Regały do archiwum i regały sklepowe

Przechowywanie towarów, sprzętu i innych produktów jest ważnym czynnikiem związanym z wymagającymi środowiskami takimi jak fabryki, warsztaty i zakłady przemysłowe. Pomocne są w tym regały sklepowe, stacjonarne czy mobilne, które pozwalają w prosty sposób przechowywać i szeregować różne towary i produkty. Bez względu na to, czy chodzi o regały paletowe czy o tradycyjny regał sklepowy, posiadanie odpowiedniego wyposażenia i optymalne zarządzanie zawartością oraz obiegiem towarów to klucz do sukcesu w biznesie. Sprawdź, jakie są obecnie najbardziej popularne regały metalowe sklepowe. Zapoznaj się z poniższym opisem regałów dostępnych od naszych partnerów i widocznych w ofercie i wybierz te, które najlepiej sprostają codziennym wyzwaniom w Twoim biznesie.

Regały sklepowe

Oferujemy kompletne wolnostojące regały sklepowe, które są niezwykle wszechstronne i funkcjonalne jako wyposażenie biur. Niektóre z możliwych zastosowań to np. przechowywanie zarchiwizowanych dokumentów i magazynowanie towarów w sklepach i centrach handlowych. Oprócz tego regały półki sklepowe mogą służyć również do składowania maszyn i narzędzi w przestrzeniach przemysłowych, z kolei szafy archiwizacyjne sprawdzą się do przechowywania dokumentów. Możesz wybrać model w zależności od liczby potrzebnych półek – oferujemy regały sklepowe metalowe przyścienne oraz narożny regał o różnej pojemności. Otwarta konstrukcja z siatki zapewnia dobry przepływ powietrza i zapobiega gromadzeniu się kurzu i brudu. Regały sklepowe białe są mocne i trwałe, występują też w innej kolorystyce, na przykład, na przykład chromowanej lub galwanizowanej stali. Słupki wyposażono w regulowane stopki, co ułatwia wypoziomowanie regałów na nierównych podłożach. Regał modułowe metalowe można rozbudować o dodatkowe półki. Każda półka sklepowa jest w pełni przestawna, więc można je umieszczać na dowolnej wysokości w odstępach co 25 mm. Dzięki temu regały archiwalne sklepowe lub modułowe niezwykle łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb firmy. Można także dokupić dodatkowe półki, jeśli zajdzie potrzeba, które są również dostępne w naszej ofercie.

Duża pojemność i nośność regałów

Ze względu na swoją specyfikę przyścienny regał sklepowy musi charakteryzować się dużą pojemnością. W ofercie mamy regały modułowe metalowe, które mieszczą od 5 do 7 półek, a ich udźwig wynosi od 70 do nawet 150 kilogramów. Nie bez znaczenia jest też wysokość konstrukcji - o ile szafy archiwalne nie muszą być bardzo duże, o tyle pojemny i funkcjonalny regał 6 półek potrzebuje bardzo wiele miejsca ze względu na swoje spore gabaryty. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszy się regał regulowane półki, na którym można w dowolny sposób je ustawiać, zwiększając lub zmniejszając przestrzeń na przechowywane rzeczy. Dzięki temu o wiele łatwiej dopasować takie meble do usług, w których specjalizuje się dana firma. Regał archiwalny to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale i tanie, ponieważ jego cena jest jedną z niższych na rynku.

Regały ekspozycyjne

W ofercie AJ Produkty znajdziesz nie tylko podstawowy regał sklepowy, ale i funkcjonalne regały narożne i ekspozycyjne. System ten został zaprojektowany specjalnie do sklepów i innych miejsc, gdzie towary i przedmioty na półkach muszą być dobrze widoczne. Regały stacjonarne z tej serii sprawdzą się w biurach, bibliotekach, czytelniach, sklepach, biurach gdzie świadczone są różne usługi itp. Wykonane zostały z siatki metalowej, co zapewnia dobry przepływ powietrza i zapobiega gromadzeniu się kurzu i brudu, dlatego sprawdzą się też jako regał archiwizacyjny pasujący do przechowywania dokumentów, informacji i papierowych wydruków. Regały archiwizacyjne dostępne są w wersji z półkami prostymi oraz pochyłymi, co sprawia, że znajdą zastosowanie przy ekspozycji towarów w sklepach i centrach handlowych. Półki z siatki zapewniają dobry przegląd zawartości.

Regały magazynowe i przemysłowe

Zoptymalizuj przechowywanie i oszczędź miejsce na podłodze dzięki naszym regałom magazynowym. Wykonaliśmy je z najwyższej jakości stali, co sprawia, że nadają się do użytkowania w wymagających środowiskach. Nasze regały sklepowe mogą być wykorzystane w hurtowniach, sklepach i magazynach, ale znajdą też szerokie zastosowanie w halach produkcyjnych. Są łatwe w montażu i funkcjonalne, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swojej przestrzeni magazynowej. Do tego cechują się ogromną wytrzymałością - niejednokrotnie są odsprzedawane jako pełnowartościowe regały sklepowe używane. Doskonale sprawdzą się w wielu środowiskach, takich jak firmowe magazyny, warsztaty i przestrzenie produkcyjne. Nowoczesny wygląd i duża nośność półek, jaką cechuje się każdy regał archiwum oraz nowoczesna szafa archiwizacyjna, to praktyczne połączenie wytrzymałości i atrakcyjnego wyglądu. Wśród regałów magazynowych znajdziesz też modele z wysuwanymi półkami, testowane na zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Polecamy w szczególności metalowe regały sklepowe, producent których gwarantuje ich wieloletnią niezawodność. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o regałach magazynowych, paletowych itp., skontaktuj się z naszymi doradcami.