Krzesła biurowe, fotele do biura - obrotowe i ergonomiczne krzesła do biurka

Krzesła biurowe - poradnik

Co wziąć pod uwagę przy wyborze fotela biurowego?

Przeczytaj nasz poradnik

Ergonomiczne krzesła biurowe i obrotowe fotele do biurka

Każdego dnia roboczego pracownicy spędzają około 7-8 godzin w biurze. Bywają również i takie dni, kiedy czas pracy osób zatrudnionych wydłuża się. Dlatego bardzo ważne jest, aby pracownicy mieli przystosowane do swojej pracy nie tylko biurka, na których znajdują się niezbędne dla nich materiały, ale również i krzesła, gwarantujące im wygodną oraz poprawną postawę siedzącą. Oczywistym faktem jest, że siedzenie przez dłuższy okres czasu może powodować dyskomfort, związany z długofalową zgiętą pozycją siedzącą, a także prowadzić do różnorodnych zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, co skutkuje wyższym poziomem absencji chorobowych oraz zmniejszeniem poziomu produktywności. Poprawnie dopasowane czy to krzesło biurowe, krzesło obrotowe czy fotele biurowe z zagłówkiem, pozwalają pracownikom na skupienie się w pełni na swojej pracy, niwelując u nich czas poświęcony na rozmyślaniu o różnego rodzaju dolegliwościach, w tym również o sposobach i możliwościach zwalczenia bólu pleców. Wystarczy zapoznać się z ogólnie dostępnymi zasadami bhp oraz poprawnie dobrać krzesło profilowane dla pracowników. Nasze krzesła biurowe profilowane dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a także istnieje opcja dopasowania do nich odpowiedniego zagłówka czy podłokietnika. Dlatego kupując krzesła biurowe z naszego asortymentu, kupujesz wysokiej jakości meble biurowe, które są ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić pracownikom komfort i zmniejszyć ryzyko problemów zdrowotnych związanych z niepoprawną pozycją siedzącą. Przeczytaj poniższy opis, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych u nas krzesłach i fotelach biurowych, aby móc wybrać jakie krzesło do biurka najlepiej pasuje do Twojego profilu pracy.

Typy krzeseł biurowych

W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę nie tylko krzeseł biurowych, posiadających wiele praktyczne cechy użytkowania, ale również w naszym asortymencie znajdziecie zróżnicowaną ofertę foteli biurowych. Posiadamy krzesła biurowe obrotowe, krzesła biurowe ergonomiczne, ergonomiczne krzesło do komputera w różnej kolorystyce, a także krzesło zdrowotne do komputera. Jeśli interesują Cię nowoczesne krzesła do biura, w tym krzesła konferencyjne, które nadadzą pomieszczeniom ekskluzywny wygląd, rodem ze spersonalizowanych reklam, wybierz model Watford. Jest to bardzo wygodne krzesło biurowe ergonomiczne z opcją regulowania wysokości siedziska. Ten fotel biurowy z wysokim oparciem ma również regulowany zagłówek oraz podłokietniki, które można regulować w czterech kierunkach. Kolory, w których jest dostępny to beż, szary czy oczywiście kolor czarny. Jeżeli jednak poszukujesz krzeseł biurowych, ale do bardziej wymagających środowisk, nasz fotel obrotowy biurowy 24-godzinny Preston stanowi komfortowe rozwiązanie dla Twoich oczekiwań. Jest to wysoko zaawansowany technologicznie fotel do biurka, posiadający mnóstwo ergonomicznych funkcji. Dodatkowo można wyposażyć go w podłokietniki z regulacją. Ten fotel biurowy ergonomiczny doskonale wpasowuje się do każdego rodzaju biur, również do bardziej rygorystycznych środowisk pracy. Preston jako fotel profilowany idealnie nadaje się również jako fotel dyspozytorski, gdyż śmiało można stwierdzić, że jest to bardzo wygodne krzesło do biurka. W naszym asortymencie posiadamy również tzw. fotel siatka, czyli krzesła biurowe z siatka w miejscu oparcia. Takie fotele do komputera, dzięki wspomnianej siatce gwarantują proces wentylacji, dzięki czemu każde krzesło biurowe z siatką sprawdzi się zarówno w mniejszej, jak i większej firmie. Jeżeli nie jesteś pewien jaki rodzaj krzesla do komputera wybrać dla swoich pracowników skontaktuj się z nami czy to za pomocą telefonu, czy za pomocą naszej strony internetowej, a pomożemy Ci wybrać optymalny model krzesła do Twojej przestrzeni służbowej. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas idealne i wygodne krzesła biurowe, fotele komputerowe dla siebie i dla swoich pracowników.

