Łóżka do przedszkola

Meble dla placówek edukacyjnych muszą spełniać surowe normy bezpieczeństwa. Powinny być funkcjonalne, ale także estetyczne. Meble dla maluchów powinny odpowiadać ich potrzebom wynikającym z wieku i określonego etapu rozwoju. Należy też pamiętać, że muszą być odporne na uszkodzenia, które mogą zdarzyć się w czasie zabawy. To ważne, bo przecież chcemy żeby nie tylko spełniały swoje funkcje, ale też ładnie wyglądały przez lata. Dobrze, jeśli meble i pomieszczenia, w których dzieci przebywają są kolorowe, przytulne i skłaniające do kreatywności. Każdy dzień w przedszkolach składa się z zabawy, nauki i czasu, kiedy dzieci odpoczywają. Leżakowanie w przedszkolach jest ważnym elementem każdego dnia przedszkolaka. Leżak przedszkolny pozwala ochłonąć od nadmiaru wrażeń. Moc intensywnych wrażeń jest dla dzieci męcząca, dlatego wygodne leżaki przedszkolne dają szansę na drzemkę w odpowiednich warunkach. Łóżeczko przedszkolne jest wyposażeniem umożliwiającym dzieciom wypoczynek i regenerację sił, dlatego powinno spełniać surowe kryteria jakościowe. AJ Produkty oferuje wysokiej jakości leżaki przedszkolne, wykonane z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów, krzesełka do karmienia, krzesełka do przedszkola i krzesła szkolne, uwielbiane przez dzieci miękkie siedziska beanbag oraz kolorowe okrągłe poduszki do siedzenia dla najmłodszych. Poduszki to kreatywne miejsce do siedzenia, które sprawia, że podłoga zaprasza do zabawy i czytania książek. Nasze miękkie poduszki to doskonałe rozwiązanie do przedszkola, klubu dziecięcego lub żłobka. Z nami możesz stworzyć zdrowe i bezpieczne środowisko do nauki i odpoczynku dla małych dzieci.

Leżaki przedszkolne - jakie wybrać?

Łóżeczka przedszkolne do leżakowania muszą być bezpieczne i zapewniać dzieciom wygodę. Takie są łóżeczka od firmy AJ Produkty. Materiał rozciągnięty na ramie został wykonany z trudnopalnej tkaniny wolnej od toksyn. Tkanina jest łatwa do utrzymania w czystości. Jej gęstość zapewnia idealny przepływ powietrza dla dobrego komfortu snu dzieci. Tkaninę rozciągnięto w sposób zapewniający wiele lat trwałości w niezmienionym stanie. Rama łóżka posiada niezwykle wytrzymałą konstrukcję, a tkanina jest nietoksyczna i niezwykle przewiewna. Ramę wykonano ze stali, narożniki wykonane z PVC są lekko zaokrąglone, a śruby bezpiecznie ukryte przed dostępem dzieci. Ten model łóżeczka nie wymaga używania materaca. Wystarczy na nim rozłożyć pościel lub śpiworki i wygodne miejsce do leżakowania jest gotowe. Co ważne, te łóżeczka przedszkolne można sztaplować dla oszczędności miejsca. Pozwalają na to narożniki z otworami, które umożliwiają wkładanie jednego łóżeczka w drugie. Łóżka sztaplowane to świetne rozwiązanie do przedszkoli. Mają kompaktowe wymiary i bardzo łatwo je rozstawić i odstawić, gdy nie są już potrzebne.
Można także wybrać łóżeczko przedszkolne z drewna. Drewniane łóżko w kolorze buku lub w kolorze naturalnym dostępne jest w zestawie z materacem oraz poduszką w kolorach czarnym, niebieskim lub czerwonym do wyboru. Powłoki można zdejmować w celu czyszczenia lub prania, dlatego łatwo utrzymać czystość. Materace są równie ważne dla wygody snu jak łóżeczka, a nasze materace są doskonałej jakości.

Materace do przedszkola

Materac z zimnej pianki wysokoelastycznej z certyfikatem Ecolabel od AJ Produkty pokryty jest miękką tkaniną o wysokiej trwałości. Co oznacza certyfikat Ecolabel, czasami określany jako europejski kwiatek? Jest przyznawany przez Komisję Europejską zarówno produktom, jak i usługom, których cały cykl życia ma jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Nasza firma dba o wpływ swojej działalności na środowisko. Oferujemy wiele produktów z surowców z recyklingu. Nasz materac do spania dla dzieci wykonano z zimnej pianki. Materiał ten posiada nieregularną strukturę o dużej wytrzymałości, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez odkształceń i negatywnego wpływu na wygodę dzieci podczas spania. Produkt jest wodoodporny i łatwy w czyszczeniu. Materac jest odporny na pleśń oraz cząsteczki kurzu. Jest bardzo wygodny, dzięki czemu idealnie nadaje się na drzemki w przedszkolu. Można dodać do niego pokrowiec, koc i poduszkę w dopasowanych kolorach i stworzyć kompletne miejsce do odpoczynku dla maluchów.

Firma AJ Produkty oferuje meble i wyposażenie dla placówek edukacyjnych dla małych dzieci, w tym dla przedszkoli i żłobków. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort dzieci, dlatego łóżeczka przedszkolne na pewno sprostają oczekiwaniom wszystkich wymagających klientów. Dokładamy starań, aby meble i akcesoria spełniały surowe kryteria jakościowe. Oprócz samego łóżka i materaca istotną rolę odgrywa pościel dla dzieci. Oferujemy trwałe pokrowce na materace, koce, poduszki i podszewki. Pokrowiec na materac wykonany jest z elastycznej tkaniny frotte i jest niezwykle miły w dotyku. Możesz uzupełnić zestaw do drzemki o bawełniany koc, poduszki z poszewkami i stworzyć idealne miejsce do odpoczynku dla najmłodszych. Zwróć uwagę na zabezpieczenia chroniące małe dzieci przed różnymi zagrożeniami, takie jak bramki zabezpieczające schody, zabezpieczenia drzwi przed zatrzaśnięciem chroniące rączki dziecka, osłony mebli i ścian do montażu na narożniki, zabezpieczenia przed otwieraniem, które mogą być montowane na przykład na szuflady i na drzwiczki szafek czy zabezpieczenia dostępu do gniazdek elektrycznych. Te akcesoria pomogą zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, szczególnie tym najmłodszym. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów do placówek edukacyjnych skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie doradzimy przy wyborze mebli i wyposażenia dla dzieci.