Stoły konferencyjne z regulacją wysokości

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Sprawdź nasze stoły konferencyjne i biurowe

W sklepie internetowym AJ Produkty dążymy do zapewniania wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Rozumiemy, jak ważne jest, aby sale konferencyjne miały zachowaną właściwą równowagę między formą a funkcjonalnością, dzięki czemu można zwiększyć optymalność firmy. Nasze meble do sal konferencyjnych są stylowe i eleganckie, a jednocześnie funkcjonalne i trwałe - u nas znajdziesz nie tylko klasyczny i nowy stół biurowy dla 4 osób o różnej powierzchni blatu, szuflad i szafek, ale przede wszystkim nowoczesny, elegancki i bardzo praktyczny stol konferencyjny, bez którego organizowanie spotkań biznesowych lub rozmów z pracownikami byłoby znacznie utrudnione.

Stoły konferencyjne w różnych kształtach

Zapewniamy stoły do sal konferencyjnych w różnych kształtach, dostosowanych do różnych wymagań. Posiadamy stół konferencyjny okrągły, którego długość, wykonanie oraz jakość produktu pozwala na świadczenie większości typów usług. W naszej ofercie znajdują się również stoliki bankietowe oraz stoły konferencyjne wyposażone w blaty o nowoczesnych kształtach takich jak łódź czy półokrąg. W zależności od Twojego układu pomieszczenia konferencyjnego możesz wybrać rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom, kupić stół konferencyjny z krzesłami w zestawie albo zdecydować się na bardzo funkcjonalny model, którego atutem jest regulacja wysokości stołu.

Reguluj wysokość blatu

Nowoczesne meble użytkowe powinny cechować się przede wszystkim wysoką praktycznością podczas użytkowania. Dlatego bardzo popularne są stoły konferencyjne 6 osób, których blat jest regulowany za pomocą specjalnego mechanizmu. Meble wykonane w takiej technologii pozwalają na szybkie dopasowanie swojej wysokości do bieżących potrzeb i dostosowywanie stołu do jego użytkowników. Jako stoły składane konferencyjne skutecznie mogą zastępować też klasyczne biurka spotykane np. w firmach sprzedażowych, biurze obsługi klienta, bankach itp. Stół z regulacją wysokości posiadamy w różnych odcieniach blatu - białym, czarnym oraz brzozy i dęb oraz w wymiarach 2400x1200 mm.

Różne rozmiary stołów

Nasze stoły są dostępne w szerokościach od 500 do 1200 mm i długościach od 800 do 5600 mm. Taki wybór pozwoli na dopasowanie odpowiedniego stołu konferencyjnego do wielkości pomieszczenia. Należy również rozważyć jaki cel ma spełniać sala konferencyjna, na przykład mały okrągły stół konferencyjny jest idealny do sesji burzy mózgów podczas gdy duży prostokątny stół konferencyjny biały to doskonałe rozwiązanie do spotkań z klientami, spotkań zarządu czy wykonawców. Małe prostokątne stoły konferencyjne dobrze sprawdzą się w salach, które będą wykorzystywane głównie do prezentacji, takie rozwiązanie ułatwi prezenterowi kontakt z każdym uczestnikiem spotkania. Jeżeli nie wiesz jakie stoły konferencyjne 8 osób wybrać, napisz do nas, z przyjemnością pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Klasyczne biurowe stoły powinny pomieścić przynajmniej 4 osoby, ale im większa powierzchnia blatu, tym więcej użytkowników może jednocześnie z nich korzystać. W naszym sklepie internetowym posiadamy stół biurowy dla 4 osób, jak i modele mogące pomieścić ich o wiele więcej, przeznaczone do dużych sal i pomieszczeń firmowych. Większość z nich wyposażona jest w regulowaną wysokość blatu i działa jak meble modułowe, które można składać w dowolne zestawy. Popularnością cieszą się długie stoły konferencyjne na 12 osób oraz niewiele mniejszy pod względem rozmiaru stół biurowy dla 10 osób. Dopasowanie liczby użytkowników to bardzo ważny element podczas wyboru właśnie tego typu mebli - od tego zależy przede wszystkim ich wielkość, a więc i to, ile miejsca będą zajmowały w pomieszczeniu. Jeśli firma nie dysponuje dużą salą lub łączy salę konferencyjną z inną powierzchnią użytkową, warte rozwiązania są stoły składane dostępne nawet w ofercie na 4-12 osób, które po zakończeniu spotkania można złożyć wraz ze stelażem i przechować w magazynie.

Blaty stołów konferencyjnych

Tym, co decyduje o użyteczności mebli takich jak stół biurowy, jest nie tylko stabilna podstawa, stelaż czy nogi, ale przede wszystkim powierzchnia użytkowa blatu. W naszej ofercie mamy mnóstwo różnych stołów konferencyjnych dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Znajdziesz u nas konferencyjny stół składany, stacjonarny i mobilny o blatach w dowolnych kszałtach przeznaczony dla 4 osób, 6, 8, 10 a nawet 12 użytkowników. Nasze modele wyposażone są w blaty w tradycyjnym prostokącie lub kwadracie lub o bardziej nowoczesnych, opływowych kształtach owalu. Rogi blatów występują w wersji podstawowej - kąta 90 stopni lub są lekko zaokrąglone, co wydaje się rozwiązaniem lepszym wizualnie a przy tym bezpieczniejszym dla korzystających ze stołu osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcą mieć wpływ na wystrój swoich firmowych wnętrz, w sklepie AJ Produkty stworzyliśmy specjalną linię mebli firmowych. To meble modułowe, które pozwalają na samodzielne tworzenie gotowych zestawów. Do tej serii należy między innymi stół konferencyjny modułowy: można go swobodnie łączyć nie tylko z innymi stołami, ale również innymi typami mebli jak szafki, szafy, regały, krzesła, kanapy, pufy itp. Jedynym ograniczeniem jest w tym wypadku jedynie... wyobraźnia kupującego. W wersji modułowej występuje również praktyczny stół z regulacją wysokości, którego wysokość blatu można dostosować do wymiarów sąsiedniej półki, szafki albo biurka.