Maty na biurko

Dla pracowników biurowych ważne jest profesjonalne wyposażenie biura, dające poczucie komfortu w pracy. Składają się na nie ergonomiczne meble i różnorodne akcesoria, takie jak organizery na biurko, stojaki na dokumenty, pojemniki na długopisy, podkładka pod mysz czy lampka na biurko. Do ochrony powierzchni biurka warto zaopatrzyć się w odporne na ścieranie i zabrudzenia podkładki zabezpieczające, wykonane na przykład z poliwęglanu. Mata na biurko to nowoczesny dodatek, który jest oryginalnym dopełnieniem całości wystroju wnętrza. Jej wygląd może wyrażać upodobania użytkownika i być miłym osobistym elementem w biurowej rzeczywistości. Mata ochronna na biurko świetnie sprawdza się także w domowym biurze albo na biurku dziecka, które zwykle spędza przy nim wiele godzin każdego dnia, ucząc się i spędzając czas przy komputerze. Podkładki zabezpieczające sprawią, że blat biurka zyska dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i kurzem. Podkładka na biurko zapewni również zabezpieczenie blatu przed gorącą herbatą, kawą i innymi napojami, które mogą zniszczyć powierzchnię biurka. Z powodu swoich znakomitych cech użytkowych mata ochronna sprawdzi się także w lokalach gastronomicznych. Nadaje się doskonale jako ochrona stołu przed uszkodzeniami i w dużym stopniu ułatwia zachowanie czystości. Zabrudzenia wystarczy usunąć wilgotną ściereczką z mikrofibry. Jak widać mata ochronna może mieć różne zastosowania. Ten niedrogi produkt uchroni biurko przed zarysowaniem, a blat stolika w restauracji czy kawiarni przed rozlanymi gorącymi napojami.

Mata ochronna do biura

Maty na biurko dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Duża podkładka na biurko jest idealna jeśli korzystamy z laptopa i myszki. Firma AJ Produkty oferuje mające estetyczny wygląd, bezzapachowe, wytrzymałe na ścieranie i uszkodzenia maty ochronne na biurko. Trwała mata na biurko i stół wykonana została w 100% z tworzywa PET pochodzącego z recyklingu. PET jest polimerem, czyli tworzywem, które charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością i doskonałą skrawalnością, co zapewnia mu szeroki zakres zastosowań. Podkładka na biurko z PET chroni je przed zarysowaniami i brudem. Jest łatwa w czyszczeniu. Podkładka na biurko ma również właściwości antypoślizgowe, dlatego ręce nie ślizgają się po powierzchni maty. Narożniki są zaokrąglone dla dodatkowej estetyki i bezpieczeństwa. Mata jest odporna na kontakt z gorącymi naczyniami oraz wilgocią. Zabrudzone miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Mata jest przezroczysta, łatwo wtapia się w otoczenie i nie odbija światła, a więc nie męczy wzroku.

Inna stylowa i elegancka mata, która skutecznie chroni biurko przed uszkodzeniem i zabrudzeniem wykonana została z laminowanego papieru z certyfikatem FSC z warstwą grubszej tektury z recyklingu. FSC jest organizacją odpowiedzialną za certyfikację wszelkiego rodzaju wyrobów z drewna i papieru. Postępowanie zgodnie z jej wytycznymi pozwala na to, by móc pozyskać drewno nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów. Jest to postępowanie bliskie filozofii firmy AJ Produkty, która oferuje także wiele produktów pochodzących w części lub w całości z recyklingu. Podkładka na biurko z laminowanego papieru dobrze komponuje się z innymi produktami z tej serii, takimi jak pudła do przechowywania, kosze na śmieci, tace i stojaki na dokumenty, organizery na biurko czy pojemniki na karteczki. Dzięki naszej macie każde biurko pozostanie nieskazitelnie czyste.
Laminowana mata to praktyczny dodatek służący do ochrony blatu biurka przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniem. Ręce spoczywają wygodnie na blacie podczas pisania ręcznego oraz na klawiaturze. Mata jest jasnoszara z kontrastującymi narożnikami z brązowej skóry i dekoracyjnymi ściegami. Wybierz swoje ulubione produkty naszej firmy i stwórz funkcjonalne i estetyczne otoczenie w swoim biurze. Wzrośnie dzięki nim komfort pracowników i wydajność pracy.

AJ Produkty oferuje nie tylko maty na biurko, ale także maty ochronne pod krzesła. Mata ochronna to praktyczny i tani sposób efektywnego zabezpieczenia podłogi przed wgnieceniami czy zarysowaniami, które prezentują się nieestetycznie. Nasze podkładki pod fotele i krzesła obrotowe mają wysoką odporność na wysokie i niskie temperatury, promieniowanie UV, na zawilgocenie, w tym pochodzące z rozlanych gorących napojów, a nawet na chemikalia. Twarde podłogi i wykładziny są efektywnie chronione przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Co ważne, maty ochronne są antypoślizgowe, a więc bezpieczne dla użytkowników. Ergonomiczne maty ochronne do różnych środowisk pracy stojącej i do biurek to niezbędne wyposażenie każdej firmy, która dba o jakość podłóg i o komfort pracowników. Aktywny dzień w pracy umożliwi im platforma balansująca zapewniająca pracownikom dynamiczną pozycję stojącą w trakcie dnia pracy. To doskonały dodatek do biurek z regulacją wysokości. Platforma balansująca bazuje na opatentowanej technologii tłumiącej drgania. Jeśli masz pytania dotyczące dostępnych produktów, skontaktuj się z naszymi pracownikami na czacie, aby uzyskać więcej informacji. Chętnie wyjaśnimy wątpliwości i pomożemy w urządzeniu ergonomicznej przestrzeni do pracy.