Podesty sceniczne

Podesty sceniczne do szkoły i przedszkola

Podesty sceniczne dostępne w naszej ofercie to idealne rozwiązanie dla każdej placówki użytku publicznego. Dzięki produktom z naszej oferty możesz zbudować kilka scen na samodzielne występy dzieci, co stanowi idealny sposób na wykorzystanie kreatywności dziecięcej oraz zachęca je do wspólnej zabawy. Oferowane przez nas podesty sceniczne można łączyć ze sobą, tworząc bezpieczne konstrukcje, systemy sceniczne, takie jak scena teatralna czy wybiegi na pokazy mody. Nasze podesty sceniczne, cena adekwatna do jakości, to gwarancja wysokiego komfortu, szybkiego montażu, a także bezpieczeństwa przy tworzeniu podestów scenicznych. Praktyczne i stabilne podesty sceniczne oraz sceny z naszego asortymentu posiadają wiele różnych zastosowań podczas wydarzeń takich jak: imprezy firmowe, konferencje, warsztaty taneczne, a nawet podczas wesel. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy AJ Produkty z zakresu podestów scenicznych, które sprawdzą się w każdej placówce edukacyjnej. Przyjrzyj naszą ofertę, a z pewnością znajdziesz idealne do swojej instytucji sceny szkolne, podesty sceniczne. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne. Zachęcamy do kontaktu z nami!

Sceny modułowe dostosowywane do potrzeb

Modułowe podesty sceniczne sprawdzają się w przedszkolach, szkołach czy w innych placówkach oświatowych takich jak domy kultury. Oferowana przez nas scena składana z modułów to doskonałe rozwiązanie do tworzenia scen, na różnego rodzaju dziecięce występy, widowni czy podiów na specjalne okazje. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo stabilne i bezpieczne systemy modułowe, cechujące się prostym, szybkim montażem jak i demontażem. Modułowy podest sceniczny, cena świadczy o jakości użytych do produkcji materiałów, został wykonany z bielonej sklejki brzozowej, natomiast górna warstwa modułu wykonana jest z czarnej lakierowanej sklejki z teksturową powierzchnią, co nie tylko ogranicza, ale również niweluje ryzyko poślizgu czy przewrócenia się dziecka. Konstrukcje podestów scenicznych są bardzo wytrzymałe, aby przetrwać naprawdę długie lata intensywnego użytkowania. Podest sceniczny drewniany posiada wiele zastosowań podczas najróżniejszych wydarzeń w każdej placówce edukacyjnej. W asortymencie posiadamy szeroką gamę stymulujących mebli edukacyjnych oraz nowoczesny sprzęt do zabawy. Nasze produkty stanowią kompleksowe wyposażenie szkół i przedszkoli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do placówek edukacyjnych, których atrakcyjna cena oraz istotne walory użytkowe zachęcają do zakupu.

Podest sceniczny -dodatki i akcesoria

AJ Produkty dostarcza również szeroką gamę produktów pomocniczych, aby zapewnić idealne dopasowanie podestów do przestrzeni w placówce edukacyjnej. W naszym asortymencie dostępna jest składana scena szkolna na kółkach, które ułatwiają jej przemieszczenie w razie potrzeby. Scena jest lekka oraz składana co ułatwia jej przechowywanie, gdy nie jest użytkowana. Podest ten jest łatwy i wygodny w użyciu, posiada ramę stalową lakierowaną proszkowo, wykończoną wykładziną, dlatego doskonale sprawdzi się w szkole, w przedszkolu, w halach sportowych czy na siłowniach. Dodatkowo w ofercie posiadamy praktyczne stalowe schodki do naszej składanej sceny oraz osłonę, która równomiernie okrywa ramę sceny, co stanowi system ochrony podestu, a także dodaje mu elegancji. Osłona dostępna jest w kolorze czarnym bądź szarym, a taki system przechowywania sprawdzi się w każdym dostępnym miejscu. W asortymencie posiadamy również trójstopniowe podium wykonane z szarych malowanych proszkowo rur stalowych z jasnoszarym wysokociśnieniowym laminatem na górze. Użyty laminat wysokociśnieniowy jest bardzo wytrzymały oraz łatwy w utrzymaniu czystości, co czyni go idealnym wyborem do każdej placówki edukacyjnej. Nasze podium składa się z trzech różnych elementów, które posiadają różne wysokości i rozmiary, dzięki czemu mogą być rozmieszczone w różny sposób, w zależności od potrzeb i preferencji użytkowników. Sekcje można wsunąć pod siebie w celu zaoszczędzenia miejsca do przechowywania. Przejrzyj nasz bogaty asortyment zawierające nowoczesne wyposażenie do placówek edukacyjnych, aby uzyskać więcej informacji o danych produktach. W ofercie AJ Produkty znajdziesz solidne, trwałe, specjalnie zaprojektowane podesty oraz meble szkolne, które doskonale sprostają wysokim wymaganiom środowiska szkolnego, a także nowoczesne wyposażenie oraz sprzęt do szkół, które są idealne dla każdego ucznia i których cena jest bardzo atrakcyjna. Wybierz jeden z kilku różnych modeli podestów, dzięki którym razem z dziećmi możesz stworzyć własną scenę. Dowiedz się więcej o naszej ofercie do placówek edukacyjnych, klikając specyfikację każdego produktu lub skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy!