Lampy sufitowe, które upiększą pomieszczenia biurowe

W kwestii podniesienia poziomu estetyki firmowych pomieszczeń, pierwszą myślą przedsiębiorcy są zwykle meble biurowe. Należy jednak pamiętać, że oprócz głównych elementów wyposażenia, takich jak wspomniane meble, warto zainwestować także w sprzęt, który pomaga tworzyć unikalne i innowacyjne miejsca pracy - tym sprzętem jest z pewnością lampa sufitowa oraz lampa wisząca. To ważne również ze względu na to, jak dana przestrzeń firmowa będzie odbierana po stronie klienta. Celem jest biuro, które będzie nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także zapewni komfortowe warunki do pracy. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest oświetlenie sufitowe, takie jak lampy wiszące. Nasze nowoczesne i stylowe lampy sufitowe do biura doskonale komponują się z otoczeniem, takim jak strefa wejściowa, recepcja, stołówka oraz inne miejsca publiczne. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym opisem funkcjonalności, jakimi cechuje się lampa sufitowa od AJ Produkty.

Lampy sufitowe do biura sufitowe

Najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym w przestrzeniach biurowych są lampy sufitowe biurowe, które nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia. Będą pasowały do małych gabinetów, sal konferencyjnych, pokojów socjalnych, open roomów, ale znajdą też zastosowanie nawet w restauracji, magazynie czy sklepie. Tam, gdzie potrzebne jest mocne, regularne oświetlenie sufitowe lampy doskonale spełnią swoją rolę tak samo jak lampy reflektory sufitowe. W ofercie AJ Produkty proponujemy Państwu wyposażenie oświetleniowe najlepszej jakości, którego cena jest dostosowana do realiów rynku i pozwala na zakup sprzętów takich jak lampa wisząca nawet małym przedsiębiorcom. Jeśli szukacie opcji zmiany oświetlenia w swoim biurze albo całej firmie i chcecie zainwestować w nowe modele lamp sufitowych - jesteśmy do Państwa usług. W katalogu naszych produktów znajdziecie zarówno tradycyjne lampy pokojowe sufitowe, jak i specjalistyczne lampy wiszące, które warto zamontować w przypadku większych pomieszczeń i przestrzeni np. w magazynach, archiwach, kartotekach, halach sprzedaży, wystawowych czy w namiotach.

Lampy wiszące do biura

Posiadamy na stanie nowoczesne lampy sufitowe biurowe w typie wiszącym, dzięki czemu można swobodnie regulować ich wysokość nad podłogą i dostosowywać ją do wymiarów pomieszczenia. Ponieważ wykorzystuje technologię LED, oferowana przez nas lampa sufitowa biurowa jest w pełni energooszczędna, nie tracąc absolutnie nic na swojej wydajności i efektywności świetlnej. To model dostępny w rozmiarach długości 658 mm, 1268 mm i 1568 mm, mocy od 12W do 60W i lumenie od 1000 do 6600 Lm. Kupując nowoczesne lampy wiszące do biura można również skorzystać z innego modelu z serii MAGNUM z metalowym kloszem, bardzo industrialnym designem i mocy równej 60M. Lampa sufitowa biurowa tego typu posiada kabel o długości 1,5 metra, stanowiąc bardzo funkcjonalne i estetyczne oświetlenie sufitowe oraz ogromne źródło mocnego, ale bezpiecznego dla oczu światła.

Dlaczego lampy wiszące?

Odpowiedź jest prosta - lampy sufitowe wiszące zajmują mniej miejsca niż ich stojące odpowiedniki - czy to na ziemi, czy na stole, biurku albo komodzie. Nie trzeba więc specjalnie zmieniać ustawienia mebli, przesuwać biurek albo stanowisk pracy - odpowiednio zawieszone lampy przysufitowe dostarczą właściwą dawkę światła, pozwalając pracownikom na efektywne wykonywanie swoich działań. W naszej ofercie dostępna jest lampa nowoczesna sufitowa o atrakcyjnym wzorze konstrukcyjnym - model Picasso to oferta dla osób, które lubią mieć w swoim biurze powiew dekoracyjnej awangardy. Inne popularne rodzaje naszych produktów to lampy reflektorowe sufitowe a także nowoczesna lampa wisząca z serii Athena zasilana ledowymi świetlówkami. Lampy wiszące świetnie pasują do każdego typu pomieszczenia. Wysyłka zamówionego produktu odbywa się zawsze terminowo i pod wskazane na stronie dane klienta. Technologia LED Nasze nowoczesne lampy LED emitują delikatne, ciepłe światło w kolorze białym, co sprawia, że idealnie sprawdzą się w przestrzeniach publicznych. Wszystkie zyrandole przysufitowe oraz lampy wiszące wyposażone w żarówki tego typu rozświetlają pomieszczenie przyjaznym i przyjemnym blaskiem, który nie męczy wzroku. Użyta technologia LED zapewnia wiele korzyści: np. lampy podsufitowe mają o wiele mniejsze zużycie energii w porównaniu z tradycyjnymi lampami żarowymi oraz wydłuża żywotność żarówek nie o dni, ale o całe miesiące. Oprócz tego, lampy do biura sufitowe wykorzystujące tę technologię są przyjazne dla środowiska i nie zawierają toksyn, chemikaliów ani innych szkodliwych substancji. To w pełni nowoczesne oświetlenie sufitowe, które coraz częściej spotyka się nie tylko międzynarodowych, ale również małych, rodzinnych biurach i w każdym profesjonalnym zakładzie i sali obsługi klienta. Cena za ledowe żyrandole przysufitowe jest niewiele wyższa od zwykłego oświetlenia, ale różnica zwraca się bardzo szybko w niższych kosztach oświetlenia i dłuższym czasie eksploatacji, który posiada lampa wisząca.

Styl i estetyka lamp sufitowych

Pokoje spotkań oraz przestrzenie recepcyjne potrzebują najbardziej atrakcyjnego oświetlenia, jakie daje lampa sufitowa do biura i lampa wisząca, gdyż to właśnie tam zaczyna się wizyta każdego gościa w firmie. Dobre oświetlenie i lampa sufitowa pomagają wywrzeć pozytywne wrażenie jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, a przydatne są w tym właśnie lampy sufitowe plafoniery. Dzięki lampom każde biuro będzie rozświetlone, a co za tym idzie – piękniejsze; można też optycznie zwiększyć jego przestrzeń. Co więcej, lampy sufitowe do biura dostarczane są z odczepianymi łańcuchami, których można użyć do zawieszenia oświetlenia na suficie. Lampy do biura wiszące w ofercie AJ wyposażono w ściemniacze, co pozwala zaoszczędzić energię i zmienić wygląd oraz nastrój panujący w firmowych pomieszczeniach. Jeśli nie wiecie Państwo, jakie plafony sufitowe wybrać która lampa wisząca bardziej pasuje do biura, albo czy zastosowane oświetlenie z sufitu będzie najbardziej optymalną opcją, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Postaramy się dobrać lampy wiszące nowoczesne w takich sposób, aby korzystanie z nich w biurze było w pełni funkcjonalne, intuicyjne oraz produktywne dla Twoich pracowników.