Tablica potykacz

Tablice reklamowe w formie potykaczy są popularną formą reklamy. Wszyscy na pewno się z nimi spotkali, nie wszyscy jednak wiedzą, że tak właśnie się je nazywa. Czym są potykacze reklamowe? To potoczne określenie na stojaki reklamowe, najczęściej w formie prostego urządzenia, na które składają się dwie płyty połączone ze sobą na grzbiecie i rozstawione w kształcie litery A. Na obu stronach potykaczy można umieścić informację, ogłoszenie czy reklamę. Taki stojak reklamowy - potykacz - można postawić w dowolnym miejscu, wewnątrz budynku lub na zewnątrz, oczywiście zależnie od jego cech. Stojaki reklamowe to skuteczna i funkcjonalna forma promocji. Umieszczona w potykaczu zabawna reklama może wywołać uśmiech potencjalnego klienta i zachęcić go do odwiedzenia sklepu, lokalu gastronomicznego czy punktu usługowego. Potykacz jest swego rodzaju wizytówką firmy, dlatego warto dobrze przemyśleć formę przekazu umieszczanego na potykaczu. Może się na nim znaleźć znacznie więcej niż godziny otwarcia czy ceny wybranych produktów. Dodatkowo na potykaczu można umieścić logo firmy. Ponadto potykacz stanowi doskonały punkt orientacyjny, przyciąga wzrok i zachęca do wejścia. Przed zakupem potykacza trzeba się zastanowić, gdzie chcemy go umieścić - wewnątrz czy na zewnątrz, jaki rozmiar jest nam potrzebny, trzeba też zwrócić uwagę na trwałość i stabilność sprzętu.

Potykacze reklamowe - zalety stosowania

Potykacze reklamowe za stosunkowo niską cenę przynoszą zwykle zauważalne efekty reklamowe, gwarantując zwiększone zainteresowanie firmą i przyciągnięcie uwagi do jej oferty. Korzystają z nich często sklepy, kawiarnie, restauracje, instytucje kulturalne, jak kina czy teatry. Stojaki reklamowe spotkamy na stacjach paliw i w galeriach handlowych. Równie dużą popularnością potykacze cieszą się w urzędach, biurach i obiektach publicznych, takich jak placówki opieki zdrowotnej, szkoły czy centra kultury. Lekka, rozkładana tablica z możliwością łatwej wymiany materiałów to świetny sposób na przedstawienie na przykład wykazu dyżurów lekarskich czy ważnych dla mieszkańców ogłoszeń urzędowych. Stojak reklamowy jest popularną formą reklamy, sprawdzi się w wielu miejscach, warto więc wykorzystać jego zalety. Potykacz jest niedrogi i wszechstronny, można go ustawić niemal w każdym miejscu. Dzięki wykorzystaniu potykaczy mamy szansę łatwo, niewielkim kosztem dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Potykacze reklamowe mają sprawić, że konkretne wydarzenie, marka albo produkt zacznie być szerzej rozpoznawalne. Mają zwrócić uwagę na promocję dnia, ogłoszenie czy informację o konkretnym produkcie. Potykacze są popularnym sprzętem na różnego typu eventach firmowych, targach, szkoleniach czy konferencjach. Spotyka się je w recepcjach firm lub w pobliżu ich siedzib. Pokazują dbałość firmy o swój wizerunek. Potykacze popularyzują ofertę sklepów i zachęcają do korzystania z usług różnego typu, na przykład salonów fryzjerskich albo salonów kosmetycznych. Oprócz terenów przy sklepach lub lokalach gastronomicznych, tablice na plakaty i ulotki często można dostrzec na przystankach autobusowych, gdzie z natury rzeczy przewija się wiele osób. Każdy stojak jest składany, co pozwala go łatwo przenieść i przechowywać. Zapoznaj się z szeroką ofertą potykaczy od firmy AJ Produkty.

