Maty podłogowe jako skuteczna ochrona dla podłóg w biurach

Porysowane podłogi nigdzie nie wyglądają ładnie, a tym bardziej w biurowych wnętrzach, gdzie często przyjmowani i obsługiwani są klienci. Każda firma dbająca o swój wizerunek na rynku, powinna więc zatroszczyć się, aby wchodząc do biura, recepcji albo sali konferencyjnej klienci mieli wrażenie, że wchodzą do miejsca eleganckiego, gdzie zadbano o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Narzędziem ułatwiającym dbałość o te detale są między innymi wszelkiego rodzaju maty ochronne do rozłożenia na podłodze, które chronią ją przed mechanicznymi uszkodzeniami, ale i służą samym pracownikom. A dodatkowo świetnie sprawdzają się też jako dodatkowa ochrona przed brudem i zanieczyszczeniami przynoszonymi z zewnątrz.

Maty do twardych podłóg

Maty od AJ Produkty idealnie wkomponują się w każde wnętrze, zarówno typowo biurowe, jak i recepcyjne, w poczekalniach albo pokojach konferencyjnych. W swojej ofercie posiadamy maty pod krzesło obrotowe, które chronią twarde podłogi (panele drewniane, plastikowe, płytki ceramiczne itp.) przed uszkodzeniami, jakie mogą wyrządzić obrotowe elementy krzesła albo buty – np. damskie szpilki lub męskie buty z metalowymi podkuciami.

Mata ergonomiczna

Prawdziwym fenomenem na rynku są nowoczesne ergonomiczne maty ochronne na podłogę, które nie tylko chronią ją przed zniszczeniami, nieestetycznymi śladami po butach albo porysowaniami przez nóżki krzesła. AJ Produkty prezentuje również matę, która działa w sposób ergonomiczny i zapewnia lepszą stabilność w pozycji stojącej, niwelując efekty przemęczenia stóp, pleców i nóg podczas wykonywania pracy wymagającej długiego lub wręcz nieustannego stania. Maty tego typu posiadają miękką powierzchnię o strukturze gumy, dzięki czemu lepiej dopasowują się do kształtu stopy i efektywniej przyjmują nacisk całego ciała, ustawiając je w przyjaznej i komfortowej pozycji, czego nie zapewniają twarde i jednolite podłoża.

Podkładki do miękkich powierzchni

Nasze maty można wykorzystywać również na miękkich powierzchniach jak dywany, chodniki albo dywanowe wykładziny. Podkładka pod krzesło przeznaczona do miękkich podłóg wyposażona jest w specjalne delikatne kolce, które zahaczają ją w miejscu i uniemożliwiają przesuwanie się po powierzchni nawet pod dużym naciskiem. Ze względu na swoją przezroczystość może być używana na każdym kolorze podłoża, ponieważ idealnie wkomponuje się w jego tło i będzie praktycznie niedostrzegalna.

Estetyczne maty ochronne

Co istotne, oferowane przez nas maty są estetyczne i eleganckie, dlatego nadają się nie tylko do ukrytej przestrzeni firmowej, do której dostęp mają sami pracownicy, ale przede wszystkim do pomieszczeń, w których na stałe goszczą klienci. Maty są przezroczyste, wytrzymałe, wykonane z eleganckiego winylu, dlatego zawsze pozostają na miejscu i nie przesuwają się wraz z krzesłem. W firmie AJ Produkty otrzymacie je Państwo w różnych rozmiarach i bez problemu dostosujecie do wnętrz swoich firm.

Nie przegap tych kategorii

Krzesła biuroweMaty antyzmęczeniowe