Profesjonalna pomoc przy wyposażaniu biur, szkół i magazynów

Profesjonalna pomoc przy wyposażaniu biur, szkół i magazynów

Potrzebujesz inspiracji lub pomocy przy projekcie wyposażenia biura, szkoły lub magazynu? Niezależnie od rodzaju przestrzeni, którą chcesz umeblować, należy podjąć wiele decyzji. Nasi konsultanci przedstawią możliwości oraz pomogą znaleźć optymalne rozwiązanie dostosowane do potrzeb i wymagań - całkowicie bezpłatnie! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach. To pierwszy krok w stronę rozwiązania!

Za duży lub za mały projekt? Nie dla nas!
Samodzielne umeblowanie miejsca pracy to niemała odpowiedzialność. Jest o wiele łatwiej, gdy ma się do pomocy projektantów, kierownika projektu, eksperta od produktów i ekipę montażową. Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie projektu: od planowania do wprowadzenia się do gotowych pomieszczeń! Niezależnie od tego, czy trzeba wyposażyć jedno stanowisko w biurze lub szkole, czy zaplanować cały magazyn lub linię produkcyjną. Żaden projekt nie jest dla nas ani za duży, ani za mały. 
Rozwiązanie krok po kroku
Zaczynamy od wizyty w miejscu pracy i dokładnej analizy potrzeb, wymagań i sytuacji. Ile biurek, ławek lub regałów paletowych zmieści się w pomieszczeniu? Jak zmniejszyć poziom hałasu? Jak osiągnąć przyjemną atmosferę? To tylko niektóre z całej listy pytań. Aby odpowiedzieć na nie wszystkie, tworzymy projekt 3D, który jasno obrazuje, jak optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.
Działamy kompleksowo i przyszłościowo
Przy wyposażaniu pomieszczeń ludzie często biorą pod uwagę tylko najpilniejsze potrzeby. My uwzględniamy rozwój firmy już na etapie planowania. Robimy to po to, żeby przestrzeń robocza sprostała rosnącym i zmieniającym się potrzebom. Ponadto, działamy kompleksowo, włączając pomoc w organizacji montażu. Jest jeszcze jedna ważna korzyść z naszej pomocy. Gdy my zajmujemy się projektem, Ty możesz spokojnie poświęcić się temu, co najważniejsze - pracy!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń:22 862 38 76

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.
Typ firmy
Wpisz wiadomośćDodaj załączniki
Klikając "Wyślij", akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nasze dwie europejskie fabryki wytwarzają szeroką gamę produktów, od mebli biurowych po szafki narzędziowe i regały. Aby asortyment, który oferujemy był zgodny z najnowszymi trendami, priorytetowo traktujemy rozwój portfolio. Nieustannie tworzymy nowe meble i produkty w ścisłej współpracy między projektantami i zakładami produkcyjnymi. Własna produkcja zapewnia wiele korzyści. Pozwala nam kontrolować cały proces od projektu do gotowego produktu, dzięki czemu zapewniamy klientom wysoką jakość. Zapewnia również skuteczną realizację polityki zrównoważonego rozwoju w odniesieniu do kwestii środowiskowych, zdrowia i bezpieczeństwa. W przypadku dużych zamówień jesteśmy też w stanie dostosować produkt do indywidualnych wymagań klienta.
Zmieniamy firmy na lepsze!
Firma AJ Produkty od ponad 45 lat z powodzeniem ulepsza miejsca pracy. Oferujemy ponad 20 000 produktów dla biur, szkół, magazynów i przemysłu z inteligentnymi rozwiązaniami wnętrzarskimi. Wszystko po to, aby każde stanowisko pracy było praktyczne i ergonomiczne. Nasza koncepcja jest taka sama jak wtedy, gdy zaczynaliśmy w 1975 roku. Chcemy być wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań poprzez dostarczanie najwyższej klasy produktów dla firm. Dlatego oferujemy tysiące artykułów w dobrych cenach. Zamówienia dostarczamy wygodnie prosto do firmy, dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz. Nasza oferta jest łatwo dostępna w katalogu oraz sklepie internetowym czynnym 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu z zespołem obsługi klienta. Razem stworzymy lepsze miejsce pracy!