Skrzynka na klucze, organizer na klucze

W każdej firmie większość pomieszczeń, ale także różnych mebli, zamykana jest na klucz. Rośnie więc liczba kluczy często używanych przez wielu pracowników. Z tego powodu warto pomyśleć o miejscu ich wygodnego przechowywania. Praktycznym rozwiązaniem są skrzynki na klucze. Sprawdzą się nie tylko w biurach, ale także w warsztatach, magazynach, hotelach, placówkach edukacyjnych. Najczęściej spotykane na rynku są niezawodne metalowe skrzynki na klucze. Skrzynka na klucze pozwoli na uporządkowanie używanych na co dzień kluczy, oszczędzając użytkownikom konieczności szukania ich całym domu lub w firmie. Zgromadzenie wszystkich kluczy w jednym miejscu chroni je przed zawieruszeniem się i oszczędza nam czas poświęcany na ich szukanie. Pewnie wiemy z doświadczenia, że często się to zdarza, jeśli nie ma jednego miejsca do ich magazynowania. Skrzynka na klucze to prosty w swojej formie mebel, który umieszczony w pobliżu drzwi wejściowych albo w sekretariacie firmy, ułatwi nam szybkie znalezienie potrzebnego klucza. Szafka na klucze powinna być trwała i niezawodna. Wysokiej jakości szafki od AJ Produkty wykonane z wytrzymałej blachy stalowej są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Skrzynki na klucze wyposażone są w zamek. Wewnątrz mają regulowane listwy na klucze z haczykami. Można je przemieszczać w górę lub w dół, zależnie od potrzeb. Przystosowane są do wieszania kluczy z brelokami. Szafki na klucze mają różne pojemności. Mogą pomieścić kilkanaście kluczy albo nawet kilkaset. W niektórych modelach można umieścić dodatkowe listwy z haczykami. Pozwala to łatwo powiększyć możliwości szafki w zakresie przechowywania kluczy. Dzięki szafce na klucze możesz przechowywać niezbędne klucze w bezpieczny sposób. Niektóre modele szafek posiadają certyfikat antywłamaniowy. Nasza certyfikowane szafki do przechowywania kluczy wyposażone są w regulowany zamek o wysokim stopniu bezpieczeństwa z dwoma kluczami. Szafki mieszczą od kilkudziesięciu do kilkuset kluczy. Szafka na 70-100 kluczy posiada 2 panele z haczykami, z których każdy mieści 50 kluczy. Największe szafki na klucze posiadają długie haczyki, które nadają się do zawieszania dużych pęków kluczy. Ta gama szafek idealnie nadaje się do użytku komercyjnego, a większe modele oferują wydajne i bezpieczne rozwiązanie dla firm, gdzie używa się wielu kluczy, takich jak agencje nieruchomości czy salony samochodowe. Szafki na klucze wykonano z blachy stalowej o grubości 4 mm lakierowanej na delikatny odcień szarości. Drzwi wyposażono w klamkę oraz regulowany zamek o wysokim stopniu bezpieczeństwa z dwoma kluczami. Istnieje możliwość przymocowania szafek zarówno do ściany, jak i do podłoża. Dzięki praktycznej szafce zapewnisz pracownikom swobodny dostęp do kluczy i zmniejszysz ryzyko ich zagubienia.

Sejfy na klucze

Sejfy na klucze to skrzynki na klucze z bezpiecznym zamknięciem. Skrzynki na klucze z wytrzymałym elektronicznym zamkiem szyfrowym zapewniają dobrą organizację i bezpieczeństwo przechowywanych kluczy do pomieszczeń firmowych. Warto w nich trzymać klucze otwierające ważne pomieszczenia. Takie sejfy sprawdzą się w wielu biurach, urzędach czy bankach. Na rynku dostępne są sejfy na klucze o różnych rozmiarach i konstrukcji, łatwo więc dopasować taki mebel do swoich potrzeb. Istnieją dwa sposoby montażu - powieszenie na ścianie lub zakotwiczenie w podłożu - oba zwiększają bezpieczeństwo takiego sprzętu, uniemożliwiając jego wyniesienie.