Materiał wykonania krzeseł

Nasza oferta obejmuje krzesła obrotowe biurowe, które są dostępne w wielu opcjach wykończenia: m.in. z tapicerką skórzaną, wełnianą, z eko-skóry, trwałych tkanin oraz fotele siatkowe. Nasze fotele skórzane do biurka nadają się również do wykorzystania w różnych pomieszczeniach w domu, od domowego biura, po użytkowanie ich w pokoju dziecka jako krzesło biurowe młodzieżowe czy nawet jako krzesełka do biurka. W naszej ofercie znajdziesz również fotel biurowy zdrowotny. Produkujemy krzesła biurowe materiałowe w różnym wachlarzu kolorystyki, od standardowej barwy czarnej, szarej, brązowej czy też biało-czarnej, po kolory bardziej odważne typu pomarańczowy, zielony, niebieski, purpurowy, w tym również w odcieniu miedzi. Na naszej liście produktów znajdziesz także fotele biurowe w żywej czerwonej kolorystyce, która często wykorzystywana jest do nagrywania spersonalizowanych reklam telewizyjnych. Najbardziej popularny model to krzesło biurowe czarne, jednak polecamy również inne kolory, które mogą nadać więcej kolorytu w biurze i przyczynić się do stworzenia miłej i komfortowej atmosfery w miejscu pracy. Wybierając krzesło komputerowe, bez różnicy czy z rodzaju krzesła na kółkach, fotele na kółkach czy z typu fotel biurowy obrotowy, pamiętaj, aby przemyśleć czynniki takie jak poziom komfortu, trwałość materiałów, wygląd krzesła, jego funkcjonalność oraz to, czy jest łatwe w pielęgnacji i w czyszczeniu. Nie zapomnij o tym, że najważniejszym czynnikiem decyzyjnym, jest to, gdzie krzesło fotel będzie użytkowany. Na przykład, jeśli szukasz eleganckich krzeseł do sali konferencyjnej, dobrym wyborem będą modele pokryte skórą lub eko-skórą najwyższej jakości. Ci, którzy potrzebują krzeseł do długotrwałego użytkowania w ciągu dnia, np. na stanowiska telemarketingowe lub dyspozytorskie, powinni zdecydować się na przewiewne modele z oparciami z siatki, czy też krzesło biurowe obrotowe bądź typu krzesło biurowe wysokie. Kliknij na specyfikacje, dane poszczególnych produktów i dowiedz się więcej o materiałach z jakich zostały wykonane interesujące Cię nasze produkty.

Mechanizm foteli biurowych

Dostarczamy krzesła wyposażone w różne mechanizmy, które pomagają zapewnić pracownikom wygodną pozycję podczas pracy. Rewelacyjnym rozwiązaniem są krzesla biurowe obrotowe, dzięki którym osoba może w szybki sposób przedostać się z jednego końca pomieszczenia na drugi. Na przykład w przypadku krzeseł z mechanizmem synchronicznym, siedzisko i oparcie podążają za ruchami ciała użytkownika pod optymalnym kątem względem siebie. Ustawienia można zablokować w ulubionej przez siebie pozycji. Znajdziesz u nas także krzesła do biurka wyposażone w mechanizm multisynchroniczny, który sprawia, że siedzisko i oparcie poruszają się niezależnie od siebie i ich konkretne ustawienie można również zablokować. Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać mechanizm, który będzie optymalnie dostosowany do potrzeb Twoich pracowników. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdego kupującego, zarówno z listy nowy klient czy z plikach partnerów obsługujemy z należytą starannością.

Fotele biurowe ergonomia i funkcjonalność

Krzesła fotele obrotowe to od wielu lat standard w wyposażeniu każdego biura. Zwłaszcza stanowiska komputerowe są zawsze wyposażone w fotel komputerowy lub krzesło do komputera. Krzesło biurowe z zagłówkiem to obecnie standard w wyposażeniu każdej przestrzeni biurowej. W zależności od wysokości użytkownika czy też sposobu organizacji pracy często użytkownicy często pytają o wysokie krzesło biurowe lub krzesła niskie. Czasem również specyfika pracy wymaga aby posiadać krzesło biurowe niskie lub krzesło obrotowe wysokie (np. niskie krzesło często jest dobrym rozwiązaniem w warsztatach czy na halach produkcyjnych, często są to tzw. krzesła biurowe bez kółek czyli po prostu krzesła warsztatowe ). Standardowym kompleksowym rozwiązaniem które pozwoli dostosować model do potrzeb różnych potencjalnych wielu użytkowników jak i zastosowań jest jego regulacja wysokości. Fotel biurowy z regulowanym oparciem czy podłokietnikami lub zagłówkiem to coraz częściej również standardy stosowane w firmach w celu zapewnienia wysokiego komfortu na stanowisku pracy. Ciekawym rozwiązaniem jest także fotel biurowy z siatki - wykonane z siatki oparcie zapewnia lepszy komfort siedzenia zwłaszcza podczas ciepłych dni kiedy jest doskonałą alternatywą jeżeli aktualnie wykorzystywany fotel skórzany do biurka nie sprawdza się w naszym przypadku. Tworząc stanowisko pracy, należy również pamiętać o pozostałych aspektach związanych z ergonomią, takich jak dobór właściwego biurka, zastosowanie regulowanego uchwytu do monitora, ergonomicznej podkładki pod myszkę. Nie należy również zapominać o aspektach funkcjonalnych, takich jak np. przechowywanie dokumentów czy często wykorzystywanych akcesoriów w zasięgu ręki, np. dzięki zastosowaniu mobilnego kontenerka na dokumenty, który można umieścić pod blatem.