Jak wybrać biurko

Jak wiesz, istnieje wiele rodzajów biurek. Jak więc znaleźć biurko, które jest nie tylko odpowiednie pod względem wyglądu, ale także pasuje do wnętrza i charakteru pracy? W tym artykule przedstawiamy zalety różnych rodzajów biurek i pomagamy wybrać idealny model.


DWA WAŻNE PYTANIA
Czas przy biurku
Ile czasu spędzasz przy biurku? Jeśli to tylko godzina lub dwie, biurko nie musi być duże, wystarczy wybrać model, który się podoba. Z drugiej strony, jeśli pracujesz na siedząco od rana do wieczora, musisz bardziej uważać na takie aspekty jak romiar, jakość, wygląd i funkcjonalność.

 

 


Rozmiar blatu
Co musisz mieć pod ręką, gdy pracujesz? Jeśli jest to typowy sprzęt i akcesoria, takie jak komputer stacjonarny lub laptop, kilka przegród na dokumenty i akcesoria biurowe, powinieneś oczywiście wybrać biurko z dużym blatem. Ale jeśli zmieścić musi się tylko laptop i pojedynczy segregator, wystarczy mniejsze biurko, dzięki czemu uzyskasz więcej miejsca w pomieszczeniu.


DESIGN I MATERIAŁY
Biurka prostokątne
Biurka prostokątne zajmują mało miejsca i często są stosowane w biurach typu open space lub miejscach pracy o ograniczonej powierzchni. Zalety tych klasyków obejmują również to, że można je umieszczać w różnych aranżacjach w pomieszczeniu, a następnie łatwo rozdzielać uzyskane stanowiska pracy za pomocą przegród i ścianek.

Blaty ergonomiczne
Biurka z ergonomicznym blatem są idealne, jeśli chcesz mieć najważniejsze rzeczy pod ręką podczas pracy. Konstrukcja pozwala również zbliżyć się do blatu podczas pracy, co zapewnia ergonomiczną pozycję roboczą i dobre podparcie dla ramion.

 

 

Biurka narożne
Biurka narożne lub biurka w kształcie litery L dobrze pasują do pomieszczeń „nieustawnych”. Są one szczególnie polecane do miejsc, gdzie pomieszczenie musi spełniać kilka funkcji, np. jeżeli środkowa część pomieszczenia ma pozostać pusta, bo trzeba tam urządzić miejsce spotkań.

Wybierz kolor lub drewno
Niezależnie od kształtu i wymiarów biurka, możesz uzyskać projekt, który pasuje do Twojego wnętrza. Nasze blaty mają trwałą i łatwą w pielęgnacji powierzchnię z laminatu i są dostępne w kolorze brzozy, buku, dębu, szarości, czerni i bieli. Tak szeroka gama kolorów sprawia, że nowe biurko łatwo wkomponować w otoczenie.

CECHY I AKCESORIA
Biurka z regulacją wysokości
Siedzący tryb życia jest jednym z największych zagrożeń dla zdrowia, a długie dni pracy przed komputerem stają się normą. Na szczęście można temu przeciwdziałać na kilka sposobów - w tym za pomocą biurka z regulacją wysokości. Częste zmiany pozycji z siedzącej na stojącą w ciągu dnia to idealny sposób na aktywność w pracy. Funkcja regulacji jest dostępna dla biurek we wszystkich kolorach, kształtach i rozmiarach i stanowi inwestycję w dobre samopoczucie.

Panel frontowy
Panel frontowy ułatwia meblowanie, ponieważ biurko można umieścić w dowolnym miejscu, nawet na otwartej przestrzeni. Osłona przyczynia się również do dobrego ogólnego wrażenia, ukrywając kosze na śmieci i kable. Zapewnia też większą prywatność osobie, która pracuje przy biurku.

 

 

Akcesoria
Kontenerek biurowy na ważne dokumenty, taca kablowa, aby uniknąć plątaniny kabli, płytka szuflada biurka, która nie zabiera miejsca na nogi, ergonomiczne podparcie przedramienia, ramię monitora... Jeśli przyjrzysz się uważnie naszej ofercie akcesoriów, dostrzeżesz szereg możliwości poprawienia ergonomii przy pracy. Nie zwlekaj, pracuj dokładnie tak jak chcesz!

 

 

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.