Łóżeczko przedszkolne

Łóżeczko przedszkolne to jeden z ważniejszych sprzętów w przedszkolu. Musi być wysokiej jakości, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i wygodę w czasie przedszkolnego leżakowania. Leżakowanie w przedszkolach jest ważnym elementem każdego dnia przedszkolaka. Łóżeczko przedszkolne pozwala ochłonąć od nadmiaru wrażeń. Pozwala na odpoczynek i relaks, który ma zapewnić dzieciom energię na resztę dnia. Z tego powodu łóżeczko przedszkolne należy wybierać bardzo starannie. Dobrze, jeśli łóżeczko przedszkolne pokryte jest tkaniną przepuszczającą powietrze. Pokrycie tkaniną przepuszczającą powietrze umożliwia jego cyrkulację i sprzyja utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała w czasie przedszkolnego leżakowania. Materace dopasowane wymiarem do łóżeczek tworzą z łóżeczkiem wygodny komplet, który doskonale sprawdza w placówkach edukacyjnych. Materace są sprzedawane osobno. Dostępne są modele obszyte materiałem skóropodobnym lub wykonane z zimnej pianki, odporne na kurz i wilgoć. Wybierając meble do leżakowania warto zwrócić uwagę czy ich konstrukcja pozwala na układanie łóżeczek jedno na drugim. To bardzo ułatwi przechowywanie.

Łóżeczko przedszkolne do sztaplowania

Łóżeczko przedszkolne, którego konstrukcja pozwala na sztaplowanie, to mebel praktyczny i doskonale sprawdza się na małych przestrzeniach. Łóżko od AJ Produkty można sztaplować dla oszczędności miejsca. Umieszczenie leżaków jeden na drugim umożliwia ich przechowywanie i ich przemieszczanie w łatwy sposób. Rama łóżka ze stalową konstrukcją jest niezwykle wytrzymała i obciągnięta odporną na przetarcia tkaniną, która jest trudnopalna, nietoksyczna i niezwykle przewiewna. Tkaninę rozciągnięto w sposób zapewniający wiele lat trwałości, jest także łatwa do czyszczenia. Narożniki wykonane z PVC są zaokrąglone, a śruby są bezpiecznie ukryte przed dostępem dzieci. Nasze łóżeczko przedszkolne ma maksymalne obciążenie 50 kilogramów. Łóżeczko przedszkolne sztaplowane to świetne rozwiązanie do przedszkoli ze względu na kompaktowe wymiary. Łóżeczka przedszkolne bardzo łatwo rozstawić i odstawić, gdy nie są już potrzebne. Ich przechowywanie nie wymaga wiele miejsca.

AJ Produkty oferuje meble i wyposażenie dla placówek edukacyjnych, a nasze produkty spełniają surowe normy bezpieczeństwa. Łóżeczko przedszkolne powinno być funkcjonalne, ale także estetyczne i prozdrowotne. Łóżeczka pokryte tkaniną przepuszczającą powietrze są komfortowe i odpowiednie dla dzieci. Ich konstrukcja pozwala na ich układanie łóżeczek jedno na drugim, co jest dodatkowym walorem praktycznym. Meble dla maluchów powinny odpowiadać ich potrzebom wynikającym z wieku i określonego etapu rozwoju. Należy też pamiętać, że muszą być odporne na uszkodzenia, które mogą zdarzyć się w czasie zabawy. Łóżeczko przedszkolne ze stalową konstrukcją ma nie tylko spełniać swoją funkcję wygodnego miejsca do spania, ale też ładnie wyglądać przez lata. Łóżeczko przedszkolne musi spełniać wysokie kryteria jakościowe. AJ Produkty oferuje leżaki przedszkolne, wykonane z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów, krzesełka do karmienia, krzesełka do przedszkola i wiele innych produktów. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów prosimy o kontakt z naszymi konsultantami, chętnie pomożemy w wyborze mebli i wyposażenia dla placówek edukacyjnych.