Krzesła konferencyjne i fotele

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Fotele i krzesła do sal konferencyjnych

W AJ Produkty rozumiemy znaczenie sal konferencyjnych dla funkcjonowania biura. Ważne jest, aby były dobrze zaprojektowane i wyposażone. Wybór odpowiedniego krzesła do sali konferencyjnej ma duży wpływ na późniejszą wygodę jego użytkowania, ponieważ właściwie dobrane fotele konferencyjne mogą przyczynić się do zapobiegania problemom zdrowotnym ze stawami, mięśniami i kręgosłupem. Dobrym sposobem na wybór krzeseł jest dokładne rozważenie, w jaki sposób ma zostać wykorzystana przestrzeń w sali konferencyjnej w dni robocze. Krzesła sztaplowane i składane będą dobrym wyborem do sal, w których odbywają się głównie szkolenia i prezentacje. To nowy produkt i rozwiązanie, które pozwoli szybko zwiększyć liczbę krzeseł w miarę potrzeb. Z kolei stylowe krzesła konferencyjne z podłokietnikami o nowoczesnym wzornictwie są bardziej odpowiednie, gdy sale będą wykorzystywane na spotkania z zarządem lub klientami. Z nami znajdziesz krzesło biurowe, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

Fotele konferencyjne w służbie wygodzie

Jako producent mebli dla firm oferujemy szeroką gamę krzeseł konferencyjnych, które mogą odpowiadać różnym wymaganiom zarówno biznesowym jak i budżetowym - niska cena w ich przypadku nie idzie bowiem w parze z niską jakością. Każde zaprojektowane, wykonane i sprzedawane przez nas krzesło sztaplowane musi przejść rygorystyczne testy jakościowe, zanim zostanie przekazane klientom. To dla nas ważne, ponieważ krzesła bankietowe konferencyjne muszą wytrzymać użytkowanie trwające całymi latami a nie tylko w poszczególne dni. Dlatego oferujemy swoim klientom jedynie wygodne i funkcjonalne krzesła konferencyjne składane, które posłużą im przez wiele lat i z których będziecie Państwo w pełni zadowoleni. Poniżej wymieniono niektóre z elementów, na które należy zwrócić uwagę wybierając krzesło ISO chrom dostosowane do swoich potrzeb:

Estetyczne krzesła konferencyjne

Estetyka jest szczególnie ważnym czynnikiem przy wyborze mebli do sali konferencyjnej takich jak sztaplowane krzesła do biura, szczególnie jeśli przestrzeń będzie wykorzystana do spotkań z potencjalnymi klientami w umówione dni. Nasze krzesła składane konferencyjne są dostępne w różnych kolorach takich jak: buk, brzoza, beżowy, niebieski, szary, zielony, pomarańczowy, fioletowy, a nawet nowy odcień: czerwony i szary. Dużą popularnością cieszy się krzesło konferencyjne czarne polecane ze względu na prosty i nowoczesny design, popularny kolor oraz łatwość w utrzymaniu go w czystości. To właśnie owoczesny design pozwala na dopasowanie naszych produktów do każdego wnętrza. Znajdziesz u nas pojedyncze krzesła konferencyjne tanie (niska cena, wysoka jakość), jak i całe zestawy polecane zwłaszcza do większych sal konferencyjnych albo biur obsługi klienta. AJ Produkty to wiodący producent mebli tego typu, dlatego dbamy o ich odpowiedni styl, wygląd oraz funkcjonalność. Przychodzimy też Państwu z pomocą, jeśli pojawiają się jakieś pytania.

Materiał wykonania krzeseł konferencyjnych i foteli

Oferujemy krzesła iso wykonane w różnych materiałach takich jak: tkanina, laminat, skóra, skóra syntetyczna. Część z naszych produktów to również skóra w pełni ekologiczna, bezpieczna dla środowiska i zgodna z bieżącymi trendami. Nowy styl mebli uzyskany dzięki szerokiej gamie zastosowanych materiałów sprawia, że każde krzesło konferencyjne z podłokietnikami to klasa sama w sobie. Należy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego materiału w zależności od typu organizowanych spotkań. Na przykład jeżeli fotele konferencyjne będą używane przez dłuższy czas, warto upewnić się czy tkanina jest przepuszczalna i nie powoduje pocenia się. Z kolei jeśli przeznaczone są do użytku okazjonalnego raz na kilkanaście dni, krzesło sztaplowane może być wykonane ze skóry syntetycznej, która jest łatwa w czyszczeniu. W ofercie AJ Produkty i w naszym sklepie znajdziecie też krzesło chrom o estetycznym wyglądzie i minimalistycznych zdobieniach, zaś dla koneserów estetyki polecamy krzesła konferencyjne tapicerowane jako nowy i zaskakujący design na branżowym rynku.

Wysokość i głębokość siedziska fotela

Ważnym aspektem, na który koniecznie należy zwrócić uwagę są nie tylko kolory czy podłokietniki, ale wysokość siedziska. To element który ma wpływ na zachowanie odpowiedniej postawy ciała, a więc i na komfort siedzenia. Krzesła do sali konferencyjnej z regulowaną wysokością siedziska dają możliwość indywidualnego dostosowania ich do konkretnego użytkownika. Głębokość siedziska powinna być odpowiednia również dla wysokich osób, co gwarantuje każde krzesło konferencyjne ISO. Nasze krzesła są dostępne w różnych wysokościach siedziska od 410 do 580mm a także szerokości sięgającej od 390 do 510 mm. Równie ważny okazuje się też maksymalny udźwig, którym można obciążyć fotele do sali konferencyjnej. Nasze modele poradzą sobie z ciężarem od 90 do nawet 150 kilogramów.