Szafy metalowe na ważne dokumenty i cenne przedmioty

W AJ Produkty oferujemy specjalistyczne meble do przechowywania oraz szeroką gamę sejfów metalowych i szafki metalowe - szafy biurowe, które pomagają chronić ważne dokumenty i inne przedmioty przed uszkodzeniem i kradzieżą. Dzięki zamkom, w jakie wyposażone są szafy antywłamaniowe, zawartość jest bezpiecznie przechowywana i nie ma ryzyka kradzieży ani dostępu ze strony osób niepożądanych. W naszych bezpiecznych szafach i sejfach bez obaw przechowasz biżuterię, nośniki pamięci oraz urządzenia elektroniczne, zaś na wrażliwe dane przyda się metalowa szafka na dokumenty z licznymi półkami i przegródkami. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące sejfów i szaf bezpiecznego przechowywania niezbędnych w świadczeniu usług oraz ich ceny.

Wiele rozmiarów do wyboru

Nasze szafy metalowe zamykane i sejfy z zamkiem elektronicznym są dostępne w wielu rozmiarach i doskonale sprawdzają się w różnych środowiskach. Ich wysokość waha się w zależności od modelu od 200 do nawet 2095 milimetrów, zaś szerokość osiąga 120 do 1240 mm. Dostępne w ofercie sejfy szafy pancerne na dokumenty mogą mieć też różną głębokość, której rozpiętość w najpopularniejszych wariantach wynosi 200 do 740 milimetrów. Tego typu szafy metalowe są przydatne nie tylko w firmach, które przechowują wiele dokumentów, takich jak np. kontrakty i arkusze księgowe, ale także w jednostkach przemysłowych, gdzie mogą z powodzeniem służyć jako szafki warsztatowe, np. w sklepach, na stacjach benzynowych itp. Półki, w które wyposażone są metalowe szafki na dokumenty, można regulować, ustawiając na wybranej wysokości, co pomaga łatwo dostosować sprzęt do potrzeb w zakresie przechowywania i rodzaju usług, jakie się wykonuje. Meble metalowe jak szafa biurowa metalowa można dodatkowo wyposażyć w ramy na skoroszyty zawieszane w formacie A4 i Folio.

Szafki metalowe - Wysoki stopień bezpieczeństwa

W celu zapewnienia maksymalnego stopnia bezpieczeństwa oraz spełnienia najwyższych standardów BHP, wszystkie nasze małe sejfy i szafy metalowe biurowe wyposażyliśmy w zamki mechaniczne lub szyfrowe. Należy jednak pamiętać, że zamek chroni przed dostępem ze strony osób niepożądanych, ale nie przed pożarem. Aby mieć pewność, że szafa na dokumenty metalowa przetrwa ewentualny pożar, należy wybrać odpowiedni model z właściwymi standardami przeciwpożarowymi. Niektóre nasze szafki są certyfikowane na zgodność z normami ogniotrwałości w zakresie od 30-120 minut ochrony w trakcie pożaru (ISO 1182). Taka ognioodporna metalowa szafa na dokumenty znajdzie zastosowanie w szkołach, archiwach, bibliotekach, kartotekach szpitalnych. Dostępna w różnych rozmiarach, w tym standardowym 895x1000x300 mm oraz minimalistycznym 345x480x460 mm szafa metalowa pancerna będzie doskonałym rozwiązaniem dla firm dbających o wysoki poziom bezpieczeństwa. Sklep internetowy AJ Produkty posiada w sprzedaży również specjalistyczny model ogniotrwałych szafek służący do przechowywania na przykład chemikaliów wykorzystywanych w pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na przykład jaka jest ich cena, zajrzyj na strony produktowe lub skontaktuj się z nami korzystając z formularza.

Antywłamaniowa gwarancja

Większe modele szaf antywłamaniowych doskonale sprawdzają się jako klasyczne meble ze względu na swój dyskretny image i estetyczne wykonanie. Cena za pojedynczy egzemplarz waha się w zależności od jego rozmiarów, ale sklep internetowych AJ Produkty daje gwarancję atrakcyjnych i korzystnych cen na swój asortyment. Zastosowanie modeli antywłamaniowych, które montowane są do podłoża za pomocą dołączonych w zestawie śrub pozwala na uzyskanie większej gwarancji bezpieczeństwa oraz spokojniejszy sen bez obaw, że przechowywane w sejfach albo szafkach przedmioty mogą zostać skradzione. W sprzedaży dostępne są modele z zamkami tradycyjnymi i elektronicznymi, które uzyskały wyższy stopień odporności antywłamaniowej (S2), a także cechują się średnią klasą ogniotrwałości. Dodatkowo z punktu widzenia ubezpieczycieli ważne jest, że nasze szafki antywłamaniowe posiadają zgodność z normą EN 15659, co pozwala na bezpieczne przechowywanie w środku drobniejszych kosztowności, ważnych akt a nawet określonej ilości gotówki.

Wszystko w jednym

Nasze meble do przechowywania jak szafki metalowe na dokumenty i bezpieczne, trwałe szafy na akta osobowe zapewniają kompleksowe rozwiązanie w zakresie przechowywania cennych rzeczy w firmie. Znajdzie się w nich miejsce na pieniądze, dokumenty, biżuterię, antyki, nośniki pamięci, wrażliwe dane zapisane na papierze itp. Wszystkie cenny rzeczy możesz trzymać w jednym miejscu i nie martwić się, że do tajemnic firmy dostanie się nieupoważniona osoba. Każda szafa pancerna na dokumenty, jaką Państwu przedstawiamy, przeszła szereg testów i sprawdzianów, ponieważ chcemy mieć pewność, że korzystając z niej nie spotka was żadna przykra niespodzianka. W przypadku modeli antywłamaniowych mamy w ofercie sejf na klucze z zamkiem elektronicznym z różnym poziomem zabezpieczeń od I do III i certyfikowany wedle restrykcyjnych norm EN 1143-1. Oferujemy wyłącznie meble sprawdzone, wytrzymałe, odporne, o podwyższonych standardach wykonania, dlatego staramy się, aby wszystkie szafy biurowe metalowe stały na jak najwyższym poziomie jakości i posłużyły przez długie lata. Kupując u nas sejf antywłamaniowy masz pewność, że otrzymujesz produkt sprawdzony, odporny i spełniający twarde warunki BHP.