Meble zewnętrzne: drewniane, rattanowe oraz w zestawie

Firma to nie tylko budynek z pracownikami, okazałe biura, sale konferencyjne, poczekalnie i recepcje. Coraz więcej nowoczesnych przedsiębiorstw stawia również na zewnętrzne aspekty i decyduje się na tworzenie w budynkach patio, tarasów albo nawet wyodrębnienia zewnętrznej przestrzeni przed wejściem. Nie dziwi już widok ogródków przy restauracjach oraz kawiarniach, które dzięki temu są w stanie zapewnić obsługę większej liczbie klientów. Jednak to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie meble zewnętrzne, które wykorzystuje się w takich sytuacjach.

Krzesła i ławy zewnętrzne

Jednak nie tylko w takich przypadkach mają swoje pełne zastosowanie. Coraz częściej firmy inwestują w krzesła, ławy a nawet zewnętrzne fotele dla komfortu swoich własnych pracowników. Odpoczynek na świeżym powietrzu pozwala dotlenić organizm, odświeżyć umysł i daje nowe siły do dalszego wykonywania pracy. Dlatego meble ogrodowe są coraz częstszym asortymentem spotykanych w firmowych patiach lub na tarasach, zwłaszcza w budynkach korporacyjnych. Ławy ogrodowe to również skuteczne rozwiązanie dla firm wydzielających na zewnątrz budynków miejsce dla palaczy; dzięki ławkom mogą zapewnić im wygodne i komfortowe miejsce do siedzenia.

Stoły zewnętrzne

Sporą popularnością cieszą się również dopasowane do nich stoły oraz stoliki, najczęściej niewielkie, o kawiarnianym charakterze, idealnie sprawdzające się w restauracjach i kawiarniach oraz zewnętrznych ogródkach piwnych. Najczęściej są to mocne i wytrzymałe meble drewniane, które gwarantują odporność na temperaturę i warunki pogodowe. Dostępne w ofercie AJ Produkty stoły zewnętrzne to meble najwyższej klasy, które okażą się niezastąpione w większości gastronomicznych lokali oraz firm cateringowych.

Parasole i kotary

Nasza oferta to jednak nie tylko standardowe meble tarasowe służące do obsługi gości lub wypoczynku pracowników. W sprzedaży posiadamy także niezawodne parasole ogrodowe, kotary oraz namioty, które stanowią świetną ochronę przed słońcem i deszczem. Ich szerokie zastosowanie znajdzie zwolenników w wielu firmach o różnym profilu działalności, a wysokiej jakości wykonanie, mocny materiał i stabilna konstrukcja sprawiają, że nasze produkty mogą służyć nawet przez wiele lat.

Zestawy mebli zewnętrznych

Klientom, którzy nie mają czasu na samodzielne kompletowanie meblowych zestawów, polecamy komplety już gotowe, dopasowane do ich potrzeb i składające się z mebli w identycznym stylu, kolorze i strukturze. Nasze zestawy to w większości wytrzymałe i ekskluzywne meble rattanowe, spełniające swoją rolę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Szyk i elegancja połączone z prostotą ich wykonania są idealną propozycją dla przedsiębiorców ceniących sobie klasyczny minimalizm. Zestawy można dowolnie modyfikować wedle własnych potrzeb, a nawet dokupić kolejne stoły, krzesła, fotele czy stoliki kawiarniane.