Akcesoria biurowe

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Pokaż więcej

Niezbędne akcesoria biurowe

Akcesoria biurowe są jednymi z tych rzeczy, których na co dzień się nie zauważa, ale których obecność w biurze okazuje się wręcz niezastąpiona. Wystarczy jednak, że na moment znikną, wyczerpią się lub zużyją, a nagle praca przestaje być tak komfortowa jak wcześniej lub niekiedy wręcz niemożliwa.

Pojemniki i tace na dokumenty

Do sprawnego zarządzania dokumentacją w firmie przydają się segregatory oraz specjalne pojemniki i tace na dokumenty, na których można układać je w ustalonym porządku. Zastosowanie jednego wzorca pozwala utrzymać porządek w popularnych „papierach”, szybko odnaleźć niezbędny dokument oraz odpowiednio go zaklasyfikować, jeśli wymaga on przesłania do innego działu, pracownika albo placówki firmowej.

Organizery, przegrody do sortowania

W utrzymaniu porządku sprawdzają się też różnego typu organizery, w których można przechowywać długopisy, karteczki, notatniki, pieczątki firmowe, wizytówki, słowem wszystko, co jest małe, poręczne i łatwo się gubi. Organizery od AJ Produkty to klasyczna elegancja w estetycznej formie, która nie tylko uporządkuje bałagan na biurku, ale i spełni się w dekoracyjnej roli. Przegrody do sortowania umożliwiają natomiast utrzymanie porządku w korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dokumentach reklamacyjnych i gwarancyjnych, fakturach albo rachunkach. Wykorzystywane głównie na pocztach i sortowniach sprawdzą się również w recepcjach.

Pudełka biurowe

Niezbędne w większości biur okazują się pudełka o różnych wymiarach i wielkościach oraz uniwersalnym zastosowaniu. Można w nich trzymać zarówno dokumenty, jak i ulotki i broszury reklamowe, akcesoria i gadżety marketingowe, przechowywać sprzęt elektroniczny. Bez problemu można pudełek biurowych używać do transportu dowolnych przedmiotów między poszczególnymi działami w firmie lub konkretnymi placówkami, ponieważ posiadają wygodne uchwyty do przenoszenia.

Uchwyty ścienne i stojaki

AJ Produkty oferuje także eleganckie i nowoczesne stojaki na dokumenty w formie segregatorowej oraz uchwyty ścienne z laminowanymi przegródkami, gdzie można zamieszczać wydruki, zdjęcia lub grafiki. Uchwyty sprawdzają się w sklepach przy kasach płatniczych lub jako poglądowe wzorniki dla kolorów i wzorów. Stojaki umożliwiają natomiast szybki i bezproblemowy dostęp do dokumentów, a dzięki swojej podłużnej formie nie zajmują wiele miejsca.