Regały

Przechowywanie w biurze - poradnik

Co wziąć pod uwagę przy wyborze regałów i szaf do biura?

Przeczytaj nasz poradnik

Regały metalowe dla warsztatu, przemysłu i magazynu

Wdrażanie odpowiednich rozwiązań do przechowywania rzeczy potrzebnych w produkcji, sprzedaży czy do ogólnego funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest jednym z najważniejszych czynników, które powinny rozważyć firmy działające w wymagających środowiskach. Na przykład, jeśli masz warsztat lub magazyn, na pewno przechowujesz tam towary, produkty, narzędzia i inne urządzenia. Z tego powodu warto już teraz przemyśleć kwestię odpowiedniego magazynowania. W sklepie AJ Produkty oferujemy półkowe regały metalowe, z tworzyw sztucznych oraz regały narzędziowe z drewna. Z pomocą naszych produktów łatwo stworzysz optymalne systemy magazynowania w swojej firmie czy nadające się jako wyposażenie sklepów. Nasze solidne systemy regałów są produkowane specjalnie do przechowywania towarów w bezpieczny sposób, który zapewnia łatwy dostęp do zwartości. Oferujemy liczne pozostałe regały magazynowe, aby każdy przedsiębiorca mógł znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Znaleźć można u nas nie tylko regały aluminiowe czy gotowe półki do regałów metalowych, ale także specjalne stojaki magazynowe i pozostałe wyposażenie warsztatów, magazynów, hurtowni lub sklepów. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj poniższy opis typów regałów do samodzielnego montażu dostępnych w ofercie AJ Produkty.

Regały Combo

Regały do warsztatu i magazynu z serii Combo dają niezwykle praktyczną możliwość połączenia regałów ze stołem roboczym. Takie rozwiązanie pozwoli stworzyć dedykowane miejsce, które będzie jednocześnie służyło do pracy i przechowywania. To regał z metalu o stabilnej, mocnej i trwałej konstrukcji, wytrzymujący duże obciążenia. W ten sposób wszystkie niezbędne przedmioty będą zawsze w zasięgu ręki. Konstrukcja regałów Combo czyni je idealnym wyborem do wymagających środowisk, takich jak warsztaty i linie produkcyjne. Wysokość regałów z tej serii wynosi 1980, 1840 i 1530 mm a szerokość sięga od 2440 do 1840 mm. Zróżnicowana jest też ich głębokość od 470 mm do 775 m. Każda sekcja regałów ma cztery własne słupki, dzięki czemu nie wymagają one stężeń tylnych i bocznych. Słupki wykonano z trwałej stali pokrytej lakierem proszkowym. Takie wykończenie sprawia, że nie trzeba się obawiać niekorzystnego poziomu wilgotności ani zarysowań. Cztery słupki w każdej sekcji to także gwarancja stabilności. Regał metalowy skręcany od sklepu AJ Produkty może być stosowany jako domowy regał do piwnicy, prywatnego warsztatu lub jako regał stalowy do garażu. Seria Combo to nowoczesne regały magazynowe metalowe o modułowej konstrukcji. To oznacza, że takie i pozostałe meble magazynowe można dodatkowo rozbudowywać o kolejne moduły, dostosowując je do świadczonych usług sprzedażowych, zapotrzebowania biur czy stworzenia wydajnego stanowiska pracy. Sekcje regału występują w różnych rozmiarach na wysokość, długość i szerokość, dzięki czemu łatwo dobrać odpowiedni moduł do posiadanej przestrzeni. Wybierz liczbę półek i ciesz się rozwiązaniem skrojonym na miarę Twoich potrzeb.

Regały do lekkich towarów oraz do ciężkich towarów

Obejrzyj nasze regały sklepowe metalowe przyścienne do lekkich przedmiotów. Wszystkie modele wykonano z wytrzymałej blachy stalowej lakierowanej proszkowo, a każdą półkę dokładnie sprawdzono pod kątem wytrzymałości i nośności. Wykończenie lakierem proszkowym zapewnia trwałość i doskonale chroni przed niekorzystnymi czynnikami z otoczenia. Nasze regały metalowe magazynowe można uzupełnić też o specjalne stojaki sklepowe do kompletu albo dostosować pod względem dostępnej liczby półek. Regały metalowe sklepowe przeznaczone do lekkich produktów nadają się nie tylko do sklepów i składowania towarów na sprzedaż. Ich uniwersalna konstrukcja pozwala na wykorzystanie ich jako wyposażenie także w innych środowiskach - jako klasyczny regał magazynowy albo domowe regały do garażu. Półki można umieszczać na dowolnej wysokości między słupkami. Wyposażyliśmy je również w szyny wzmacniające zapewniające dużą nośność. Nasze regały metalowe skręcane posiadają stopki z tworzywa sztucznego, które zapobiegają uszkodzeniom podłogi. Jeśli zajdzie potrzeba rozbudowy systemu regałów, bo firma się rozwija, z łatwością można dokupić moduły dodatkowe lub gotową półkę. Dzięki temu łatwo rozbudujesz regały w poziomie aż do osiągnięcia żądanej długości szeregu. Liczba wariantów rozbudowy jest praktycznie nieograniczona poza czynnikiem dostępnej powierzchni magazynowej. Istotną grupę wśród naszych modeli do lekkich przedmiotów stanowią regały do archiwum. Dzięki nim wyposażysz pomieszczenia archiwizacyjne i bezpiecznie przechowasz segregatory i pudła z dokumentami. Kliknij na produkt, który Cię zainteresował i dowiedz się więcej - w tym jaka jest cena za lekki regał warsztatowy albo za niewielkie regały metalowe do biur. W razie pytań odnośnie dowolnego regału jesteśmy na Państwa usługi. Zaoszczędź miejsce w magazynie i zoptymalizuj przechowywanie dzięki regałom magazynowym do ciężkich towarów od AJ Produkty. W naszej ofercie znajdziesz regały wysokiego składowania oraz kompaktowe modele z wysuwanymi szufladami. Wszystkie wymienione produkty zostały zaprojektowane specjalnie do wymagających środowisk, takich jak magazyny wyrobów gotowych. Takie meble sprawdzą się również jako regal do garazu oraz przydatne do celów prywatnych regały piwniczne. Ze względu na mocną, wytrzymałą konstrukcję każdy regal stalowy do ciężkich towarów nadaje się też jako wyposażenie hal produkcyjnych albo jako regał do warsztatu. Nasze systemy są niezwykle łatwe w instalacji, funkcjonalne oraz trwałe. Można je także dowolnie rozbudowywać, dostosowując do specyficznych potrzeb w zakresie przechowywania. Różnorodna głębokość półek w zależności od wybranego wariantu sprawia, że to uniwersalne regały do magazynu. Wysokiej jakości stal malowana proszkowo oraz szeroka gama akcesoriów stanowi o funkcjonalności regałów od AJ Produkty. Pozostałe informacje dostępne są na stronie produktowej danego regału.

