Ergonomiczne biurka komputerowe z regulacją wysokości

W sklepie internetowym AJ Produkty oferujemy szeroką gamę biurek komputerowych odpowiednich dla różnych obszarów roboczych: od biur i recepcji, po warsztaty i magazyny. W ofercie jest także biurko szkolne oraz biurko nowoczesne dostosowane do komputerów stacjonarnych. Większość blatów jest wykonana z wysokiej jakości laminatu i podparta stalowymi ramami, co czyni je łatwymi do czyszczenia. Szczególnie warto zwrócić uwagę na biurko 70 cm, które mimo niewielkich rozmiarów świetnie sprawdza się jako pojedyncze stanowisko pracy. Dążymy do zapewniania mebli biurowych, które są funkcjonalne i ergonomiczne. Dostosowując się do wymagań rynku w naszej ofercie znajdują się również stoliki pod komputer stacjonarny. Wykonane w minimalistycznym stylu zapewniają odpowiedni komfort, a dzięki możliwości regulacji wysokości blatu są wyjątkowo praktyczne i nadają się do pracy dla osób o różnym wzroście. Sprawdzą się w najbardziej zaskakujących środowiskach pracy. Szanujemy Twój czas, więc nasza oferta to meble w pełni uniwersalne. Sprawdź, na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego rozwiązania i właściwego produktu.

Biurka komputerowe do pracy stojącej

Stanowiska i biurka komputerowe, w tym biurka dla graczy oraz z szufladami są dostępne w różnych wymiarach, szerokości od 500mm do 920mm oraz długości pomiędzy 700mm a 1380mm. Różnorodność w zakresie tych parametrów pozwala swobodnie umieścić meble w każdej przestrzeni, dopasowując ich wymiar do wolnego miejsca lub potrzeb danego stanowiska komputerowego lub biurowego. Biurka z szufladami nadające się do pracy stojącej mają regulowaną wysokość, ale przede wszystkim pasują do różnych wnętrz. Posiadamy białe biurka do komputera (w odcieniu naturalnej brzozy) a także biurka w barwie buka, które w swojej jasnobrązowym odcieniu nadają aranżacji wrażenia większej elegancji i nowoczesności. Nasze produkty posiadają zakres regulacji wysokości roboczej pomiędzy 660mm a 1180mm w zależności od modelu, a ich kształt to klasyczny kwadrat lub prostokąt. W ofercie dostępne jest też biurko wąskie z szufladami, które można wysuwać od najwyższej do najniższej. Regulacja wysokości umożliwia płynną zmianę pozycji pracy bez żadnego dyskomfortu. Komputerowe biurka na kółkach można połączyć razem aby stworzyć wspólny obszar roboczy i szeroki blat, tworząc w ten sposób meble segmentowe używane na przykład w call center lub biurach obsługi klienta.

Dopasowane biurko komputerowe

Nie trzeba być zawodowym graczem ani pracownikiem biurowym, żeby wiedzieć, jak ważne jest odpowiednie biurko lub stolik pod komputer i drukarkę. Powinno nie tylko utrzymać cały sprzęt, ale również zapewniać pracownikowi odpowiedni obszar roboczy, miejsce na klawiaturę, dokumenty i pozostałe wyposażenie biurka. W AJ Produkty cenimy sobie skandynawską precyzję wykonania, jaką cechują się na przykład bardzo popularne biurka i chcemy zaoferować naszym klientom równie wysoką jakość wykonania. Dlatego sprzedawane przez nas małe biurka, stoliki komputerowe na laptopy czy małe biurko na komputer to meble o wyjątkowej trwałości, eleganckie, nowoczesne. Projektując je chcieliśmy zaoferować klientom dostęp do mebla maksymalnie uniwersalnego, a przy tym o niebanalnym charakterze. Typowo biurowe zastosowanie, jakie ma każde biurko pod komputer stacjonarny sprawia, że może służyć zarówno jako mebel wolnostojący, gdzie dostęp jest z każdej strony, ale również jako część większego segmentu lub biurko narożne. Zaletą naszych produktów jest to, że tak samo jak biurka dają wręcz wieloletnią gwarancję pełnej sprawności w użytkowaniu. Dotyczy to każdego modelu zarówno użytkowanego sporadycznie, jak i obciążonego codzienną i regularną eksploatacją w warunkach, do jakich został zaprojektowany.

Biurka naścienne

Biurko komputerowe ścienne jest odpowiednią opcją dla obszarów roboczych o ograniczonej przestrzeni, czyli tam, gdzie można umieścić tylko małe biurko pod komputer o niewielkim blacie roboczym. Dobrą opcją będzie więc ich zakup do małych gabinetów, ale też warsztatów, pokojów dyżurnych, pokojów socjalnych i wypoczynkowych czy portierni albo recepcji. Ponadto, ze względu na to że biurka do komputerów są zamontowane na ścianie, ułatwia to sprzątanie przestrzeni pod blatem i sprawne utrzymanie tam odpowiedniej czystości. Takie wysokie biurko pod laptopa i drukarkę ułatwia przechowywanie sprzętów elektronicznych, ale również pomaga oszczędzić mnóstwo miejsca. Za jego pomocą utrzymasz porządek biura, ale także samego stanowiska pracy, co pomaga w szybszej realizacji projektów przez pracowników - ci są wydajniejsi, gdy przed przystąpieniem do obowiązków służbowych nie muszą najpierw sprzątać biurka lub zmieniać jego położenia, wysokości i ustawienia.. Warto bowiem wspomnieć, że naścienne biurka pod komputer stacjonarny również umożliwiają regulację pozycji pracy dzięki dowolnej zmianie wysokości swojego blatu. Meble są dostępne w kolorze buku (brązowe) lub brzozy (białe), wykonane z drewna i mają nośność 70kg, a ich szerokość jest stała. Poznaj specyfikację produktów, przejrzyj naszą ofertę wykorzystując sortowanie według cen rosnąco lub malejąco i skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz uzyskać więcej informacji. Czas na odpowiedź to zwykle nie dłużej niż 24h. Dostawa z naszego sklepu jest gwarantowana w ustalonym wcześniej terminie.

Elektryczne biurko na kółkach

Tam, gdzie pojawia się częsta konieczność zmiany wysokości biurek i krzeseł komputerowych, warto zwrócić uwagę na biurka z elektryczną regulacją. Zazwyczaj na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczne biurko wysokie, ale już w kilka chwil może się zmienić w niskie i wygodne biurko dla graczy lub stolik komputerowy. Takie meble pozwalają zaoszczędzić czas poświęcany na każdorazową zmianę wysokości, a skoro czas to pieniądz, zyskuje na tym sama firma, zwiększając wydajność pracowników. Elektryczne biurko komputerowe to popularne rozwiązanie sprawdzające się w wielu przestrzeniach biurowych, firmowych, przemysłowych i usługowych. Inwestując w biurka z elektrycznym regulatorem wysokości od AJ Produkty masz pewność, że kupujesz meble i towar najwyższej klasy.

Nie przegap tych kategorii

Biuro i konferencja