Szafy żaluzjowe w modelach otwartych i półotwartych

Szafy są nieodłącznym i niezastąpionym meblem w biurach oraz gabinetach firmowych, w których służą do przechowywania dokumentów, akcesoriów biurowych, teczek, segregatorów albo różnego rodzaju urządzeń i sprzętów. Prócz roli czysto praktycznej pełnią również zadanie typowo wizualne, czyli są częścią wystroju wnętrza i mają znaczący wpływ na jego estetyczny wygląd oraz sam komfort pracy. W ofercie AJ Produkty prezentujemy Państwu szafy różnego typu, uniwersalne o standardowej konstrukcji, metalowe, drewniane, przeznaczone do specjalnego przechowywania itp. Tym razem jednak chcemy zaoferować Państwu szafy, które są idealnym rozwiązaniem do małych biur o niewielkiej powierzchni.

Modele szaf żaluzjowych

W samej swojej strukturze szafy żaluzjowe pozwalają zaoszczędzić mnóstwo miejsca na drzwiczki, które w przeciwieństwie do standardowych szaf nie otwierają się na zewnątrz, ale elegancko składają jak żaluzje lub harmonijka. W ofercie dostępne są modele z żaluzjami poziomymi lub pionowymi, z wbudowanymi wewnętrznymi uchwytami oraz regulowanymi pod względem wysokości nóżkami. Posiadamy szafy całkowicie zamknięte, których zawartość jest staje chroniona przed nieuprawnionym dostępem i cała przestrzeń przechowywania pozostaje schowana za żaluzjowymi drzwiczkami. Do tego oferujemy również szafy półotwarte, z wyeksponowanymi półkami, które nie posiadają drzwiczek i które mogą służyć do przechowywania podręcznych akcesoriów biurowych lub do prezentowania dowolnej ekspozycji.

Szafy zamknięte

Modele zamknięte to w zdecydowanej większości przypadków szafy duże, podłogowe i ścienne, których wymiary sięgają nawet do metra szerokości i 42 centymetrów głębokości, zaś wysokość osiąga 195 centymetrów. Posiadamy także egzemplarze szaf o innych wymiarach: 805mm szerokości, 415mm głębokości oraz 1200, 440, 1325 lub 1725mm wysokości. Korpus oraz drzwiczki występują w dwóch podstawowych kolorach czerni oraz szarości; meble są egzemplarzami modułowymi, co oznacza, że można je dowolnie łączyć w większe zestawy regałowe lub w przypadku mniejszych szafek stawiać także jedna na drugiej. Nośność wbudowanych w szafę półek waha się od 40 do 50 kilogramów w zależności od modelu.

Szafy półotwarte

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy również niewielką kolekcję szaf półotwartych, które wyposażone są w jedną lub dwie otwarte półki bez żaluzji i jedną, dwie lub trzy półki z drzwiczkami. Szafy z drzwiami żaluzjowymi i otwartymi półkami mogą również być wyposażone w kolumnowe szuflady z uchwytami, które idealnie nadają się do przechowywania drobniejszych elementów, akcesoriów biurowych, podręcznych dokumentów. Wykonane są z trwałego i mocnego laminatu oraz występują w dwóch wersjach kolorystycznych: drewna brzozowego oraz drewna bukowego. Rolety drzwiowe w naszych szafach wyposażone są w bezpieczny i klasyczny zamek, który skutecznie chroni zawartość przed nieuprawionym dostępem, kradzieżami lub zwykłym zagubieniem przechowywanych w środku przedmiotów.