Biurka

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Odpowiednio dobieraj biurka do biur

Jeden z podstawowych mebli będących wyposażeniem biura, miejsce pracy każdego pracownika to oczywiście biurko do biura. Choćby z tego względu, że spędzamy przy nim mnóstwo czasu, do jego wyboru należy podejść ze szczególną starannością. Wybierając biurka narożne duże, ścienne albo elektryczne warto zwrócić uwagę na kilka ważnych detali. Przede wszystkim to, czy są to biurka ergonomiczne, dostosowane do pracownika albo czy narożne biurko będzie lepszym rozwiązaniem od chociażby biurka z dostawką. Odpowiednia wysokość, rozmiar i dopasowanie biurka do biura do indywidualnych potrzeb każdego pracownika zapobiega bowiem pojawiającym się często jako choroba zawodowa problemom z kręgosłupem.

Biurka narożne - funkcjonalność i trwałość

W ofercie sklepu AJ Produkty znajdują się klasyczne meble jak biurka narożne stacjonarne o wyjątkowej funkcjonalności, pozwalające na urządzenie każdej przestrzeni biurowej jak np. biuro domowe czy sala konferencyjna. Nasze małe biurka narożne komputerowe spełnią się w przestrzeniach o ograniczonej powierzchni, a biurko dostawa będzie idealnym rozwiązaniem tam, gdzie potrzeba większego blatu roboczego. Wśród oferowanych modeli znajdują się m. in. kompaktowe biurka komputerowe narożne Nomad zaprojektowane przez Elin Basander Andre – jedną z wieloletnich projektantek pracujących dla AJ Produkty, które dzięki swoim rozmiarom znakomicie nadają się do transportu oraz urządzania przestrzeni wspólnej biura. Posiadamy również stół biurowy narożny oraz bardzo estetyczne, funkcjonalne i praktyczne biurka sklepowe, na których mieści się nie tylko sprzęt, ale też podstawowe narzędzia ułatwiające codzienną pracę.

Narożne biurka modułowe

Klientom polecamy zwrócenie uwagi nie tylko na biurko do biura narożne, ale również na biurko rogowe z kolekcji MODULUS czyli przeznaczone do składania własnych segmentów meblowych. Meble modułowe to najlepszy sposób, aby samemu zaprojektować wygląd przestrzeni firmowe. Można wybrać dowolne biurka do biura narożne, kierując się ich rozmiarem, wyglądem, powierzchnią a nawet tym, jaka jest ich cena lub kolor. W AJ Produkty posiadamy biurko narożne szare, eleganckie i popularne rogowe biurko narożne czarne oraz cieszące się zaufaniem klientów biurka narożne białe. W ofercie nie zabrakło też modeli z barwach naturalnego drewna: biurko bukowe to opcja dla osób, które stawiają w firmie na naturalność. Występuje jako biurko duże (2000x800 mm) lub jako biurka narożne małe. Oprócz biurka buk posiadamy również modele z blatem w kolorze brzozy i dębu oraz biurka do biur pokryte blatem z laminatu. U nas znajdziesz najlepszej jakości meble modułowe dostosowane do świadczenia usług w firmie, wyposażenia hal produkcyjnych, biur obsługi klientów czy gabinetów. Wszystkie meble takie jak biurka narożne nowoczesne mogą być rozbudowane o dodatkowe elementy, na przykład szafki na kluczyk do przechowywania firmowych lub Twoich danych osobowych. Korzystając z opcji modułowej warto wybierać nowoczesne biurka narożne, które zmienią biuro i jego wygląd.

Klasyczny design biurek do biura

Osobom poszukującym klasycznego designu proponujemy biurka biurowe narożne Flexus oraz biurko narożne prawe i biurko narożne lewe pozwalające na wygodną pracę osobom posługującym się prawą lub lewą ręką. Nasze produkty występują jako meble w różnych wersjach kolorystycznych, zachowując jednak klasyczny i elegancki design. Staramy się, aby ergonomiczne biurka jak biurko buk FLEXUS były wyposażone w przydatne wypusty na kable do drukarki, monitora czy komputera. Kolor stelaża to najczęściej biały, czarny, srebrny i szary, natomiast blat malowany z każdej strony posiada dodatkowo odcienie brzozy, buka i dębu. Mamy duże biurko narożne nowoczesne z ramą w kształcie litery T pasujące jako świetne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących rozwiązań biurowych. Biurko dostawka z kolei wpasuje się w wymagania osób będących na bieżąco z meblowymi trendami. Nasze meble unowocześniają biuro, a przy tym zachowują w nim sporo przestrzeni i odpowiednią funkcjonalność, ponieważ nie zajmują wiele miejsca. Biurka narożne biurowe to tym samym idealny produkt dla wszystkich, którzy chcą w jak największym stopniu wykorzystać przestrzeń wspólną dla pracowników i do świadczenia usług w każdym typie działalności. Cena poszczególnych modeli z pewnością będzie dopasowana do Twoich możliwości finansowych.

Biurko narożne jako dostawka

Jeśli w biurze nie ma miejsca na duże meble, można zastosować w nim biurko narożne małe służące jako klasyczna dostawka. Takie rozwiązanie jest wysoce optymalne, ponieważ biurka narożnikowe powiększają przestrzeń roboczą, a dzięki swojej konstrukcji świetnie wpasują się w miejsca, gdzie nie stanęłoby żadne inne biurko. Dostęp do niego jest z każdej strony i może na nim pracować osoba prawo oraz leworęczna - to idealne rozwiązanie dla Twoich pracowników. Każde biurko biurowe narożne z oferty sklepu internetowego AJ Produkty posiada prawną ochronę gwarancyjną, a my zapewniamy krótki czas dostawy. Wyróżnia nas też atrakcyjna cena oraz to, że służymy pomocą w wyborze najlepszego modelu. Biurko do biura z naszego sklepu to połączenie mocnej, wytrzymałej ramy metalowej oraz lekkiego, ale odpornego na zniszczenia, zarysowania czy uszkodzenia blatu drewnianego lub z płyty drewnianej i dodatkowo laminowanego.