Krzesło siodłowe, ergonomiczne z oparciem, do komputera

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Krzesła siodłowe - ważny element wyposażenia firmy - funkcjonalność i bezpieczeństwo

W biurach i innych miejscach pracy należy poświęcić odpowiednią uwagę rozmieszczeniu i rodzajowi dostępnych miejsc siedzących, ponieważ ich głównym celem jest zapewnienie komfortu pracownikom i innym użytkownikom. Krzesła to jeden z kluczowych aspektów wyposażenia z puntu widzenia ergonomii i zapewnienia bezpieczeństwa pracy. Klasyczne ergonomiczne krzesła biurowe niewątpliwie dbają o zdrową postawę użytkowników w czasie pracy, jednak świetną alternatywą dla nich są krzesła siodłowe. Co to takiego? To krzesła z siedziskiem w kształcie siodła, bez podłokietników i zwykle bez oparcia - czyli to raczej stołki - chociaż istnieją też modele z oparciem. Nowoczesne modele osadzone są na pięcioramiennej podstawie na kółkach i mają możliwość regulowania wysokości siedziska. Dla zachowania prawidłowej postawy użytkownik siedzi średnio o kilkanaście centymetrów wyżej niż na klasycznym krześle, aby zachować optymalne wygięcie kręgosłupa. W efekcie przynosi to wiele korzyści zdrowotnych - przede wszystkim prowadzi do zwiększenia siły mięśni.

W ofercie AJ Produkty znajduje się wiele krzeseł siodłowych oraz innych modeli promujących aktywne siedzenie, wymuszających ruch użytkownika i zmianę pozycji, korzystnie wpływając na kondycję kręgosłupa i całego ciała.

Obecnie, przy tak wielu innowacjach zachodzących w branży mebli biurowych, produkowane są różnorodne inteligentnie zaprojektowane meble do siedzenia, takie jak krzesła konferencyjne, hokery i właśnie krzesła siodłowe. Krzesła te zostały zaprojektowane tak, aby były ergonomiczne i zapewniały znaczny komfort użytkownikowi. Wiadomo, że komfort pracy pozytywnie wpływa na dobrą wydajność pracy. Z tego powodu w AJ Produkty sprzedajemy krzesła siodłowe, a także podobne produkty, takie jak hokery i krzesła do aktywnego siedzenia. Warto zmienić tradycyjne krzesło na krzesło siodłowe choćby na kilkadziesiąt minut w ciągu dnia pracy. Zyska na tym krążenie i siła mięśni przykręgosłupowych. Na naszej stronie internetowej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferowanych produktów.

Przejrzyj naszą listę krzeseł i stołków siodłowych i kup te, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Krzesło siodłowe i stołki siodłowe Derby

Krzesło siodłowe Derby zapewnia niezwykły poziom ergonomii podczas siedzenia. Jest to szczególnie ważne, gdy w pozycji siedzącej spędza się wiele godzin każdego dnia. Konstrukcja krzesła siodłowego sprawia, że można się przysunąć bliżej biurka, przedmiotu obróbki lub klienta, na przykład w branży kosmetycznej, co odciąża barki, ramiona i nadgarstki oraz niweluje bóle w stawie biodrowym. Wygodę użytkownika zapewnia wyprofilowane siedzisko w krzesłach siodłowych. Model Derby ma również możliwość regulacji wysokości siedziska oraz dysponuje bezstopniową regulacją kąta nachylenia siedziska. Oparcie z miękką wyściółką zapewnia dodatkowy komfort podczas siedzenia. Stołek siodłowy można z powodzeniem stosować w biurach, stołówkach czy pokojach przerw dla pracowników. Krzesło ergonomiczne Derby to także idealne rozwiązanie do miejsc takich jak kliniki medyczne, szkoły, zakłady fryzjerskie czy kosmetyczne.