Regały półkowe do magazynów

W sklepie internetowym AJ Produkty dostarczamy Państwu nowoczesne regały magazynowe sprawdzające się jako wyposażenie gastronomiczne, magazynowe, warsztatowe, sklepowe, do archiwów czy bibliotek. Można do nich dobrać półki sklepowe (mające różną głębokość czy długość), a ceny poszczególnych elementów podstawowych lub dodatkowych z pewnością nie nadwyrężą Waszych kieszeni. Regały warsztatowe można doposażyć w każdym momencie o specjalne półki magazynowe albo półki warsztatowe, co sprawi, że będzie on bardziej funkcjonalny. Pozostałe regały półkowe to doskonała opcja do miejsc, gdzie jest konieczność przechowywania wielu rzeczy na małej przestrzeni. Pojemny regal magazynowy doskonale się tam sprawdzi. Polecamy również nasze regaly do garazu i biur oraz cechujące się ogromną uniwersalnością regały półkowe do hurtowni i warsztatów, które pomogą w świadczeniu usług i obsłudze osób.

Pozostałe regały systemowe i wyposażenie dodatkowe

Regał piwniczny to za mało, a regał przemysłowy to zdecydowanie za dużo? Regał magazynowy powinien mieć pięć półek czy może jedną półkę mniej? Jeśli nie wiesz, jaki regał z metalu wybrać - nie szkodzi! W naszym sklepie znajdziesz zarówno regał aluminiowy, jak i klasyczny domowy regał spiżarnia, a nawet regał magazynowy metalowy, który pasuje też do innych środowisk pracy. Polecamy na przykład regał do garażu wyposażony w liczne półki garażowe (wymiary sięgające nawet 4 metrów wysokości!), a także same regały półkowe stanowiące uniwersalne wyposażenie do hurtowni, sklepów, archiwów, magazynów, sortowni. Mogą one służyć również jako regał metalowy do piwnicy, sprawdzą się doskonale jako regaly warsztatowe dla mechaników samochodowych, elektryków, hydraulików albo jako klasyczny regał do magazynu. Różne wersje regału z naszej oferty dostosowane są do Waszych oczekiwań - pasują też do biur, wystarczy wyposażyć taki metalowy regał w większą liczbę półek. Jako podstawowy regał metalowy magazynowy mogą z powodzeniem posłużyć przez wiele lat i mnóstwu osób. Pozostałe meble jak regał garażowy czy regał magazynowe dostępne są na własnych stronach produktu wraz z dokładną specyfikacją techniczną. Dostępne w ofercie sklepu AJ Produkty regały metalowe do piwnicy lub warsztatu albo regały przemysłowe o wzmacnianej konstrukcji można też rozbudowywać o dodatkowe wyposażenie: metalowe półki. W zależności od przeznaczenia regału i jego typu mamy polki metalowe służące jako półki do garażu lub magazynu, sprawdzające się w sklepach albo domowych spiżarniach. Mogą one świetnie uzupełniać regały do piwnicy oraz pozostałe regały garażowe. Półkę instaluje się bardzo łatwo i nie trzeba do tego wielu osób, a dzięki niej każdy regał magazynowy - także metalowy regal - zyskuje dodatkową funkcjonalność. Dzięki czemu nadaje się nie tylko do pracy, ale i świadczenia różnych usług naprawczych.Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży oraz marketingu, który jest na Państwa usługi i zawsze przyjdzie z pomocą, wyjaśniając szczegóły oferty dotyczące każdego regału. Z przyjemnością pomożemy dobrać modele danego regału do biur, magazynów, sklepów itp. odpowiednie do potrzeb - na głębokość, szerokość czy długość. Zajmiemy się również zaplanowaniem rozmieszczenia regałów w przestrzeni magazynowej i pomożemy w organizacji montażu.