Taboret – niezastąpiony pomocnik w dostępie do wysokich półek

Wysokie regały, półki, a nawet projektowane w niektórych biurach i firmach antresole użytkowe to wyzwanie dla każdego pracownika, którego natura nie obdarzyła ponadprzeciętnym wzrostem. Jeśli nie jest wyposażony w odpowiednie meble jak taboret metalowy lub taboret plastikowy, może mieć duży kłopot. Zwłaszcza jeśli pracownicy nie mają żadnej drabiny albo stołka. Dlatego warto zatroszczyć się o to, aby ułatwiać im wykonywanie ich podstawowych obowiązków w pracy. W tym celu nie trzeba wiele kombinować, szukać skomplikowanych rozwiązań, ale wystarczy zainwestować niewielką sumę w profesjonalne, wygodne i użyteczne plastikowe taborety ze sklepu internetowego AJ Produkty. Wyróżnia nas niska cena, szybka dostawa, doskonały materiał wykonania produktów, ich różnorodny kolor i zastosowanie: pasują jako taboret do komputera, kuchni albo stołki do sal sprzedaży i świadczenia usługi klientom.

Taboret typu stopa słonia

Ogromną przewagą taboretów nad drabinkami jest nie tylko ich niższa cena, ale i niewielki rozmiar, duża mobilność oraz mały ciężar, dzięki czemu taborety metalowe mogą być przenoszone z miejsca na miejsce bez większego wysiłku. Najbardziej popularne na rynku są metalowe taborety typu stopa słonia, nazwane tak ze względu na swoje podobieństwo w kształcie do kończyny tego ogromnego ssaka. Taboret metalowy typu stopa słonia przyda się z pewnością w sklepach i marketach, gdzie półki i regały sięgają dość wysoko. Gumowe stopnie ochronią przed poślizgnięciem. Taboret metalowy może też służyć jako podnóżek. Ale przeznaczenie, jakie ma ten specyficzny taboret w kształcie słonia, jest o wiele szersze. Noga słonia stołek ma zastosowanie w hurtowniach, magazynach i przechowaniach, w szczególności zaś metalowy taboret sprawdza się w bibliotekach, księgarniach i antykwariatach oraz w biurach i archiwach, gdzie składowana jest dokumentacja. W ofercie mamy metalowy taboret tego typu o wysokości 400 (kolor czarny i szary) oraz 425 mm (kolor czarny, czerwony i szary). Posiadamy nie tylko taborety o metalowej konstrukcji, ale też taboret plastikowy okrągły, który odznacza atrakcyjna cena, wysoka jakość wykonania i wykorzystanie do produkcji najlepszych materiałów gwarantujących meblowi wieloletnią użyteczność.

Duża wytrzymałość

Taborety typu stopa słonia wyróżnia nie tylko atrakcyjna cena, ale przede wszystkim stabilna, metalowa konstrukcja. Pozwala ona na udźwig jednorazowy sięgający do 150 kilogramów, co jest wystarczające w większości sytuacji. Duża wytrzymałość takich mebli pozwala na ich szerokie wykorzystanie w różnych branżach. Sama wysokość taboretu podkreśla też jego uniwersalność: może mieć zastosowanie w zróżnicowanych środowiskach, zarówno przy standardowych regałach, jak i ich bardzo wysokich odpowiednikach. Pozostałe wymiary, jak szerokość szczytowa, osiągają 29 lub 28 cm, co pozwala na stabilne utrzymanie równowagi. Taborety tego typu są lekkie i przenośne, nie zajmują wiele miejsca, dlatego mogą być trzymane zarówno na zapleczu, jak i bez problemu w pomieszczeniu sprzedażowym, hali obsługi klienta, czy dowolnym miejscu świadczenia dla niego usługi.

Taborety plastikowe

Alternatywą dla metalowych „słoniowych” taboretów jest ich plastikowe taborety. Specjalnie wzmacniany taboret plastikowy może wytrzymać ciężar nawet do 150 kilogramów, co przydaje się szczególnie podczas podnoszenia ciężkich paczek z towarem albo pudeł z dokumentami. Taborety plastikowe mają dwa praktyczne podesty, dzięki którym można regulować wysokość, na którą chcemy się dostać, a odpowiednio szerokie otwory na stopy pozwolą swobodnie manewrować na taborecie bez niebezpieczeństwa upadku na ziemię lub przechylenia się na bok. Plastikowy taboret jest zdecydowanie lżejszy od wykonanej z metalu stopy słonia, chociaż a podobne wymiary. Oba podesty są wykończone antypoślizgową gumą, dlatego można z nich korzystać zarówno w roboczych butach, jak i w kobiecych szpilkach albo butach na koturnach. Takie lekkie taborety z plastiku znajdziesz bez problemu w ofercie sklepu AJ Produkty - korzysta z nich niejedna polska firma, ponieważ są w pełni uniwersalne. Pasują jako stołki do kuchni, popularne są też w magazynach i hurtowniach. Ich uniwersalizm pozwala na zastosowanie ich wielu różnych miejscach. Zajrzyj do naszej oferty, wybierz plastikowy taboret do swoich potrzeb i zamów dowolną liczbę szt. Gwarantujemy, że dostawa dotrze na czas.

Taborety metalowe - wykorzystanie

Nasze taborety znajdują zastosowanie w przeróżnych środowiskach, zarówno jako taborety kuchenne metalowe, jak i w magazynach czy hurtowniach. Znajdziesz je również w sklepach, marketach i supermarketach, gdzie pomagają pracownikom w wykładaniu produktów na najwyższych półkach. Z taboretów i stołów korzystanie praktycznie każda polska firma - są pomocą przy produkcji, podczas obsługi klienta, na zapleczach technicznych i w przestrzeni socjalnej. Ponieważ ich cena nie jest wysoka, przedsiębiorcy chętnie je kupują, doceniając doskonałej jakości materiał i technikę wykonania. Z pomocą taboretów świadczenie wielu usług jest po prostu prostsze. Stołki zdają egzamin na halach sprzedaży, ale również w bibliotekach albo archiwach, gdzie przechowuje się teczki, dane i dokumenty. Pomagają w pracach porządkowych i sprzątających. Te dostępne z naszej oferty można kupić w dowolnej liczbie szt. i sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w kuchni. Uniwersalna budowa i konstrukcja pozwala na stosowanie takich stołków w magazynach, sklepach, przechowaniach, w hurtowniach i sortowniach.