Zestawy mebli konferencyjnych

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Wyposażenie firmy: zestawy mebli konferencyjnych

Zorganizowanie profesjonalnej konferencji lub spotkania biznesowego z ważnymi oferentami i kontrahentami wymaga przygotowania merytorycznego oraz technicznego. To ostatnie przejawia się między innymi właściwym wyposażeniem wnętrza sali konferencyjnej w odpowiedniej wielkości stoły, wygodne krzesła, miejsca dla prelegentów, projektory itp. Oferta AJ Produkty pozwala zadbać o najmniejsze szczegóły i sprawić, że sala konferencyjna już na starcie zrobi w pełni profesjonalne wrażenie.

Gotowe zestawy mebli konferencyjnych

W żadnej profesjonalnie urządzonej sali konferencyjnej nie powinno zabraknąć podstawowego narzędzia pracy, czyli stołu. Zamiast oddzielnie dobierać stoły i krzesła, szukać identycznych lub podobnych kolorów, zbliżonego designu lub funkcjonalności, o wiele praktyczniej jest kupić gotowy zestaw mebli konferencyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przygotowane przed specjalistów od aranżacji wnętrz zestawy stołów z 6 lub 8 krzesłami. Wszystkie posiadają nowoczesny wygląd, kompaktowe rozmiary i trwałą, wytrzymałą powierzchnię blatu. Wybrane modele mają rozkładane, 3-częściowe blaty oraz krzesła z wygodnie wyprofilowanymi podłokietnikami. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty nie tylko eleganckie pod względem wyglądu i zaspokajające wizualne oczekiwania klientów, ale przede wszystkim wygodne, komfortowe i praktyczne, które sprawdzą się podczas gorących, przeciągających się dyskusji.

Małe stoły z krzesłami

Specjalną ofertę AJ Produkty stanowią małe stoły konferencyjne przeznaczone do klimatycznych, prywatnych spotkań biznesowych. Sześć eleganckich krzeseł gwarantujących komfort siedzenia i wyposażonych w kółka, a także innowacyjny typ blatu tłumiącego hałas to propozycja dla firm, które cenią sobie starą klasykę połączoną z nowoczesnymi rozwiązaniami. Każdy stół konferencyjny od AJ Produkty to wysoka jakość wykonania, którą doceniają klienci z przeróżnych branż. Małe stoły do sal konferencyjnych można umieścić bez problemu w niewielkich pomieszczeniach, zachowując jednocześnie ich pełną funkcjonalność. Dostępne są modele w różnych opcjach kolorystycznych, w tym oczywiście w klasycznej bieli, czerni i odcieniach szarości, które dzięki swojej uniwersalności można ustawić w każdej sali konferencyjnej.

Wyposażenie sali konferencyjnej

Znalezienie odpowiednich stołów z dopasowanymi krzesłami to spore wyzwanie dla świeżo startujących firm, które chcą robić dobre wrażenie już na samym początku każdego biznesowego spotkania. Kupując meble konferencyjne w AJ Produkty macie Państwo absolutną gwarancję, że dostarczymy produkt z najwyższej półki, który posłuży przez wiele lat nawet codziennej eksploatacji. Każdy stół i każde krzesło konferencyjne albo wygodny fotel na kółkach zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o użytku biurowym, dlatego zarówno ich wygląd, kształt i ergonomia są dopasowane do długich firmowych spotkań. Aktualny katalog zestawów konferencyjnych obejmuje stoły o standardowych wymiarach 2, 4x1, 2m lub 3, 2x1, 2m oraz krzesła z tapicerką z ekologicznej skóry w różnych kolorach, w tym czarnym, szarym, żółtym, śliwkowym i białym.