Tablice, flipcharty, akcesoria do prezentacji

Tablica do prezentacji

Wzbogać swoje spotkania za pomocą odpowiedniego sprzętu do prezentacji! Dobra prezentacja może pomóc Ci zaprezentować się z jak najlepszej strony jako pracownik i jako firma. Dobra prezentacja to jeden z najskuteczniejszych sposobów edukowania, informowania, motywowania, przekonywania i burzy mózgów z pracownikami i klientami. Aby dostarczyć dobrze stworzoną prezentację, która wykazuje profesjonalizm i przekazuje wiadomość, którą chcesz przekazać, potrzebujesz odpowiedniego rodzaju sprzętu. W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę artykułów, które pomogą stworzyć dobrą prezentację, przygotować szkolenie czy spotkanie grupowe. Znajdziesz u nas flipcharty, tablice suchościeralne o właściwościach magnetycznych, planery tygodniowe i miesięczne o właściwościach magnetycznych, akcesoria biurowe do tablic, takie jak bloki, markery, wkłady do gąbek, magnesy do tablic, paski i kropki służące na przykład do oznaczania wydarzeń na planerach. Magnetyczne kropki i paski o właściwościach magnetycznych w różnych kolorach są łatwe przemieszczania. To artykuły wielokrotnego użytku. Można też po nich pisać, dzięki czemu w jeszcze lepszy sposób wykorzystasz właściwości tablicy. Przeczytaj poniższe informacje, aby dowiedzieć się o różnych typach sprzętu do prezentacji i kupić te, które najbardziej odpowiadają Twojej firmie.

Flipchart

Flipchart to lekka i łatwa do przemieszczania tablica suchościeralna, przydatna na szkoleniach czy spotkaniach firmowych. Jej podstawą jest funkcjonalny statyw na blok, którego można także używać jako tablicy suchościeralnej. Powierzchnia suchościeralna lakierowana pomalowana na biało wykonana jest z płyty drewnianej pokrytej melaminą. Produkty z powierzchnią suchościeralną lakierowaną są praktyczne i trwałe. Są przystosowane do pisania markerami suchościeralnymi. Duża wszechstronność takiej tablicy wynika z tego, że posiada regulowany uchwyt z zaciskiem, dzięki któremu można do sztalugi przymocować blok papieru i przewracać zapisane strony. Dzięki regulowanym nogom można zmieniać wysokość flipcharta, dopasowując ją do wzrostu piszącego. W zestawie jest także poręczna półka na pisaki, dzięki której przybory do pisania masz zawsze pod ręką. Półka umożliwia także wygodne przechowywanie gąbek i sprayu do czyszczenia w pobliżu tablicy. Nasza oferta flipchartów jest odpowiednia zarówno dla biur, jak i instytucji akademickich, takich jak uczelnie i szkoły. Prawie wszystkie nasze flipcharty są wyposażone w stojaki, co ułatwia ich przenoszenie. Możesz wybierać spośród typów, takich jak mobilne stojaki na flipcharty albo sztalugi składane. Taki praktyczny flipchart składany po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i łatwo go przechowywać. Z kolei podstawa jezdna umożliwia swobodne przemieszczanie sprzętu. Oferujemy również akcesoria biurowe do flipchartów, takie jak bloki papieru czy kolorowe markery. Tablice suchościeralne są dostępne w wielu rozmiarach. Rozmiar tablicy można dopasować do potrzeb. Mniejsze tablice doskonale sprawdzą się do zapisków na stanowisku pracy, większe to idealny wybór do sal konferencyjnych i przestrzeni open space. Aby dowiedzieć się więcej o każdym z tych produktów, kliknij poszczególne strony opisy artykułów.

Szklana tablica do pisania

Tablica szklana do pisania to jeden z najnowocześniejszych, a zarazem użytecznych elementów wyposażenia prezentacyjnego na spotkania, konferencje i burze mózgów. Nasza szeroka gama tablic obejmuje produkty, takie jak szklane tablice z zaokrąglonymi narożnikami, tablice obrotowe, tablice do planowania miesięcznego i tygodniowego oraz wiele innych. Wybierz te, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom biznesowym. Warto zwrócić uwagę na ścienną tablicę do pisania z powierzchnią magnetyczną wykonaną z utwardzanego szkła. Dostarczana z elementami mocującymi i półką na pisaki. Szkło to doskonała powierzchnia do pisania, która dodaje pomieszczeniom elegancji. Powierzchnia jest niezwykle gładka i łatwa w czyszczeniu. Ma też właściwości magnetyczne, dlatego można na niej umieszczać notatki przy pomocy magnesów. To sprzęt funkcjonalny, a do tego zapewniający nowoczesny wygląd każdego biura. Jeśli w Twojej firmie przydadzą się tablice suchościeralne, to oferujemy je w różnych rodzajach i rozmiarach, pasujące do każdego środowiska pracy. Możesz wybierać spośród opcji, takich jak bezramowe tablice magnetyczne, tablice ekonomiczne, tablice trzypanelowe i tablice obrotowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w znalezieniu odpowiedniego produktu.