Potykacze reklamowe - cechy charakterystyczne

Potykacze reklamowe mogą być wykonane z różnych materiałów, mają także różne rozmiary. Różnorodność rozmiarów pozwala dobrać model idealny dla konkretnego klienta. Potykacze cechuje ciekawa estetyka, niektóre mają dodatkowe funkcje, takie jak możliwość podświetlania. Spotkamy modele, na których piszemy kredą i lakierowane, wodoodporne, które są odpowiednie do stosowania na zewnątrz w deszczowe dni. Takie potykacze reklamowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych i na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli chodzi o materiał wykonania możemy spotkać uniwersalne potykacze reklamowe z tworzywa sztucznego, które są lekkie, łatwe w montażu i umożliwiają estetyczną prezentację istotnych informacji, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, potykacze metalowe z aluminium albo ze stali nierdzewnej odporne na warunki atmosferyczne oraz korozję, solidne wykonanie, gwarantujące trwałość pomimo wielu lat intensywnego użytkowania oraz potykacze drewniane, po których powierzchni można pisać kredą. Te popularne potykacze reklamowe mają formę dwustronnej tablicy kredowej na drewnianym stelażu. Tablica kredowa to prosty i szybki sposób przekazywania wiadomości. Sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Sprzedawaj swoje produkty, komunikuj oferty lub dziel się dobrymi wiadomościami dzięki ekonomicznemu stojakowi z tablicą. Umieść tablicę wewnątrz lub na zewnątrz sklepu, punktu usługowego, baru, kawiarni czy restauracji, aby powitać klientów i zachęcić ich do skorzystania z oferty. Tablica kredowa pozwala szybko pisać oraz ścierać wiadomości. Wiadomości można zmieniać wielokrotnie w ciągu dnia. Niewątpliwą zaletą stojaków reklamowych jest ich kompaktowa budowa zdecydowanie ułatwiająca transport, przenoszenie oraz pozwalająca ustawić potykacz reklamowy dosłownie wszędzie. Potykacze sprawdzają się wszędzie tam, gdzie z różnych przyczyn nie ma możliwości wywieszenia większego baneru. Dodatkowo nowoczesny design doskonale wpisuje się w przestrzeń miejską. Co nie jest bez znaczenia, potykacze reklamowe są po prostu ładne. Dodając ich cechy takie jak solidna konstrukcja czy odporność na zmienne warunki atmosferyczne mamy produkt prawie doskonały. Wszystko to sprawia, że stojaki reklamowe od dawna nie są już zarezerwowane wyłącznie dla sklepów czy restauracji, sprawdzają się także w bardzo wielu innych miejscach.

Składany, dwustronny potykacz reklamowy z uchwytem od AJ Produkty jest odporny na wilgoć i promienie UV, dlatego doskonale sprawdzi się na zewnątrz. Wyposażony jest w przezroczystą osłonę plastikową i paski magnetyczne, które ułatwiają zamocowanie plakatów. Jeśli osłona się zużyje, to można ją łatwo wymienić. Stojak łatwo można złożyć i przenieść dzięki praktycznemu uchwytowi. Rama wykonana jest z blachy stalowej lakierowanej proszkowo i z rur stalowych. Inny dwustronny stojak reklamowy z okrągłą podstawą jest stabilny, a dodatkowo łatwy do wykrycia przy pomocy laski przez osoby niewidome. Ten stylowy i elegancki stojak reklamowy posiada miejsce w górnej części przeznaczone na przykład na logotyp firmy. Dwie ramy zatrzaskowe sprawiają, że można szybko i łatwo wymienić plakat reklamowy. Ramy łatwo otworzyć, odsuwając boki. Potem należy podnieść plastikowy arkusz ochronny i umieścić plakat. Ramy zatrzaskowe wykonano z aluminium, a pozostałe części ze stali. Wszystkie części lakierowane są proszkowo na kolor czarny. Nasz stojak został zaprojektowany do użytku wewnątrz budynków i jest niezwykle trwały. Przydatnym narzędziem reklamowym jest stojak informacyjny z solidną podstawą i regulacją wysokości. Łatwa zmiana orientacji z pionowej na poziomą i odwrotnie pozwala na dostosowanie potykacza do aktualnych potrzeb informacyjnych. Nowoczesny, funkcjonalny i stylowy stojak reklamowy nadaje się do wszechstronnego zastosowania. Jest doskonały do hotelu, muzeum, kawiarni, restauracji, sali konferencyjnej oraz na stanowisko targowe - wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i sprawnego przekazania informacji większej grupie osób. Rama lakierowana jest na elegancki srebrny kolor. Potykacz posiada zaokrąglone, wzmocnione rogi. Dzięki poręcznym stojakom reklamowym można łatwo przyciągnąć uwagę klientów i dotrzeć do wielu osób. Potykacze stanowią prosty sposób na skuteczną reklamę produktów i promocję oraz dobry sposób komunikacji, na przykład podania godzin otwarcia sklepu czy kawiarni. Potykacz zachęca do korzystania z usług i z oferty sklepów czy lokali gastronomicznych.

AJ Produkty oferuje potykacze reklamowe wysokiej jakości. Kupując u nas masz pewność i gwarancję starannego wykonania i funkcjonalności sprzętu. Mamy nie tylko potykacze, nasza oferta obejmuje kosze ekspozycyjne i regały sklepowe. Kosz ekspozycyjny z drucianej siatki pozwala zaprezentować towar osiągając maksymalny efekt. Prosty design pasujący do każdego środowiska umożliwia pełną widoczność ekspozycji. Druciany kosz zapewnia oszczędzające miejsce przechowywanie nawet dużych, nieporęcznych przedmiotów. Zaprojektowany jest do użytku wolnostojącego, podłogowego. Z kolei stylowa skrzynka drewniana do ekspozycji różnorodnych produktów stanowi idealne rozwiązanie do sklepów spożywczych, na targi i inne tego typu imprezy. Nadaje się do wszystkiego, od owoców i chleba po dekoracje sezonowe, takie jak dynie jesienią. Uatrakcyjni ekspozycję towarów dzięki stylowemu wyglądowi. Skrzynki doskonale prezentują się samodzielnie, ale można je także sztaplować i łączyć w grupy, gdy potrzebna jest ekspozycja większej liczby produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku pytań dotyczących produktów zachęcamy do kontaktu na czacie z naszymi konsultantami. Z przyjemnością doradzimy w wyborze.