Stwórz magazyn idealny z naszymi eksperami

Nasz zespół ds. sprzedaży projektowej ma dwa cele: stworzyć idealne rozwiązanie magazynowe dla klienta i możliwie usprawnić wszystkie procesy. Aby to osiągnąć, wspieramy klienta od etapu planowania aż do przeprowadzki do nowo wyposażonej przestrzeni. Wszystko w oparciu o nasz wypróbowany i przetestowany model sprzedaży projektowej. 

Eksperci od optymalizacji 

Zaprojektowanie i wyposażenie wydajnego magazynu to duża odpowiedzialność. Dlatego bardzo ważna jest pomoc dedykowanego zespołu ekspertów, na którym można polegać. W AJ wspieramy klienta od etapu planowania do zakończenia projektu – niezależnie od tego, czy potrzeba wyposażyć pojedyncze pomieszczenie, czy wielkopowierzchniowy magazyn. 


Żaden projekt nie jest dla nas za duży ani za mały. Specjalizujemy się w optymalizacji pojemności magazynu w oparciu o potrzeby i cele logistyczne klienta. Inną naszą mocną stroną jest to, że wszystkie systemy regałowe produkujemy we własnym zakresie, co daje nam pełną kontrolę nad całością procesów, od projektu i doboru materiałów aż po gotowy produkt. 

Wnikliwa analiza, kompleksowy projekt 

Zaczynamy od wizyty w siedzibie klienta i dokładnej analizy sytuacji oraz wymagań. Jakie towary trzeba przechować? Jak wygląda logistyka? Ile regałów paletowych potrzeba? Czy przydałyby się regały mobilne lub typu push-back? Czy powinniśmy łączyć różne typy systemów regałowych? Jaki sprzęt do podnoszenia i transport będzie najskuteczniejszy? 


Pytań zawsze jest dużo. Aby na nie odpowiedzieć, tworzymy wizualizację 3D, która jasno pokazuje, jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Oczywiście uwzględniamy stoły do pakowania, regały do kompletacji, szafy, stacje recyklingu itp., aby dać jak najpełniejszy obraz możliwości magazynu. 

Myślimy o przyszłości 

Wiele firm przy urządzaniu pomieszczeń uwzględnia tylko swoje najpilniejsze potrzeby. My patrzymy nieco dalej w przyszłość i uwzględniamy potencjalne przyszłe wymagania, aby magazyn spełniał swoją funkcję przez wiele lat. Duży nacisk kładziemy również na aspekty funkcjonalne, takie jak przepływ towarów i ergonomia. 


Opieramy się na wypróbowanym i przetestowanym modelu realizacji projektu. Oznacza to, że wspólnie z klientem opracowujemy propozycje i wprowadzamy poprawki w układzie i wyborze produktów, dopóki nie otrzymamy zielonego światła. Następnie zamawiamy produkty, dostarczamy je i pomagamy w organizacji montażu na miejscu. A ponieważ dbamy o wszystko, jedyne, co musisz zrobić, to przygotować się na wzrost wydajności. 

Rozwiązania do każdej przestrzeni  ​

Jako wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań posiadamy meble i wyposażenie do każdej przestrzeni w firmie. Oznacza to, że zapewniamy profesjonalne wsparcie projektowe także dla biur, warsztatów, recepcji, szkół, szatni i stołówek. 
 
Pomagamy zidentyfikować możliwości i robimy co w naszej mocy, aby zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie, ściśle dostosowane do potrzeb klienta. Doradztwo w AJ Produkty jest w pełni darmowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim projekcie. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj

Wspaniale było mieć profesjonalną pomoc od początku do końca projektu. Zajęli się wszystkim: od wyznaczenia liczby miejsc paletowych aż po dostawę i montaż.
Dobrze było pracować z tylko jednym dostawcą podczas wyposażania magazynu. AJ Produkty zadbały o wszystko, co sprawiło, że cały proces przebiegł sprawnie i zgodnie z harmonogramem.
Dostawca dał nam możliwość magazynowania cięższych i wyższych palet w przyszłości, proponując wysokie i mocne ramy regałów. Dokładnie tego potrzebowaliśmy, ponieważ zależy nam na elastyczności.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.