W Beslag Design liczą się detale

Design i jakość to fundamenty Beslag Design. Te cechy są widoczne we wszystkich ich biurach i magazynach w Båstad. W budynku sygnowanym przez architekta Kay Linghoffa fascynujące detale łączą się w harmonijną całość. Pokazuje to również rozwiązanie opracowane przez AJ Produkty, które spełnia oczekiwania firmy pod względem koloru, wzornictwa i funkcjonalności.
Meble, które wybraliśmy, są eleganckie, praktyczne i naprawdę zwiększają komfort. Jesteśmy więc bardzo zadowoleni ze współpracy
Hans Bergström

Firma z perspektywamiBracia Björn i Hans Bergström przeżyli fantastyczną podróż z Beslag Design, odkąd w 1982 roku przejęli firmę od swojego ojca. Przez lata u steru, dzięki swojemu talentowi i pomocy pracowników, rozwinęli firmę w wiodącego dostawcę wyposażenia i produktów do wnętrz. 

Asortyment składa się z drobiazgów, które robią dużą różnicę: uchwytów, okuć, schowków i oświetlenia do domów i biur. Ich klienci pochodzą głównie z regionu skandynawskiego, ale zainteresowanie ze strony kontynentu stale rośnie. A dzięki Beslag Online nie ma ograniczeń geograficznych. 
Två personer sitter vid ett skrivbord fyllt med papper.

Design i jakośćChcąc kontynuować inwestycje, zdecydowali się postawić na większe lokale. I wierni swojej idei biznesowej, że detale tworzą całość, wysoko zawiesili poprzeczkę w kwestii aranżacji.

„Wzornictwo i jakość są dla nas ważne”, mówi Hans Bergström. Dotyczy to wszystkiego, od naszych produktów i prezentacji firmy, po architekturę budynku i meble, przy których pracujemy. 

Przemyślana kolorystyka


Z pomocą architekta Kay Linghoff powstał budynek, w którym wszystko układa się w stylową całość, zarówno na zewnątrz i wewnątrz. Czarno-biało-szara kolorystyka widoczna jest wszędzie: na elewacji, ścianach i podłogach, efektownej klatce schodowej z windą, w oświetleniu i przeszklonych drzwiach, a także na meblach i innych elementach wyposażenia. Wrażenie jest stylowe, kojące i niezwykle przyjemne. 
Kvinna som sitter vid ett skrivbord
Svart skåp med prydnader ovanpå

Wielkie wymagania dla AJ

Przy wyborze wystroju wnętrza postawiono duże wymagania w zakresie kolorystyki, jakości i niezawodności dostaw.

 „To nasz architekt opowiedział nam o firmie AJ Produkty”, mówi Hans.- I udało się. Zapewnili wszystko, od propozycji produktów aż po terminową dostawę i pomoc w montażu na miejscu”.


Helena Thelander, sprzedawczyni projektowa AJ Produkty specjalizująca się w biurach kierowała pracami związanymi z przygotowaniem i dostarczeniem rozwiązania dla Beslag Design.

„Było to wielkie wyzwanie!. Zaoferowaliśmy też rozwiązania opracowane specjalnie na tę okazję… z dobrym rezultatem”. 
Konferensbord med stolar runt omkring

Biura i zaplecze konferencyjne


Biura wyposażone są w stoły narożne z regulacją wysokości, dodatkową przestrzeń do pracy, krzesła biurowe i szafki do przechowywania, w których teczki i dokumenty są schowane za przesuwanymi drzwiami, aby zapewnić proste i praktyczne wrażenie.
 
Do sal konferencyjnych dostarczyliśmy stoły i krzesła. Do największej sali konferencyjnej, często wykorzystywanej jako sala szkoleniowa, wybrano 12 stołów konferencyjnych, które można rozłożyć w klasycznym ustawieniu wykładowym, a także łączyć, tworząc inne aranżacje. Elastyczna i bardzo użyteczna możliwość.
lagermiljö med skrivbord, personer och packbord.

Efektywność dostaw


Ponadto wyposażyliśmy magazyn. Przesyłki wychodzące są teraz pakowane na stołach do pakowania, których wysokość można łatwo dostosować do wzrostu różnych pracowników. Stoły są wyposażone w akcesoria dodatkowe ułatwiające przygotowanie do wysyłki.
 

„Meble, które wybraliśmy, są eleganckie, praktyczne i naprawdę zwiększają komfort. Jesteśmy więc bardzo zadowoleni ze współpracy” – podsumowuje Hans Bergström.

Chcesz wiedzieć, co eksperci AJ mogą zrobić  dla Twojej firmy? Przeczytaj o sprzedaży projektowej tutaj

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.