Tablice ogłoszeń, tablice prezentacyjne i ekspozycyjne dla szkół

Nasze tablice informacyjne to kolejny skuteczny środek komunikacji w każdym miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy chcesz wyeksponować nową polisę, czy uczcić rocznicę pracy, nasze tablice informacyjne są odpowiednie do każdego celu. Aby dowiedzieć się więcej o wymiarach, materiale, kolorach i innych specyfikacjach, kliknij na poszczególne opisy produktów.

Żadna klasa nie jest kompletna bez tablic informacyjnych wspierających nauczanie. Tablica magnetyczna mocowana do ściany jest idealnym narzędziem w większości sal lekcyjnych, ale przenośna tablica typu flipchart może lepiej pasować do zajęć teatralnych lub artystycznych, podczas gdy szklana tablica do pisania to nowoczesna alternatywa, która może rozjaśnić każde pomieszczenie. Niezależnie od tego, jaki typ wybierzesz, tablica szkolna jest koniecznością! Oprócz tego tablica ogłoszeniowa w klasie to dobry sposób na wyeksponowanie prac wykonanych przez uczniów. W AJ Produkty znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Jak najlepiej wykorzystać tablicę w klasie? Duża tablica do wycierania na sucho jest niezbędna w każdej klasie. Nasze wskazówki dotyczące efektywnego korzystania z tablic w klasie obejmują zapisywanie nowego słownictwa z boku tablicy w celu łatwego odniesienia się do nich, dzielenie się celami lekcji z uczniami, aby mogli śledzić swoje postępy i granie w edukacyjne gry słowne lub liczbowe, aby wspierać naukę. Tablice szkolne dla uczniów to kolejna dobra opcja, zapewniająca dzieciom zabawny sposób na większe zaangażowanie się w lekcje. Równie ciekawe jest korzystanie z mini tablic podczas zajęć w szkole. Mini tablice dla szkół to świetny sposób na zachęcenie uczniów do aktywnego udziału w zajęciach. Zadaj pytanie klasie i poproś uczniów, aby zapisali swoje odpowiedzi na podręcznej tablicy, abyś mógł zobaczyć wszystkie odpowiedzi w tym samym czasie. Jest to prosty sposób na powstrzymanie od odpowiedzi jedynie tych samych kilku uczniów, którzy zawsze odpowiadają na pytania. Małe tablice do użytku w klasie to niedrogie i łatwe w użyciu narzędzie, na którym każdy nauczyciel może polegać, aby ulepszyć swoje lekcje. Nie zapominaj, że będziesz potrzebować wystarczająco dużo pisaków do tablic suchościeralnych dla wszystkich osób w klasie.

Z kolei zewnętrzne tablice informacyjne dla szkół przydadzą się do celów komunikacyjnych. Szkolna tablica ogłoszeniowa to skuteczny sposób przekazywania ważnych wiadomości rodzicom, uczniom i osobom odwiedzającym. Można ją wykorzystać do wyświetlania przydatnych informacji, takich jak harmonogram semestrów, mapa strony internetowej i zdjęcia kadry kierowniczej. Można na tablicy ogłoszeniowej udostępniać szczegóły planowanych wydarzeń lub reklamować zajęcia szkolne i pozaszkolne. Umieść tablicę reklamową w recepcji i przy głównym wejściu do szkoły. Zewnętrzne tablice ogłoszeniowe dla szkół są zaprojektowane tak, aby były wodoodporne. Mogą być wyposażone w twarde szkło chroniące wyświetlane wiadomości.

W AJ Produkty mamy przydatne do przekazywania informacji i tworzenia prezentacji produkty dla szkół, w tym tablice szkolne, szklane tablice do pisania, szkolne tablice do przypinania wiadomości, ekrany projekcyjne i wiele innych. Oferujemy również szeroką gamę mebli szkolnych i biurowych, w tym biurka i krzesła szkolne, szafki, krzesła biurowe, stoły do ​​sal konferencyjnych i meble do stołówek. Przeglądaj naszą stronę internetową, aby zobaczyć pełną gamę produktów. W razie pytań skonsultuj się na czacie z naszymi pracownikami.