Szuflada podblatowa

Funkcjonalne meble biurowe stanowią podstawę wyposażenia każdego nowoczesnego biura. Ergonomiczne biurko łączy ponadczasowy design z nowoczesnymi wymaganiami. Ma regulowaną wysokość, jest wykonane z trwałych materiałów, jest więc idealne do codziennej pracy. Ergonomiczne fotele mają regulowany zagłówek, oparcie, regulowaną głębokość siedziska i podłokietniki. Niektóre modele posiadają wysuwany podnóżek. Każdy użytkownik może zatem dostosować fotel biurowy ergonomiczny do swojej sylwetki i preferencji, aby uzyskać komfort podczas pracy biurowej. Uzupełnieniem tych ważnych mebli są szafy, szafki, kontenerki, ale także ciekawe akcesoria biurowe do przechowywania. Funkcjonalne biura powinny być wyposażone w wiele przestrzeni do przechowywania. Jednym z praktycznych akcesoriów do przechowywania jest ergonomiczna szuflada podblatowa. Wielu pracownikom, niezależnie od tego, jak dużym blatem roboczym dysponują, często brakuje miejsca do schowania przedmiotów osobistych lub dokumentów, do których nie powinny mieć dostępu inne osoby. Zamykana na klucz szuflada podbiurkowa sprawi, że potrzebne rzeczy będą zawsze pod ręką i co równie ważne będą bezpieczne.

Szuflada podblatowa - cechy produktu

Szuflada podblatowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kontenerka stawianego najczęściej pod biurkiem. Szuflada podblatowa biurkowa dzięki płaskiemu profilowi, w odróżnieniu od kontenerka, nie zajmuje miejsca na nogi pod biurkiem. Idealnie nadaje się pod biurko elektryczne, z regulowaną wysokością blatu. Dodatkowa przestrzeń do przechowywania, praktyczna i trwała, przyda się każdemu użytkownikowi. Szuflada do biurka wykonana jest z blachy stalowej. Stalowa solidna konstrukcja sprawia, że szuflada jest trwała. Wysokiej jakości stal jest praktycznie niezniszczalna. Mimo wykonania ze stali szuflada nie jest ciężka. Szuflada podbiurkowa jest za to pojemna. Bez trudu pomieści mały laptop, urządzenia mobilne, portfel i inne wartościowe przedmioty. Szuflada zamykana jest na klucz więc wszystkie przedmioty będą bezpieczne. Wbudowany zamek zmniejsza ryzyko kradzieży i nieuprawnionego dostępu. Co najmniej jedna szuflada zamykana potrzebna jest każdemu pracownikowi. AJ Produkty oferuje plastikowy wyjmowany organizer na przybory biurowe w zestawie z szufladą podblatową. Plastikowy organizer pozwoli zachować porządek w szufladzie, pozwoli ułożyć szczególnie małe przedmioty. Większy model szuflady przeznaczony typowo do przechowywania laptopa, wyposażony jest w gumową matę chroniącą go przed uszkodzeniami. Dzięki szufladzie na laptop zyskasz miejsce na biurku i bezpiecznie przechowasz sprzęt, gdy nie jest używany. Ponadczasowy design powoduje, że ta srebrna szuflada wkomponuje się idealnie w przestrzeń pod biurkiem. Szuflada ma dyskretny i elegancki wygląd. Łatwy montaż szuflady podblatowej zajmie zaledwie przysłowiową chwilę. Szuflada podblatowa wymaga minimalnego montażu na dwóch uchwytach. Mechanizm zapewnia łatwe i płynne wysuwanie. Podsumowując można powiedzieć, że szuflada podblatowa zapewnia dodatkową przestrzeń do pracy, ponieważ niepotrzebne w danej chwili wyposażenie nie kradnie miejsca. Schowane w szufladzie przedmioty są zawsze pod ręką.

Oferowane przez nas biurowe fotele ergonomiczne do komputera, biurka z regulacją wysokości i inne meble biurowe cechuje wysoka jakość wykonania. Stawiamy na ergonomię i funkcjonalność. Możemy pochwalić się również nowoczesnym designem. Z nami wyposażysz biuro w nowoczesne i wygodne meble i akcesoria biurowe. Maty ochronne zabezpieczą podłoże przed ścieraniem. Nasza praktyczna szuflada podblatowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kontenerka. Możliwość zamykania na klucz oraz stalowa konstrukcja sprawia, że użytkownik może być spokojny o przechowywane w szufladzie pod biurkiem cenne przedmioty osobiste i niezbędne dokumenty, do których nie powinny mieć dostępu osoby trzecie. Wybierz z naszej oferty szuflady podblatowe odpowiednie do Twojego biura. W przypadku pytań dotyczących produktów skontaktuj się z naszymi konsultantami na czacie.