AJ Produkty oferuje wysokiej jakości sejfy na klucze. Praktycznym produktem jest nasz wytrzymały sejf na klucze z elektronicznym zamkiem szyfrowym oraz otworem wrzutowym. Sejf na klucze zapewnia dobrą organizację i bezpieczeństwo przechowywanych kluczy do pomieszczeń firmowych. Przygotowany został do montażu na ścianie. Sejf pozwala przechowywać wszystkie klucze do pomieszczeń firmowych bezpiecznie w jednym miejscu. Dzięki zamkowi szyfrowemu dostęp do kluczy będą mieli jedynie wyznaczeni pracownicy. Nasz mocny i wytrzymały sejf zapewnia bezpieczeństwo i porządek wśród firmowych kluczy.
Sejf jest wyposażony w slot depozytowy, co sprawia, że klucz można umieścić wewnątrz bez otwierania. Depozyt to doskonała opcja, gdy w firmie wypożycza się klucze tymczasowo lub gdy trzeba je zwrócić pod nieobecność ochroniarza lub sekretarki. Nasz sejf na klucze wykonano z trwałej blachy stalowej lakierowanej na jasny odcień szarości. Sejf wyposażono w elektroniczny zamek szyfrowy z wyświetlaczem LCD z możliwością zaprogramowania 6-cyfrowego kodu dostępu. W zestawie znajduje się także klucz do awaryjnego otwierania. Drzwi zabezpieczone zostały dwoma bolcami ryglującymi, posiadają również niewielką wbudowaną klamkę obrotową. Ze względów bezpieczeństwa sejf należy przymocować do ściany.

Z kolei nasza niewielka skrytka na klucz z mechanicznym zamkiem szyfrowym zapewnia bezpieczne przechowywanie zapasowego klucza. Nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Skrytka pozwala na przykład łatwo wpuścić gości czy ekipę remontową podczas nieobecności gospodarzy. Będzie również nieocenioną pomocą w przypadku zgubienia klucza. Skrytkę wykonano z trwałego cynku. Wyposażona została w zamek mechaniczny na szyfr. Zamek znajduje się za zapadką, która chroni go przed złą pogodą i dostępem osób niepożądanych. Inna skrytka umożliwia otwieranie przy pomocy aplikacji w telefonie - połączenie przez Bluetooth. Tymczasowe i stałe kody dostępu można udostępniać innym użytkownikom przy pomocy smsa lub e-maila, co ułatwia obsługę skrytki. Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz wpuścić kogoś do pomieszczenia, nie będąc w danym miejscu. Kody można zmieniać dowolną liczbę razy i tak często jak potrzeba. Można także prześledzić historię otwierania. Skrytka jest odporna na trudne warunki pogodowe, co sprawia, że można ją umieścić w dowolnym miejscu na zewnątrz budynków.

Firma AJ Produkty oferuje skrzynki na klucze oraz sejfy na klucze. Zamykana szafka lub sejf przyda się w każdej firmie dla dobrze zorganizowanego i bezpiecznego przechowywania kluczy. Oferujemy także akcesoria takie jak plastikowe breloczki do kluczy w kolorach białym, niebieskim, zielonym, czerwonym i czarnym, które ułatwią identyfikację kluczy. Każda zawieszka posiada kółko do zawieszania klucza i miejsce na oznaczenie - okienko, służące do opisania numeru pomieszczenia lub przeznaczenia danego klucza. Dzięki różnym kolorom, klucze łatwo można wyróżnić i odnaleźć szybko odpowiedni klucz w razie potrzeby. W AJ Produkty posiadamy również szeroki wybór szaf do sortowania poczty. Nasze otwarte lub zamykane szafki pocztowe znajdą zastosowanie w każdej firmie, ułatwiając sortowanie poczty przychodzącej i wychodzącej, różnych dokumentów, wydruków i wielu innych. Regał do sortowania poczty to mebel niezbędny do efektywnego przechowywania i sprawnego rozdzielania korespondencji, przyda się w instytucjach publicznych, szkołach, biurach. Jeśli masz pytania dotyczące cech produktów z oferty skontaktuj się z nami telefonicznie lub na czacie, aby uzyskać pomoc konsultantów.