Stoły konferencyjne składane

Podstawowym modelem stołu konferencyjnego jest ten ze składaną ramą. To stół konferencyjny 12 osób, który najlepiej sprawdza się w małych firmach i biurach, gdzie nie ma dużo miejsca i po każdym użytku można go schować i przechować. Stół konferencyjny rozkładany zajmuje niewielką powierzchnię po złożeniu, zaś po rozstawieniu stelaża może mieć znacznie większe wymiary. Składane stoły konferencyjne w naszej ofercie to meble występujące w opcjach klasycznego prostokąta dla biur o niewielkiej przestrzeni lub jako stół konferencyjny owalny, który sam w sobie zajmuje więcej miejsca, ale pod względem wizualnym może stanowić ciekawą alternatywę. Stół konferencyjny składany dla 8 osób można dopasować również pod względem koloru stelaża - czarny, biały, chromowany. Tam, gdzie nie ma potrzeby rozstawiania dużych stołów, można zastosować mały stolik konferencyjny, który również znajdziesz w ofercie sklepu internetowe AJ Produkty.

Estetyka wykonania

Sale konferencyjna znajdują się zarówno w biurach, szkołach, hotelach, szpitalach, jak również innych środowiskach i miejscach pracy biurowej, wykonywanej w dziedzinach usługowej i handlowej. Nasze stoły konferencyjne składane 10 osób zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były odpowiednie dla różnych firm i przedsiębiorstw niezależnie od dziedziny ich działalności. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście stołów konferencyjnych z laminowanym wykończeniem dla tych, którzy cenią trwałość i funkcjonalność, jak i mały stół biurowy, który może służyć jako dostawka. Osoby, które szukają nowoczesnych rozwiązań powinny się zapoznać z ofertą stołów o niestandardowych kształtach wykończonych białym lub czarnym laminatem, które występują też jako stoły biurowe składane. Podstawy tego typu stołów dostępne są w kolorze aluminium lub chromowanym. Dla firm, którym zależy na jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni roboczej właściwym rozwiązaniem będzie wykorzystanie mobilnych składanych stołów konferencyjnych. W przypadku organizacji przyjęć firmowych, bankietów, spotkań z inwestorami albo po prostu imprez integracyjnych stół biurowy z regulacją wysokości można zastąpić poprzez liczne stoliki konferencyjne o małej powietrzni, ale stabilnym i wytrzymałym blacie.

Duży wybór mebli i stołów konferencyjnych

W żadnej firmie nie może zabraknąć porządnego stołu konferencyjnego. Dlatego też jako producent mebli firmowych oraz wyposażenia dla przedsiębiorstw zadbaliśmy o to, żebyś miał w czym wybierać i dzięki temu jeszcze lepiej wyposażył biuro w odpowiedni stół do sali konferencyjnej. To bardzo ważne, aby mieć przy czym przeprowadzać ważne konferencje z klientami i pracownikami Twojej firmy. Zadbaj o to, aby odbywały się one w najlepszej jakości otoczeniu. Nasze stoły to połączenie szwedzkiej precyzji z dbałością o najmniejsze detale i szczegóły, które decydują o użyteczności stołów konferencyjnych. Nasza oferta obejmuje nie tylko klasyczne meble do sal konferencyjnych, ale również profesjonalne, nowoczesne i zgodne z aktualną modą designerską stoły składane bankietowe. Posiadamy je w różnych rozmiarach i wysokościach oraz wymiarach i kolorach blatu - w tym niezwykle popularny stół biurowy o standardowe szerokości 1,2 metra i długości od 2,4 m przez 3,2 m, 4 m, 4,8 m aż do 5,6 metra. Kompletne rozwiązania dla sal konferencyjnych wymagają więcej niż tylko stołów. Stoły rozkładane bankietowe muszą być odpowiednio skomponowane z krzesłami, wykładzinami oraz innym wyposażeniem sali. Oferta AJ Produkty pozwoli na kompletne wyposażenie sali konferencyjnej. Poznaj naszą ofertę, aby znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.