Kontenerki biurkowe, komody na kółkach

Przechowywanie w biurze - poradnik

Co wziąć pod uwagę przy wyborze regałów i szaf do biura?

Przeczytaj nasz poradnik

Kontenerki pod biurko czyli małe komody na kółkach

Biuro to serce większości firm. Dużych i małych. Ich serce i mózg. To tu rodzi się większość pomysłów, zapadają najważniejsze decyzje, tu zostają podpisane, przypieczętowane, a czas zamieniony jest na pieniądz. To właśnie to miejsce jest również tym, które skrywają tajemnice firm. Sekrety ich działalności, porażek, sukcesów. Dlatego tak ważny jest każdy detal biura - od ludzi tu pracujących przy realizacji zleceń, przez stan pomieszczenia (pomieszczeń), wygodę, atmosferę oraz meble wykorzystane do stworzenia wnętrza, jak na przykład szafka na kółkach pod biurko albo komoda biurowa do przechowywania ważnej dokumentacji.

Kontenerki pod biurko na kółkach

Jakie powinny być meble biurowe, prócz tego, że ładne i dopasowane do wnętrza? Przed wszystkim każda szafka z szufladami pod biurko i każdy kontener na kółkach, nie mówiąc o krzesłach i biurkach powinny być bardzo praktyczne, użyteczne, pojemne i stabilne. Dobrze, jeśli przy tym są to produkty łatwe w utrzymaniu, pielęgnacji, nieprzyciągające kurzu i brudu i których cena nie przyprawi księgowej o zawrót głowy. Kontener biurowy na kółkach powinien pomagać w realizacji zadań pracowniczych, nie zaś przeszkadzać, dlatego warto dopasować jego rozmiar do konkretnego pomieszczenia. Sklep internetowy AJ Produkty oferuje prawdziwą nowość: kontenerki na kółkach z licznymi szufladami o różnorodnej pojemności - to prawdziwa nowość na rynku doskonale pasująca do Twojego biura, która może zmienić jego styl. Prócz funkcjonalności związanej z przechowywaniem dokumentów pełnych poufnych informacji, teczek, segregatorów itp, kontenerki pod biurko powinny charakteryzować się też lekką konstrukcją, a przy tym być mobilne i dawać tworzenia z nich zestawów modułowych.

Kontenerki biurowe jako podstawowe wyposażenie

Jako meble biurowe szafki z szufladami sprawdzają się w dużych i małych pomieszczeniach. Dobrze dopasowane szafki biurowe na kółkach czy popularne kontenerki pozwalają zaoszczędzić czas pracowników, pomagają w realizacji ich zadań, wzmacniają produktywność i oczywiście wpływają na bezpieczeństwo przechowywania np. dokumentacji usług i poufnych treści. Meble te posiadają zwrotne a zarazem stabilne kółka, umożliwiające ich przesuwanie i umieszczenie pod innym meblem np. biurkiem. Dobrym rozwiązaniem do małych biur może być swoista nowość: dostawka do biurka z szufladami - w ofercie mamy modele o wysokości do 88,5 cm, szerokości od 36 do 87,5 cm oraz głębokości nawet do 80 cm. Występują w kolorze białym, szarym oraz odcieniu naturalnego buku. Komody biurowe pokryte są ze wszystkich stron wysokiej jakości trwałymi laminatami o lśniącej lub matowej fakturze.

Szafki modułowe

Ciekawa i bardzo zróżnicowana, klasyczna czy bardziej odważna kolorystyka pozwala na dowolne łączenie kontenerków z innymi detalami biura. Niezwykle ważne jest też to, że kontenerek pod biurko biały może być też łączony z innymi elementami mebli, tworząc większą całość modułową. Jej częścią może być stolik, komoda pod biurko, regał itp. Może on więc zarówno wpisywać się w inne meble, być subtelnym elementem wnętrza, jak i zostać potraktowanym jako barwny akcent i przykuwać uwagę. Cena takiego rozwiązania jest wyjątkowo atrakcyjna i znacznie niższa od kupowania mebli na wymiar, a przy tym pozwala znacznie zaoszczędzić czas na projektowanie i dekorowanie biura. Modułowa szafka pod biurko na kółkach może mieć różną wysokość, przez co pasuje nawet do przestrzeni, w których jest znacznie ograniczone miejsce.

Szuflady podblatowe

Tam, gdzie pojawia się możliwość instalacji pod biurkiem dodatkowej szuflady, warto zastosować takie rozwiązanie. W optymalny sposób powiększa ono przestrzeń roboczą oraz do przechowywania dokumentów, wydruków, nośników danych czy akcesoriów biurowych, na które nie ma miejsca w komodach czy kontenerkach. Takie dodatkowe moduły z szufladą montuje się bardzo szybko, w sklepie AJ Produkty posiadamy zaś specjalny rodzaj z wbudowanym organizerem, dzięki któremu już nigdy nie zgubisz długopisów, spinaczy, dziurkacza czy ważnych notatek.