Większość modeli krzeseł siodłowych pozwala wybierać między dwoma typami krzesła – krzesło siodłowe z oparciem i bez oparcia. Wśród zalet tego typu krzeseł warto wymienić zmniejszenie napięcia w nogach i barkach, zapobieganie przeciążeniom kolan, poprawę krążenia, wyprostowaną postawę pleców i różne ułożenie nóg. Stołek siodłowy uniemożliwia założenie nogi na nogę, a jak wiadomo taka pozycja źle wpływa na krążenie krwi w kończynach. Stołki siodłowe wręcz wymuszają prawidłową pozycję ciała w trakcie pracy. Krzesło siodłowe do komputera będzie więc dobrym wyborem, jeśli chcemy zadbać o kręgosłup.

Nasze hokery i krzesła Derby zapewniają użytkownikom ergonomiczny sposób siedzenia. Produkty te mogą być używane jako krzesła biurowe, aby pomóc użytkownikom w zmianie pozycji ciała w czasie wielu godzin pracy, ale także w miejscach takich jak stołówki i pomieszczenia socjalne. Do wyboru są dwa rodzaje siedzisk: pufy siodłowe lub foteliki siodłowe, które posiadają dołączone oparcie. Mogą pomóc zmniejszyć napięcie mięśni nóg i ramion, zapobiec problemom ze stawami kolanowymi, poprawić krążenie krwi. Podczas korzystania z tych krzeseł możesz również z łatwością poruszać się i od czasu do czasu zmieniać pozycję. Oprócz takiej elastyczności, możesz również dostosować wysokość i pochylenie krzesła, aby znaleźć najbardziej wygodną dla siebie pozycję. Krzesła te są wykonane z trwałego i stylowego siedziska obitego skórą syntetyczną lub tkaniną. Aby uzyskać więcej informacji, po prostu kliknij zdjęcia produktów.

Krzesło siodłowe Kingston - krzesło ergonomiczne

W AJ Produkty sprzedajemy krzesło siodłowe Kingston, które oferuje nieco szersze i delikatniej nachylone siedzisko niż to opisane powyżej. To siodełko pomoże Ci siedzieć w naturalny i zrelaksowany sposób. Ponieważ kompaktowe siedzisko porusza się łatwo i zajmuje nie więcej miejsca niż to konieczne, możesz użyć tych krzeseł, aby usiąść bliżej biurka lub innego miejsca pracy niż w przypadku standardowego krzesła biurowego. Siedzisko wykonane jest ze skóry odpornej na warunki atmosferyczne. Nasze siodełko Kingston ma podstawę wykonaną z aluminium pochodzącego z recyklingu i jest wyposażone w pięć kółek samonastawnych. Stołek posiada regulację wysokości w zakresie od 550mm do 710mm, dzięki czemu można go łatwo dostosować do wzrostu osoby korzystającej z niego i do wykonywanego przez nią zadania. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij na zdjęcia poszczególnych produktów na naszej stronie z krzesłami siodłowymi.

Krzesło siodłowe Epsom

Warto zwrócić uwagę na nowoczesny design krzesła z oparciem Epsom, z kilkoma opcjami przełączania, zapewniającymi najwyższy komfort i ergonomię. Oparcie tego siodłowego krzesła można obracać o 360°, dzięki czemu może pełnić rolę standardowego oparcia oraz podparcia bocznego lub dla przedramion. Możliwe są także regulacje wysokości krzesła. Krzesło umożliwia także lekkie kołysanie, które podąża za mikroruchami ciała, zapewniając duży komfort i wiele różnych opcji zmiany pozycji. Ergonomia to słowo klucz w przypadku tego modelu. Model minimalizuje potencjalne dolegliwości wynikające z długotrwałego siedzenia.

Wszystkie oferowane przez nas stołki siodłowe i krzesła siodłowe mają klasyczny design i stylowy wygląd, dlatego dobrze komponują się z otoczeniem. Sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu, będąc ciekawą alternatywą dla klasycznych krzeseł biurowych. Warto wiedzieć, że ramy i podstawy krzeseł pochodzą z materiałów z recyklingu.

Oprócz opisanych powyżej produktów, sprzedajemy również inne podobne krzesła siodłowe i ergonomiczne hokery. Ponadto oferujemy w przystępnych cenach regularne krzesła konferencyjne, stoły i inne produkty meblowe do użytku biurowego. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego czatu online.