, które w podbramkowych sytuacjach pozwalają na otworzenie skrytki. Nasze produkty są idealne nie tylko do przechowywania pieniędzy, ale również biżuterii, drogocennych przedmiotów, urządzeń elektronicznych, firmowych dokumentów. Skrytki wyposażone są w wewnętrzne półki ułatwiające przechowywanie przedmiotów oraz ich układanie, dzięki czemu depozyty się nie pomieszają i nie pogubią między sobą. Skrytki sprawdzają się jako skuteczne zabezpieczenie przed złodziejami, są kompaktowe, o uniwersalnych rozmiarach i wbrew pozorom wcale nie są ciężkie. Skrytki można łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Zestaw montażowy ułatwia przytwierdzenie skrytek depozytowych do ściany, podłogi lub umieszczenie ich w zabudowanym panelu, np. w specjalnie wykonanej szafce. Nasze skrytki na rzeczy osobiste zajmują minimalną przestrzeń, dzięki czemu są idealne dla każdego klienta. Tego typu rozwiązanie do przechowywania doskonale sprawdza się w biurach, siłowniach, restauracjach, szkołach, a nawet w bankowej przestrzeni. Skrytkę można doposażyć w dodatkowe półki, aby jeszcze bardziej zoptymalizować miejsce do składowania. Dzięki naszym produktom Twoi pracownicy będą mogli używać skrytek do przechowywania kluczy, paszportów, laptopów i podobnych rzeczy osobistych lub kosztowności, do których dostęp będą mieć w każdym momencie.