Zapewniamy owocny czas w pracy

Zapewniamy owocny czas w pracy
Istnieje kilka powodów, dla których warto wybrać produkty z naszej oferty, gdy planujesz ulepszyć swoje miejsce pracy. Przystępne ceny, szeroka gama produktów i szybkie dostawy to tylko niektóre z nich. Przede wszystkim liczy się nasz nacisk na jakość. Gwarantuje to, że produkty AJ spełniają swoją funkcję i mają długą żywotność. Osiągamy to, łącząc staranne zakupy i procesy zapewnienia jakości z wewnętrznym projektowaniem i produkcją, co daje nam kontrolę nad całym procesem, od określenia początkowego wymagania do dostarczenia gotowego produktu. Tutaj możesz przeczytać więcej o naszym podejściu do jakości i o tym, w jaki sposób pomaga to zapewnić owocny czas w pracy.

Design w odpowiedzi na codzienne problemy


Naszym celem jest dostarczanie mebli, sprzętu i wyposażenia, które pomogą uczynić środowisko pracy bardziej efektywnym i wydajnym. Jednym ze sposobów, w jaki możemy to osiągnąć, jest wykorzystanie własnego działu projektowego. To dzięki niemu możemy tworzyć produkty wysokiej jakości w indywidualnym stylu, ściśle dostosowane do wymagań rynkowych.


Nasze produkty od samego początku są pieczołowicie projektowane. Dlatego koncentrujemy się na jakości, funkcjonalności i możliwościach stworzenia produktu o długiej żywotności.

Własne zakłady produkcyjne


Posiadamy dwie własne fabryki, jedną w Polsce i jedną na Słowacji. Takie podejście do produkcji przynosi korzyści w zakresie rozwoju nowych produktów i przepływu towarów, ponieważ gwarantuje, że wiele produktów możemy dostarczyć w bardzo krótkim terminie. Fabryki pozwalają nam też doskonalić się w procesach zakupowych, ponieważ rozumiemy proces produkcyjny i wiemy, jakie wymagania muszą spełnić nasi dostawcy.

Dodatkowo posiadanie własnych fabryk wpływa na jakość naszych produktów, gdyż możemy być pewni, że proces produkcyjny jest ustawiony tak, aby dawać jak najlepsze rezultaty. Za każdym razem.

Stała gwarancja jakości


Zanim dodamy nowy produkt do asortymentu, najpierw musi on zostać zatwierdzony przez wewnętrzny dział jakości. Podejmujemy stałe środki zapewniania jakości i śledzimy wszelkie reklamacje, aby upewnić się, że nasze produkty nadal spełniają wysokie standardy na przestrzeni lat. Wiele naszych produktów jest ocenianych przez niezależne instytuty badawcze, aby potwierdzić ich wysoką jakość.

Trwała wartość na lata


Aby mieć pewność, że nasze produkty sprawdzą się również w przyszłości, monitorujemy najnowsze trendy i rozwój we wszystkich obszarach, w których prowadzimy działalność. Nasze badania skupiają się głównie na trendach długoterminowych, dzięki czemu możemy oferować produkty o trwałej wartości. Moda się zmienia, ale funkcjonalność pozostaje.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Proszę czekać...
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.