Stoły konferencyjne z regulacją wysokości

Korzystanie z krzeseł o regulowanej wysokości nie jest niczym niezwykłym, a w pracach biurowych jest wręcz obowiązkiem związanym z prawidłowymi zasadami BHP. Podczas pracy przy komputerze, dokumentach, wykonywanej na siedząco, właściwe ułożenie fotela lub krzesła może nie tylko poprawiać jej komfort i wpływać na wydajność pracownika, ale również zapobiegać różnym urazom. Skoro więc tyle mówi się o zaletach regulowanych foteli biurowych, dlaczego tak niewielką wagę przywiązujemy do stołów i biurek z regulacją wysokości?

Stoły z regulacją

AJ Produkty postanowiło to zmienić, dlatego przestawiamy Państwu unikatowe, nowoczesne i stylowe stoły biurowe wyposażone we wbudowany mechanizm regulowania swojej wysokości. Stoły tego typu mają szerokie zastosowanie w biurach i recepcjach, mogą być wykorzystywane do spotkań biznesowych z klientami lub do bezpośredniej pracy biurowej dla samych pracowników. Dzięki mechanizmowi można je podnosić i opuszczać bez użycia siły, dlatego ich obsługą może się zajmować każdy. Stół z regulacją wysokości od AJ Produkty to mebel praktycznie niezastąpiony, wykorzystujący najnowsze zasady ergonomii oraz ekonomii pracy. Nie tylko zapobiega potencjalnym urazom i kontuzjom, nie tylko pozwala zmienić nieco środowisko pracy, nie tylko idealnie komponuje się z każdym wnętrzem, ale przede wszystkim jest uniwersalny i można go umieścić w każdej biurowej lub niebiurowej przestrzeni.

Konferencja na poziomie

W naszej ofercie dostępne są standardowe stoły konferencyjne o długości 2400mm oraz szerokości 1200mm, dlatego pasują zarówno do biur, jak i do zorganizowania spotkań biznesowych, konferencji, prezentacji lub niewielkiego poczęstunku integracyjnego dla pracowników. Stoły są wykonane z solidnego, ale zarazem lekkiego laminatu, dlatego można je bez przeszkód przenosić w dowolne miejsce. Ich szerokie zastosowanie podczas konferencji doceniane jest w wielu firmach i w różnych branżach: uniwersalny wygląd, klasyczny design oraz kompleksowe połączenie nowoczesności z tradycją sprawiają, że stoły sprawdzają się w każdej sytuacji. Są doskonałym uzupełnieniem firmowego wnętrza, a przy tym niezwykle praktyczne w użyciu.

Elektryczne regulowane stoły

Wszystkie oferowane przez AJ Produkty stoły konferencyjne z elektryczną regulacją wysokości to meble sprawdzone, trwałe i wielokrotnie testowane. Pochodzą ze specjalnie przygotowanych kolekcji zaprojektowanych przez naszych specjalistów, dlatego możemy ręczyć za ich wieloletnią trwałość i użyteczność w warunkach biurowych. Minimalna wysokość blatu, jaką osiągają proponowane modele, to 640mm, maksymalna natomiast sięga do aż 1290mm, co czyni je niezwykle elastycznymi i funkcjonalnymi meblami w firmowym środowisku. Ich wysokość można dowolnie zmieniać, a dzięki temu elastycznie dopasowują się do wysokości innych blatów w firmie: szafek, szaf lub biurek, tworząc tym samym większą i praktyczniejszą powierzchnię użytkową.