Mównice i pulpity nauczycielskie w szkołach

Mównica jest to mebel, który można wykorzystywać czy to w placówce oświatowej czy w firmie, na wiele sposobów. Jest doskonałym dodatkiem wyposażenia do każdego miejsca pracy. Mównice i pulpity są uniwersalnymi produktami, które mogą być używane jako małe biurka w recepcji czy jako platforma do mówienia podczas prezentacji i seminariów. Mównica może także stanowić świetne dodatkowe miejsce do przechowywania w szkole czy w biurze itp. Mównice są bardzo przydatne w środowiskach dydaktycznych i szkoleniowych, ponieważ mają miejsce do przechowywania na różne materiały i pomoce dydaktyczne. W AJ Produkty zapewniamy duży wybór mównic, których cena jest atrakcyjna, a także do których w łatwy sposób można przymocować osłonę ochronną z plexi. Każda mównica z naszej oferty będzie pasować do stylu istniejącego wnętrza Twojej placówki edukacyjnej bądź firmy.

Mobilne mównice konferencyjne

Mobilne mównice nauczycielskie są dobrym wyborem dla małych klas, kompaktowych korytarzy lub holów wejściowych. Mównica doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju konferencjach, ponieważ można ją łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Dodatkowo można zwiększyć funkcjonalność przestrzeni w klasie, inwestując w mównice wykonane z laminatu, czyli z płyty meblowej, która zapewnia trwałość i jest łatwa do czyszczenia. Ponadplanowo istnieje możliwość zamontowania do nich osłony ochronnej z plexi bądź rozmieścić nasze przenośne mównice w różne miejsca dostępnej przestrzeni. Niektóre mównice wyposażone są w dwie szuflady, otwartą półkę i komorę, a inne mogą mieć większą powierzchnię biurkową. W schowkach mównicy można łatwo przechowywać swoje dokumenty, pudełka, artykuły papiernicze i inne przedmioty wymagane podczas prezentacji. Nowoczesna mównica stanowi dobrą alternatywę dla biurowych szaf do przechowywania. Mobilne mównice z wysokiej jakości płyty meblowej, których cena jest bardzo atrakcyjna, wyposażone są w cztery koła, w tym dwa z hamulcami, co ułatwia zmienianie ich lokalizacji. Ta cecha mównic jest bardzo przydatna również w sytuacji, gdy podłogi wymagają czyszczenia lub gdy wymagana jest dodatkowa przestrzeń w pomieszczeniu.

Mównice z drewna

Nasz sklep internetowy AJ Produkty oferuje szeroką gamę oferty mównic z drewna, a także z płyty meblowej. Dodatkowym ich atutem jest możliwość zamontowania do nich, w łatwy sposób, osłony ochronnej z plexi. Nasza mównica jest idealna do różnego rodzaju placówek edukacyjnych, urzędów czy do firm, w których często odbywają się spotkania, konferencje bądź wewnętrzne szkolenia pracowników. Oferowane przez nas mównice z drewna, wykonane są z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu konstrukcja mównicy jest stabilna i elegancka. Mównica z naszej oferty może być również używana w holach wejściowych, restauracjach czy w hotelach itp. Mównica jest również dobrym dodatkiem do mebli recepcyjnych. Mównica z naszego asortymentu, w zależności od wybranego wariantu, może posiadać zamykane szuflady, szafki bądź regulowane półki. Powierzchnia do pisania mównic jest nachylona, co ułatwia umieszczanie na mównicy notatek czy materiałów naukowych. Oferujemy ciekawe modele mównic wykonanych z drewna. Rozsądna cena oraz atrakcyjny wygląd naszych mównic zachęcają do zakupu, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami!

Pulpity nauczycielskie

Sprzedajemy również kompaktowy pulpit nauczycielski wykonany z płyty meblowej. Blat mównicy został wykonany z wysokociśnieniowej laminowanej powierzchni, która jest łatwa do czyszczenia i konserwacji, do którego z łatwością można zamontować osłonę ochronną z plexi. Oferujemy mównice zawierające dużą ilość miejsca do przechowywania na artykuły biurowe czy przybory szkolne. W zależności od modelu, mównica może być wyposażona w szufladę i szafkę bądź w szuflady i otwarte, regulowane półki. Półka może służyć do przechowywania teczek, segregatorów czy innych materiałów biurowych. W asortymencie posiadamy także praktyczną mównice, której rama została wykonana z bielonej płyty brzozowej. Mównica posiada mnóstwo miejsca do przechowywania - dwie otwarte przegrody, szufladę oraz zamykaną szafkę, gdzie bezpiecznie można przechować rzeczy osobiste bądź wartościowy sprzęt. Każda nasza mównica doskonale sprawdzi się podczas konferencji, eventów, spotkań publicznych czy firmowych. W asortymencie posiadamy nowoczesną kolekcję mównic, których cena jest adekwatna do jakości. W naszym sklepie internetowym AJ Produkty każdy znajdzie idealną mównicę do swojej placówki edukacyjnej czy do swojej firmy. Oprócz mównic sprzedajemy także wiele innych przedmiotów, które mogą być przydatne w klasach szkolnych, salach konferencyjnych, na recepcji w firmie, w hotelu bądź w restauracji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów, których cena jest adekwatna do jakości produktu, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób produkty z naszej oferty mogą wnieść wartość dodaną do Twojej placówki oświatowej czy Twojego miejsca pracy.