Krzesła do aktywnego siedzenia

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Ergonomiczne stanowisko pracy

Ergonomia pracy, ergonomia stanowiska pracy przy komputerze

Przed zaprojektowanie każdego stanowiska pracy ważne jest, aby się dowiedzieć się co to jest ergonomia stanowiska pracy i na czym polega. Tak więc pojęcie ergonomia stanowiska pracy to nic innego jak zasady określające jak poprawnie wygląda organizacja stanowiska pracy. Ergonomia, czyli zapewnienie odpowiednich warunków w miejscu pracy, dzięki którym następuje minimalizacja ryzyka wypadków przy pracy. Oznacza to, że ergonomia stanowiska pracy biurowej to bardzo ważny element życia zawodowego, dzięki któremu nie tylko zwiększa się bezpieczeństwo oraz higiena miejsca pracy, ale również ergonomia pracy wypływa na wydajność, efektywność pracowników oraz na mniejszą ilość błędów przez nich popełnianych. W AJ Produkty oferujemy szeroki zakres produktów, dzięki którym każdy pracodawca może urządzić ergonomiczne stanowisko pracy przy komputerze dla swojego pracownika. W ofercie posiadamy biurka z regulacją wysokości, stoły konferencyjne, aktywne siedziska, które można doposażyć w podnóżek, a także oświetlenie oraz narzędzia umożliwiające poprawne ustawienie monitora w miejscu pracy, tak by było idealnie dla oczu pracowników. Dzięki naszym produktom każde stanowisko pracy będzie funkcjonalne, a także będzie wyglądać nowocześnie. Nasza oferta dynamicznych rozwiązań meblowych skierowana jest do osób, do każdego pracodawcy, którzy nie tylko zwracają uwagę na ergonomię, ale również pragną stworzyć ergonomiczne stanowisko pracy wedle potrzeb każdego człowieka w swojej firmie. W naszym sklepie AJ Produkty można znaleźć wszystkie meble biurowe, dzięki którym stworzysz idealne miejsce pracy, a także miejsce na spędzania każdej przerwy, dla swoich pracowników.

Ergonomiczne meble biurowe

Jak skutecznie zwiększyć wydajność swoich pracowników bez inwestowania fortuny? Czy można sprawić, że zwykłe biuro zmieni się w miejsce pracy, w którym będzie chciało się przebywać i jak najlepiej pracować? Dlaczego coraz więcej światowych korporacji decyduje się na stworzenie specjalnych stref odpoczynku i komfortu dla pracowników? Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz znać odpowiedzi na te pytania oraz stworzyć nowoczesne miejsce pracy, aktywne biuro, posiadające ergonomiczne stanowisko komputerowe, to doskonale trafiłeś. Aktywne produkty biurowe od AJ Produkty poprawiają zarówno zdrowie, jak i efektywność pracowników. Dzięki nim w łatwy sposób stworzysz ergonomiczne stanowisko pracy dla każdego człowieka. Większość stanowisk pracy w biurze są to obecnie miejsca siedzące, dlatego ważne jest, aby krzesło, biurko było idealnie dopasowane do potrzeb korzystających z nich osób, a każdy pracownik mógł dopasować monitor czy oświetlenie do swoich oczu. Siedząca praca obciąża ludzkie ciało, co skutkuje wieloma następstwami zdrowotnymi. W celu uniknięcia problemów zdrowotnych kręgosłupa czy rąk, stworzyliśmy wiele produktów biurowych, dzięki którym pracownicy mogą mieć możliwości poruszania się w trakcie, gdy ich praca jest cały czas wykonywana. Możemy zaoferować nowoczesne krzesła siodłowe, biurka z regulacją wysokości, piłki balansujące czy rower biurkowy, idealne do każdej firmy. Dzięki produktom dla aktywnego miejsca pracy możesz mieć pewność, że inwestycje w nasze ergonomiczne produkty czym prędzej się zwrócą.

Ergonomiczne, aktywne urządzenia treningowe do biura

Klasyczne biuro nie kojarzy się z siłownią, ale dlaczego nie miałoby się to zmienić? Kupując aktywne meble biurowe i dostosowane do nich specjalne urządzenia treningowe jak rowerki, na których łatwo ćwiczyć podczas pracy przy biurku albo balansujące piłki lub stołki, można urozmaicić fragment przestrzeni biurowej o te nowoczesne narzędzia pracy. Dostępny w naszej ofercie rower treningowy dzięki odpowiedniej technologii jest cichy, co jest bardzo ważne, gdyż pracownik może z niego korzystać podczas pracy przy komputerze jednocześnie nie przeszkadzając pozostałym współpracownikom znajdującym się w tym samym pomieszczeniu. Dzięki takiej drobnej zmianie w wystroju stanowisk pracy zmienia się też podejście pracowników do wykonywanych przez nich zadań. Wprowadzenie działań treningowych w firmie prowadzi do poprawy wydajności i motywacji pracowników. Zapewnienie pracownikom aktywnych mebli biurowych ma również pozytywny wpływ na samopoczucie każdego pracownika przy pełnej ergonomii stanowiska pracy. Dzięki naszym meblom pracownicy mogą efektywnie wykorzystać nawet krótkie przerwy, które im przysługują po każdej godzinie pracy. Stworzenie dynamicznego miejsca pracy dla pracownika daje mu możliwości elastycznego myślenia, zachęcając do kreatywnych pomysłów i zadań, które co do zasady powinny pozytywnie napędzać firmę. W celu uzyskania więcej informacji na temat naszych urządzeń treningowych do każdego stanowiska pracy, należy zapoznać się z produktami, które mamy do zaoferowania w naszym asortymencie.

Ergonomia stanowiska komputerowego, czyli biurka z relacją wysokości

Poprawienie komfortu pracy to jednak nie tylko zapewnienie pracownikom odrobiny aktywności. To również przystosowanie stanowiska, przy którym pracują, do ergonomii organizmu, dzięki czemu mogą łatwiej, bez problemów i oczywiście szybciej wykonywać swoje obowiązki i zapomnieć o zmęczeniu wywołanym np. niewygodną pozycją. Pomaga w tym między innymi elektryczne biurko z regulacją wysokości i dostosowane ergonomiczne krzesło, stołek bądź fotel. AJ Produkty oferuje biurka różnego typu, klasyczne, narożne, z wyprofilowanymi bokami, które sprawdzą się w każdym firmowym biurze. Zakres ich wysokości roboczej waha się najczęściej od 70 do 120 centymetrów, dlatego powinny idealnie pasować do każdego pracownika firmy. Biurko z regulacją wysokości pozwala wygodnie zmieniać pozycję pracy w ciągu dnia. W celu zwiększenia poziomu ergonomii zintegrowaliśmy mechanizm antykolizyjny w naszych biurkach z regulowaną wysokością. Ten mechanizm oznacza, że pulpit wykrywa wszelkie przeszkody podczas regulacji i w momencie, gdy napotka jakąkolwiek przeszkodę, zatrzymuje ramę. Zarówno zwykłe biurka komputerowe, jak i większe biurka narożne z naszej oferty są elastyczne i dostosowują się do żądanej wysokości roboczej, a dla uzyskania pełnego komfortu podczas siedzenia warto zaopatrzyć się w podnóżek. Naprzemiennie siedząc i stojąc, ciało człowieka porusza się co może mieć pozytywny wpływ na ergonomię w pracy biurowej. Biurka posiadają blat wykonany z laminatu odpornego na zarysowania i łatwego do czyszczenia, dzięki temu śmiało możemy stwierdzić, że nawet po kilku latach użytkowania blat będzie wyglądać dobrze.